511
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39 tys.
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +228
511 ppt ?

Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach

Napisał(a): ~moris -

Słyszałem ostatnio o takich akcjach, gdzie oszuści próbują wyłudzić pieniądze na drodze. Sytuacja wyglądała tak, że jechała kobieta drogą i jakieś auto "zrównało" się z nią i sugerowało żeby się zatrzymać. Kiedy ona to zrobiła, para jadaca tym drugim autem próbowała jej wmówić, że uszkodziła im lusterko. Kobieta była stanowcza i nie dała sobie wmówić usterki i oszuści zrezygnowali (gdyby sytuacja była prawdziwa zapewne wezwaliby policję). Ofiarami najczęściej padają kobiety i starsi ludzie, także uważajcie i pilnujcie się, a przede wszystkim nie dajcie sobie nic wmówić
INTERIA.PL

Re: Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach

Napisał(a): Elisabet -

~dizi Jak ktoś jest przytomny i ogarnięty to raczej nie da sobie wmówić stłuczki/uszkodzenia
Nie byłabym taka pewna. Jak trafi na starszą osobę to może mu się udać. Takie osoby zazwyczaj płaca dla świętego spokoju, bo komu by się chciało ganiać za policją czy ubezpieczalnią

Napisał(a): ~Polska -

Wpis dobry bo ostrzeżenia nigdy za wiele.
Ze swojej strony powiem że jakby mnie coś takiego spotkało na drodze to od razu wale w ryj za kłamstwo i poprawiam drugi raz dla nauczki.
nie wolno patyczkować się z bandytami i oszustami.

Napisał(a): taie -

~Sel
~drg Bo baby są głupie.
Nie bardzo wiem do czego pijesz bo pani w owym artykule okazała się mądra i nie dała podejść się oszustom.
Ależ on budowlaniec - i mówi o części kafara - tylko na tym się zna .

~rama Wczoraj moja znajoma padla ofiara na wnuczka, na wiele tysiecy .....!!!!!!
Mam pytanie - skąd oni wiedzą kogo atakować .
Gdybym to ja był śledczym natychmiast prześwietlił bym pracowników banku w którym miała ta osobę konto i jej sąsiadów.
To w kryminalistyce nazywa się że ktoś tą "robotę nadał"

Napisał(a): ~Janek -

Gorzej jak nic się nie stało a oszust wzywa policję i ta policja mimo, że niczego nie widzi nakłada mandat karny twierdząc, że ktoś spowodował zagrożenie i później ten oszust może mieć argument do żądania roszczeń bo zostałeś ukarany mandatem karnym.

~Janek Gorzej jak nic się nie stało a oszust wzywa policję i ta policja mimo, że niczego nie widzi nakłada mandat karny twierdząc, że ktoś spowodował zagrożenie i później ten oszust może mieć argument do żądania roszczeń bo zostałeś ukarany mandatem karnym.
To właśnie dlatego zaczęła się w Rosji moda na kamerki samochodowe (tam policja wyłudzała) i to od nich przyszło do nas..
Kiedyś specjalistami od naciągania byli taksówkarze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach