Komentarze (125)

Dodaj komentarz

Napisał(a): kuzynkab -

Noooo kochane panie nic tam nie znalazłam ciekawego dla mnie okrągłej kobietki - artykuł do bani a przykładowe zdjęcia niestety nie pokazują tego co sugeruje tytuł.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Irena -

Piszecie o tym , jak odpowiednio dobrane ubrania mogą wyszczuplić tęgie panie , a zdjęcia przykładowe przedstawiają wyłacznie bardzo szczupłe dziewczyny ... bez sensu . Dla mnie artykuł jest nieprzydatny , jak wiekszość innych , bardzo podobnych .
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gośc -

Ja tez zawsze się waham gdy chcę kupić kreację na imprezę. Wtedy lubię korzystać z rad stylistek z salonu Evita,bo One zawsze trafiają w mój gust i wiedzą jak perfekcyjnie wydobyć mój styl i podkreślić urodę.Polecam każdej pani,która jest nie pewna w takich wyborach.....,a zdecydowane panie mogą dać upust swoim fantazjom :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ania -

Zawsze miałam problem z doborem odpowiedniej kreacji do sylwetki. Od lat jestem klientką Evity, Panie wyleczyły mnie z kompleksów i zawsze trafnie potrafią dopasować suknię do mojej figury.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gosc -

Mam 159cm i 80 kg po dwóch ciazach wyglądam straszenie przed nie przekraczalam 50 kg.Ostatnio złapałam się na tym że przestałam dbać o wygląd to prawda że ważne co w środku ale jak uwaznic to patrząc w lustro i być zalamanym.Ćwiczę diety,efekty są,mizerne ale zrobiłam jedną rzecz zapytałam mojego faceta o to czy mu się podobał taką teraz poprosiłam o szczra odpowiedź.Powiedział mi zr nadmiar tluszczyku mu nie przeszkadza ale przecież mogę i powinnam się czuć z nim jak przed zacząć ubierać się tak jak lubię tyle że większy rozmiarze do tego wytłumaczył ze mój wygląd to moje samopoczucie i to ja mam się dobrze i elegancko czuć a nie patrzeć jak oceniane jest to przez kogos.Do tego oznajmił ze większość facetów patrzy też na elegancję kobiecość a nie na gadki czy nadwagę no może ma i rację myślę sobie.Stanelam przed lustrem i postanowienia były zaskakująco pozytywne ubieram się jak lubię ale z fasonem przez co czuje się lepiej i kobieco.Może wrócę do wagi pracuje nad tym ale puki co powinnam dbać o siebie.Kobity które jesteście powiem wprost grube jak ja możecie przede wszystkim czuć się świetnie w własnej skórze i ubraniu akceptacja własna to podstawa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kasi -

artykul dla Pan ktore maja problemy ze swoim wygladem a na zdjeciach same chude laski,
czy ktos publikujac ten arytkul przemysla sprawe, czy moze zrobil to specjalnie zeby rozdraznic osoby do ktorych jest skierowany ten tekst ?????
Odpowiedź (0)

Napisał(a): anonim -

Ja mam 1.59 i waze 73 kg ale schudlam juz 9 kg .. Dalej walczę . Pozdrawiam wszystkie kobiety/ dziewczyny😊
Odpowiedź (0)

grubas

Napisał(a): ania -

hej,a ja z kolei przy wzroscie 170cm waze 58 kg i czuje sie gruba.Ogolnie moja figura jest do d...:P od gory do pasa jest w sume ok,ale od pasa w dol<<<dramat>>nie dosyc ze boczki wylewaja mi sie z kazdych zalozonych spodni to jeszcze grubasne uda,lydki az do samej kostki.to jest najwiekszy problem.popadlam w kompleksy:(:(:(:(
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Karla -

A ja mam 163cm i waze 105 kg!!! Ale to nie moja wina tylko mojej choroby. Probowalam juz wszystkiego zeby schudnac i nic :(
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz