187
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi169
  • Ocen na +19
187 ppt ?

W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ? (170)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Blandare51
dzienpierwszy2
Blandare51
dzienpierwszy2
Chamsin Kurcze ale rzeście się rozpisali....

Nie mam czasu by to wszytko przeczytać, tak tylko tutaj zajrzałem albowiem zapomniałem coś wczoraj napisać i możliwe że już ktoś autorowi zwrócił na to uwagę, a mianowicie dzienpierwszy2 podał 2 linki:

1. W tym do tego szwedzkiego artykułu, szwedzki policjant podał liczbę zgłoszeń gwałtów.

2. W linku do statystyk polskiej policji podana jest liczba przestępstw stwierdzonych a nie liczba zgłoszeń, liczba zgłoszeń gwałtów NIE JEST PODANA WCALE.....

Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił czy ktoś mógł by wytłumaczyć autorowi różnice między zgłoszeniem przestępstwa a przestępstwem stwierdzonym, bo ja nie mam na to czasu....

Chodzi o to że autor zachłysnął się statystykami kompletnie dwóch innych etapów śledztwa w celu ustalenia przestępstwa....

Wiadoma sprawa że on lubi się podniecać faktami których nie rozumie, ale może by go tak ktoś sprowadził na ziemie co?

Miłego dnia :)
Cytuję źródło Szwedzkie :

W 2016 roku odnotowano 20300 napaści seksualne, z których 6720 zakwalifikowano jako gwałt.

na jakiej podstawie Kolega sądzi , że to są same zgłoszenia przed weryfikacja?

Czy stwierdzenie szwedzkiego portalu :

ZAKWALIFIKOWANO JAKO GWAŁT

Nie jest weryfikacją ???
Przestan dezinformowac! To źródło podalo, ze WPLYNELO 20.300 zgloszen, z czego 6720 ZATYTULOWANO gwaltem! (rubricerades!) .....
Przestańsię już wydurniać z tym swoim "szwedzkim jak polskim" pod moimi postami bo zawsze oberwiesz.

Nie masz pojęcia o szwedzkim , absolutnie żadnego.
Gadasz tam babom bzdury , to sobie gadaj...nie obchodzi mnie to.

gdybyś użył trzoszkę bardziej zaawansowanego translatora...choćby google

to by ci przetlumaczyło tak :
Zdjęcie

Nie potrzebuje zadnego tlumacza (tak nawiasem moj komputer nie tlumaczy szwedzkiego, a polski na szwedzki - taki dziwny jest). W tej czesci mowa o zgloszeniach - i zlaszajacy zglasza - nikt tego weryfikuje przed wdrozeniem sledztwa. To sledztwo wykaze dopiero jaki rodzaj przestepstwa! A caly artykul nie poswiecony jest ilosci zdarzen a ich wykrywalnosci. Nie skierowany jest, jak piszesz do Szwedek, a wszystkich kobiet ofiar przestepstw na tle seksualnym. Jakbys choc troche znal Szwecje to bzdur bys nie wypisywal!

Idź , nie grzesz więcej...przynamniej pod moimi postami..

Twoja znajomość szwedzkiego jest doskonale znana i mnie i Tobie...
INTERIA.PL

Re: W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ?

stiffnecked 6,720÷1,383=20
Ty uzywasz rozaniec jako liczydlo?
Człowieku ....nie kompromituj się już więcej....może starczy na dzisiaj ...

To w wątku czytałeś ?? :

Czyli współczynnik gwałtów na 100.000 mieszkańców w Szwecji wynosi 67,2
w Polsce wynosi 3,64

Czy na razie przeczytałeś tylko temat ....???

Napisał(a): Blandare51 -

dzienpierwszy2]
Blandare51
dzienpierwszy2
Blandare51
dzienpierwszy2 [cytat kogo=Chamsin Kurcze ale rzeście się rozpisali....

Nie mam czasu by to wszytko przeczytać, tak tylko tutaj zajrzałem albowiem zapomniałem coś wczoraj napisa...............

Wiadoma sprawa że on lubi się podniecać faktami których nie rozumie, ale może by go tak ktoś sprowadził na ziemie co?

Miłego dnia :)
Cytuję źródło Szwedzkie :

W 2016 roku odnotowano 20300 napaści seksualne, z których 6720 zakwalifikowano jako gwałt.

na jakiej podstawie Kolega sądzi , że to są same zgłoszenia przed weryfikacja?

Czy stwierdzenie szwedzkiego portalu :

ZAKWALIFIKOWANO JAKO GWAŁT

Nie jest weryfikacją ???
Przestan dezinformowac! To źródło podalo, ze WPLYNELO 20.300 zgloszen, z czego 6720 ZATYTULOWANO gwaltem! (rubricerades!) .....
...................oswiecony jest ilosci zdarzen a ich wykrywalnosci. Nie skierowany jest, jak piszesz do Szwedek, a wszystkich kobiet ofiar przestepstw na tle seksualnym. Jakbys choc troche znal Szwecje to bzdur bys nie wypisywal!

Idź , nie grzesz więcej...przynamniej pod moimi postami..

Twoja znajomość szwedzkiego jest doskonale znana i mnie i Tobie...
Moja znajomosc szwedzkiego nic tu do rzeczy nie ma - inny uzytkownik wytknal Ci to samo co ja.... Powolujesz sie na artykuly, ktorych tresci nie znasz..... Tak nawiasem, mieszkalem w Szwecji prawie 20 lat z czego 6 lat uczac sie.... Probujac podwazac moja znajomosc szwedzkiego chcesz zyskac na wiarygodnosci? Byc moze taki efekt osiagniesz wsrod ciemnogrodzian, jak to pisiory czynia.....

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Blandare51
dzienpierwszy2 Twoja znajomość szwedzkiego jest doskonale znana i mnie i Tobie...
Moja znajomosc szwedzkiego nic tu do rzeczy nie ma - inny uzytkownik wytknal Ci to samo co ja.... Powolujesz sie na artykuly, ktorych tresci nie znasz..... Tak nawiasem, mieszkalem w Szwecji prawie 20 lat z czego 6 lat uczac sie.... Probujac podwazac moja znajomosc szwedzkiego chcesz zyskac na wiarygodnosci? Byc moze taki efekt osiagniesz wsrod ciemnogrodzian, jak to pisiory czynia.....
Rozsądzić tą kwestię bardzo łatwo. Pogadajcie sobie po szwedzku i już po pierwszej wymianie zdań wszystko będzie dla obu stron jasne.

Proszę tnijcie cytaty.

XXXXXXXXXXXXXXX
Blandare51
dzienpierwszy2 Twoja znajomość szwedzkiego jest doskonale znana i mnie i Tobie...
Rozsądzić tą kwestię bardzo łatwo. Pogadajcie sobie po szwedzku i już po pierwszej wymianie zdań wszystko będzie dla obu stron jasne.

Proszę tnijcie cytaty.
On nie zna szwedzkiego, juz o tym pisal. Pisal, ze ma rodzine w Szwecji. A tak poza tym o czym mialbym z nim gadac? Mnie z pisiorami i narodowcami nic nie laczy!

XXXXXXXXXXXXXXX
Blandare51

Proszę tnijcie cytaty.
Nie mam pojęcia o szwedzkim . I wielokrotnie to podkreślam. Ten facet też używa translatora tylko bezmyślnie .

Jeżeli wpieszesz samo słowo "rubricerades" w tłumacza gogle - to rzeczywiście "wyskakuje"

"ZATYTUŁOWANA" ...

Jeżeli wbijesz : " rubricerades som våldtäkt. " to google przetłumaczy jako zwrot i użyje słowa w zdaniu .

Tłumaczenie wówczas jest takie : ZOSTAŁ SKLASYFIKOWANY JAKO GWAŁT.

Facet nie ma pojęcia o szwedzkim , a na dodatek posługuje się najuboższą wersją tranlatora....

dzienpierwszy2 ZdjęcieZdjęcie
W podanym artykule to wlasnie najwlasciwsze tlumaczenie. W tym samym artykule, zaraz po cyfrach o ilosci zgloszen (20 tys w tym tych rubricerade 6 tys.) Dodam, ze artykul poswiecony jest jest zupelnie innemu zagadnieniu! Tytul artykulu mowi sam za siebie:
"Om du blir våldtagen: Polisens brottsutredare Peter Springare listar 5 saker att tänka på"

Jesli staniesz sie ofiara gwaltu: policyjny sledczy, Peter Springare zwraca uwage na 5 spraw, na ktore nalezy zwrocic uwage.... To juz moj komentarz, bo w artykule mowa co ofiara powinna zrobic, by udowodnic swoje zgloszenie...., ze nie statystyka jest istota, a skutecznosc przy orzekaniu winy! Poniewaz gwalt najczesciej dokonywany jest w czterech scianach bez swiadkow! Strasznie trudno udowodnic ofierze, ze zostala ofiara - slowo przeciwko slowu! Dlatego sledczy zwraca uwage na 5 podstawowych zagadnien! Ten problem jest wszedzie tam, gdzie sciga sie za przestepstwa na tle seksualnym.... W Polsce w malzenstwach gwalt nie istnieje - bo to konsumowanie malzenstwa! W Szwecji mysla inaczej.

Blandare51
W podanym artykule to wlasnie najwlasciwsze tlumaczenie. W tym samym artykule, zaraz po cyfrach o ilosci zgloszen (20 tys w tym tych rubricerade 6 tys.) Dodam, ze artykul poswiecony jest jest zupelnie innemu zagadnieniu! Tytul artykulu mowi sam za siebie:
"Om du blir våldtagen: Polisens brottsutredare Peter Springare listar 5 saker att tänka på"

Jesli staniesz sie ofiara gwaltu: policyjny sledczy, Peter Springare zwraca uwage na 5 spraw, na ktore nalezy zwrocic uwage.... To juz moj komentarz, bo w artykule mowa co ofiara powinna zrobic, by udowodnic swoje zgloszenie...., ze nie statystyka jest istota, a skutecznosc przy orzekaniu winy! Poniewaz gwalt najczesciej dokonywany jest w czterech scianach bez swiadkow! Strasznie trudno udowodnic ofierze, ze zostala ofiara - slowo przeciwko slowu! Dlatego sledczy zwraca uwage na 5 podstawowych zagadnien! Ten problem jest wszedzie tam, gdzie sciga sie za przestepstwa na tle seksualnym.... W Polsce w malzenstwach gwalt nie istnieje - bo to konsumowanie malzenstwa! W Szwecji mysla inaczej.
Powiedziałem już , że i ja , i Ty doskonale wiemy , że nie masz pojęcia o szwedzkim . Nie będę się Ciebie czepiał , jak będziesz się wygłupiał pod innymi wątkami, To już Ci obiecałem raz i teraz też Ci obiecuje.

Ale wracając do tematu . Naprawdę uważasz , że niewiarygodnie duży odsetek gwałconych kobiet w Szwecji wynika.....Z GWAŁTÓW W RODZINIE ????

Po prostu Szwedzi gwałcą swoje kobiety ...a kobiety zgłaszają to na Policje ...

Prawdę mowiąc pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją ....;)

Napisał(a): stiffnecked -

dzienpierwszy2

Nie... Jeszcze troszeczke...
Skoro powolujesz sie na statystyki a Eurostat mowi, ze pieprzysz glupoty, to znaczy, ze pieprzysz glupoty czy cos innego?
http://ec.eur(...)1302942

stiffnecked
dzienpierwszy2

Skoro powolujesz sie na statystyki a Eurostat mowi, ze pieprzysz glupoty, to znaczy, ze pieprzysz glupoty czy cos innego?
W tym wątku nie powołuję się na statystyki Eurostatu .

Ale co mi w ogóle wysłałeś ...: D :D :D

Możesz powiedzieć ...o co ci chodzi ? ;) :D :D

Co wynika ze strony , którą wysłaleś ? :D ;)

dzienpierwszy2
stiffnecked
dzienpierwszy2

Ale co mi w ogóle wysłałeś ...: D :D :D

Możesz powiedzieć ...o co ci chodzi ? ;) :D :D

Nie rzutuje na czyje statystyki sie powolujesz tylko czego dotycza statystyki.
Pytanie zbyt skomplikowane dla ciebie?
Ze strony wynika, ze pieprzysz glupoty.

dzienpierwszy2
Blandare51

Powiedziałem już , że i ja , i Ty doskonale wiemy , że nie masz pojęcia o szwedzkim . Nie będę się Ciebie czepiał , jak będziesz się wygłupiał pod innymi wątkami, To już Ci obiecałem raz i teraz też Ci obiecuje.

Ale wracając do tematu . Naprawdę uważasz , że niewiarygodnie duży odsetek gwałconych kobiet w Szwecji wynika.....Z GWAŁTÓW W RODZINIE ????

Po prostu Szwedzi gwałcą swoje kobiety ...a kobiety zgłaszają to na Policje ...

Prawdę mowiąc pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją ....;)
Nie moge napisac co mysle o Twoim poziomie, bo to niezgodne z regulaminem, wiec pomine. Nie jestem w stanie cokolwiek wyjasnic bo i tak nie dotrze. Prosci ludzie potrzebuja prostego przekazu. Niedouczonych popyt na wiedze zaspakaja banda pokurcza i tyle!

No dobra moje dwa orły inetelektualne ...;) :D

Starczy na dzisiaj , Rysunek wektorowy na kilkaset węzłów zakończony ...i każdy węzełek wywiązany jak trzeba . A do wszystko do G-kodów . I działa ...!

Kto wie o czym piszę, doceni moją radość ...

Zapracowałem na ten sen. Dziękuje za całodzienne towarzystwo.

...i ...

Dobrej nocy :)))

stiffnecked
dzienpierwszy2

Nie rzutuje na czyje statystyki sie powolujesz tylko czego dotycza statystyki.
Nie ulega watpliwosci, ze zawsze ktos moze powiedziec, ze to blad powolywac sie na autorytet bo jakas teoria spiskowa... Pomijajac takie.

Jezeli biuro statystyk, takie jak Eurostat mowi ci 'Pawelku, to co robisz z tymi numerami jest bezsensem.', to czy nie uwazasz, ze najwyzszy czas by chociaz pochwalic sie wyzsza ekspertyza czy po prostu wyjasnic bezopiniowcom czemu specjalisci w branzy sie myla?
« Wróć do tematów
Do góry strony: W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ?