498
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +222
498 ppt ?

Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach

Napisał(a): ~porzeczka -

koleś jeździ z obitym lusterkiem, żeby się uwiarygodnić rzuca w pojazd przeciwnika pustą butelką pet. po tym odgłosie dojeżdża ofiarę i wciska kit, żeby zerżnąć dwie, trzy stówy. jakiś procent gamoni się nabiera i płaci keszem na spocie. rozwiązanie jest proste - nie zatrzymywać się aż do najbliższego posterunku policji. dobrze też mieć w schowku gaz pieprzowy. oczywiście jedziemy cały czas na zablokowanych drzwiach.

Napisał(a): ~porzeczka -

taie Po to pod fotelem woziło się tzw montówkę i po ptokoch.
montówka może zadać poważne obrażenia. lepszy jest gaz stożek i zomo pała z demobilu. parę razy z taką lolą wyskoczyłem na chamów. odjeżdżali szybciutko.

Napisał(a): gość -

Jeśli chodzi o lusterko to i policja nic nie pomoże i tak wina byłaby obopólna miałem taką sprawę w sądzie chociaż sprawca omijał i uszkodził mi lusterko Ja zapłaciłem tak samo jak on nawet więcej bo on był studentem i wzięto to pod uwagę takie to są nasze sondy wreszcie może coś się zmieni oby.

Napisał(a): prac124 -

~ostrożna
~dizi Jak ktoś jest przytomny i ogarnięty to raczej nie da sobie wmówić stłuczki/uszkodzenia
Jak wskazuje przeszłość, to wśród naszych rodaków nie brakuje naiwnych- patrz Amber Gold!
Amber Gold gromadziło nie naiwnych, tylko pazernych. Należała się nauczka. Nikomu z wyrolowanych na chleb nie brakowało i nie brakuje.

Kto normally zatrzymuje sie na drodze dlatego ze ktos obcy z innego auta my take pokazuje. Walnieci jestescie czy co? Jak huz bardzo jestescie ciekawi by obejrzec sobie wlasne auto to od tego sa mobitorowane stacje benzynowe parking I policyjne .. Czy u nas wsxystkim break rozumu? Dobrze ze tylko chcielu pare zlotych za lusterko a nie dalu jej w pysk I nie odhechali jej wozem

Ja ze sobą wożę łańcuch w wężu igielitowym. Ci którzy próbowali mnie wrobić w takie i podobne rzeczy (a zdarzyło mnie się to już 4 razy) poznali na władnej skórze jak łatwo dopasowuje się on do ich pleców. Próbują też innych metod, np. zagubili się na trasie i brakło im kasy na paliwo, pokazują, że coś się stało z moim autem, ewentualnie przedstawiają okazję do kupna biżuterii za niską cenę lub pytają o drogę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uważajcie, oszuści szaleją nawet na drogach