187
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi169
  • Ocen na +19
187 ppt ?

W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ? (170)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ?

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Chamsin Bardzo podobnie funkcjonowali naziści próbujący posługiwać się nauką w celu uwiarygodnienia ich rasistowskich idei.

Wracam do pracy, do następnego, pozdrawiam :)
Dałeś czadu z tymi nazistami ;))) Dzieńpierwszy nie taki znowu straszny jak ci naziści a ty sadysto walcem na nieboraka wjeżdżasz ;)))

Baw się dobrze :)
INTERIA.PL

Re: W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ?

Napisał(a): Blandare51 -

dzienpierwszy2
Chamsin Kurcze ale rzeście się rozpisali....

Nie mam czasu by to wszytko przeczytać, tak tylko tutaj zajrzałem albowiem zapomniałem coś wczoraj napisać i możliwe że już ktoś autorowi zwrócił na to uwagę, a mianowicie dzienpierwszy2 podał 2 linki:

1. W tym do tego szwedzkiego artykułu, szwedzki policjant podał liczbę zgłoszeń gwałtów.

2. W linku do statystyk polskiej policji podana jest liczba przestępstw stwierdzonych a nie liczba zgłoszeń, liczba zgłoszeń gwałtów NIE JEST PODANA WCALE.....

Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił czy ktoś mógł by wytłumaczyć autorowi różnice między zgłoszeniem przestępstwa a przestępstwem stwierdzonym, bo ja nie mam na to czasu....

Chodzi o to że autor zachłysnął się statystykami kompletnie dwóch innych etapów śledztwa w celu ustalenia przestępstwa....

Wiadoma sprawa że on lubi się podniecać faktami których nie rozumie, ale może by go tak ktoś sprowadził na ziemie co?

Miłego dnia :)
Cytuję źródło Szwedzkie :

W 2016 roku odnotowano 20300 napaści seksualne, z których 6720 zakwalifikowano jako gwałt.

na jakiej podstawie Kolega sądzi , że to są same zgłoszenia przed weryfikacja?

Czy stwierdzenie szwedzkiego portalu :

ZAKWALIFIKOWANO JAKO GWAŁT

Nie jest weryfikacją ???
Przestan dezinformowac! To źródło podalo, ze WPLYNELO 20.300 zgloszen, z czego 6720 ZATYTULOWANO gwaltem! (rubricerades!) .....

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Blandare51
dzienpierwszy2

Nie mam czasu by to wszytko przeczytać, tak tylko tutaj zajrzałem albowiem zapomniałem coś wczoraj napisać i możliwe że już ktoś autorowi zwrócił na to uwagę, a mianowicie dzienpierwszy2 podał 2 linki:

1. W tym do tego szwedzkiego artykułu, szwedzki policjant podał liczbę zgłoszeń gwałtów.

2. W linku do statystyk polskiej policji podana jest liczba przestępstw stwierdzonych a nie liczba zgłoszeń, liczba zgłoszeń gwałtów NIE JEST PODANA WCALE.....

Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił czy ktoś mógł by wytłumaczyć autorowi różnice między zgłoszeniem przestępstwa a przestępstwem stwierdzonym, bo ja nie mam na to czasu....

Chodzi o to że autor zachłysnął się statystykami kompletnie dwóch innych etapów śledztwa w celu ustalenia przestępstwa....

Wiadoma sprawa że on lubi się podniecać faktami których nie rozumie, ale może by go tak ktoś sprowadził na ziemie co?

W 2016 roku odnotowano 20300 napaści seksualne, z których 6720 zakwalifikowano jako gwałt.

Nie jest weryfikacją ???
Przestan dezinformowac! To źródło podalo, ze WPLYNELO 20.300 zgloszen, z czego 6720 ZATYTULOWANO gwaltem! (rubricerades!) .....
No ja wiem jak Ci tłumaczy translator ....bo mnie podobnie tłumaczy ...:D :D :D

Ale w tym kontekście "zatytułowano" przecież nie znaczy , że ktoś napisł książkę ...:D : D

Zostaw te translatory i przestań opowiadać o swojej znajomości szwedzkiego ...to przecież śmieszne ...jesteś dorosły ..:)

Blandare51
dzienpierwszy2

Nie jest weryfikacją ???
Przestańsię już wydurniać z tym swoim "szwedzkim jak polskim" pod moimi postami bo zawsze oberwiesz.

Nie masz pojęcia o szwedzkim , absolutnie żadnego.
Gadasz tam babom bzdury , to sobie gadaj...nie obchodzi mnie to.

gdybyś użył trzoszkę bardziej zaawansowanego translatora...choćby google

to by ci przetlumaczyło tak :
[image]0006YM32UML1F0RW[/image]

Napisał(a): stiffnecked -

dzienpierwszy2]
stiffnecked
dzienpierwszy2
stiffnecked
dzienpierwszy2
stiffnecked
dzienpierwszy2
stiffnecked
dzienpierwszy2 stiffnecked dzienpierwszy2 Judas XXXXXXXXXXXXXXX [cytat kogo=dzienpierwszy2 Drugie pytanie :

- czy Niemcy kłamią w swoich statystykach o gwałtach w swoim kraju ?

TAK / NIE Jedyną trafną odpowiedzią na OBA (cytuję tylko jedno) pytania jest to że bez względu na to jak bardzo podający do wiadomości statystyki trzymają się prawdy lub sie z nią mijają te statystyki nigdy nie odzwierciedlają rzeczywistości. Narodowość podających nie ma tutaj żadnego znaczenia. Zawsze część czynów uznanych przez sądy za gwałty jest bajką rzekomo pokrzywdzonej strony i zawsze część gwałtów nie zostaje nigdy ujawniona.Zgodnie z teorią gwałtu w Szwecji w dniu dzisiejszym było kilka tysięcy "gwałtów" zgodnie z obowiązującą u nich definicją natomiast w Polsce ani jednego gwałtu gdy prawowity Pan i mąż chędożył niechętną, lecz prawnie posiadaną żonę.

Tego dzień któryśtam nie jest w stanie pojąć.Definicja gwałtu w Szwecji i w innych krajach europejskich jest taka sama .

Podałem na początku dyskusji , "co to jest gwałt w szwedzkim kodeksie karnym" , oraz paragraf definicji. To tylko twoja opinia, dlatego opinie sa podzielone.
szwedzki kodeks karny i jego definicja gwałtu ...to "tylko moja opinia?" ...

Człowieku...proszę Cię ...nie załamuj mnie ;) :D
Napisales, ze w piecdziesieciu krajach jest szwedzkie prawo jesli chodzi o gwalty.
Moze zalamanie przyniosloby ci poprawe...[/cytat

Co napisałem ?? ..że pięędziesiąt krajów ?? obowiązuje szwedzkie prawo ??? Gdzie tak napisałem?
dzienpierwszy2 Definicja gwałtu w Szwecji , niczym się nie różni od podobnych definicji w innych krajach europy w tym Polski.
Definicja gwałtu jest bardzo podobna we wszystkich krajach unii europejskiej...

ALE DEFINICJA TO NIE PRAWO...do jasnej cholery :))
No i w piecdziesieciu krajach niczym sie nie roznila a teraz juz jest tylko bardzo podobna. Ciekawe jak by ci palka zmiekla gdyby komus sie chcialo za ciebie lekcje odrobic i by je tu wszystkie przedstawil.
Jak bedzie taka sama to moze i statystyki beda porownywalne przy uzyciu elementarnej arytmetyki. Do tego czasu idz sie zalam i nie zapomnij lekcji zrobic.
Po kolei ...jakie 50 krajów ? ???

Po drugie jak to się kiedyś nie różniła ? Co Ty bredzisz ? Kiedy "się nie różniła" i kiedy "zrobili ją podobną" ???

czy ty masz świadomość jakie bzdury pleciesz ???
Zakladam, ze wspominana przez ciebie europa to Europa.
Czytasz swoje teksty?
I w europie jest pięćdziesiąt krajów , ktore najpierw przyjjęły jednolitą definicjęgwałtu ...a później ją pozmieniały ...tak uważasz ?
Tak napisales.

stiffnecked
dzienpierwszy2 I w europie jest pięćdziesiąt krajów , ktore najpierw przyjjęły jednolitą definicjęgwałtu ...a później ją pozmieniały ...tak uważasz ?
Tak napisales.
Tnijcie cytaty proszę. Czytam temat bo jest ciekawy i czytam też waszą wymianę zdań ale tasiemce przeszkadzają.

XXXXXXXXXXXXXXX
stiffnecked
dzienpierwszy2 I w europie jest pięćdziesiąt krajów , ktore najpierw przyjjęły jednolitą definicjęgwałtu ...a później ją pozmieniały ...tak uważasz ?
Tak napisales.
Tnijcie cytaty proszę. Czytam temat bo jest ciekawy i czytam też waszą wymianę zdań ale tasiemce przeszkadzają.
A przestań żesz ...w tym przypadku nie ma wymiany zdań .

Nie mówiłem , że ktoś zdezorganizował definicję europejką pojącia gwałtu , unia europejska nie ma 50 krajów , tylko prawie o połowe mniej ....

Nie wiem o czym ten kolega mówi...:)

XXXXXXXXXXXXXXX
Chamsin Bardzo podobnie funkcjonowali naziści próbujący posługiwać się nauką w celu uwiarygodnienia ich rasistowskich idei.

Wracam do pracy, do następnego, pozdrawiam :)
Dałeś czadu z tymi nazistami ;))) Dzieńpierwszy nie taki znowu straszny jak ci naziści a ty sadysto walcem na nieboraka wjeżdżasz ;)))

Baw się dobrze :)
Nie taki straszny bo samojeden. Jednakze, ta sama liga.

dzienpierwszy2 A przestań żesz ...w tym przypadku nie ma wymiany zdań
W tym temacie czytam wszystko choć nie ze wszystkim się zgadzam i pomimo tego że jak widzisz mam własne zdanie. Temat jest ciekawy a ja nie jestem w stanie ocenić sensowności wypowiedzi póki jej nie przeczytam. Aby niektóre przeczytać muszę przewinąć tasiemca.

Tnij proszę.

Wytłumaczę co mówiłem :

Szwecja podobno zmieniła kwalifikacje molestowania seksualnego . Mówię "podobno" , bo wiem o tym tylko z opracowań , które starają się udowodnić , że nagły wzrost przestępczości seksualnej jest związany z tymi zmianami....

JEDNAK W ARTYKULE MÓWI CIĘ O ZGWAŁCENIACH

A w kodeksie karnym i np. polskim i np. szwedzkim pojęcie co to jest zgwałcenie JEST PRAWIE TAKIE SAMO .

Czyli zgwałcenie ...czy to w Polsce ..czy to w Szwecji ma tę samą definicję .

czyli :

"zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę"

dzienpierwszy2
XXXXXXXXXXXXXXX
stiffnecked
Tak napisales.
A przestań żesz ...w tym przypadku nie ma wymiany zdań .

Nie mówiłem , że ktoś zdezorganizował definicję europejką pojącia gwałtu , unia europejska nie ma 50 krajów , tylko prawie o połowe mniej ....

Nie wiem o czym ten kolega mówi...:)

Widzisz? Bez tasiemca nie pamieta co napisal wczesniej a nie przewinie bez nakazu sadu.

stiffnecked Nie taki straszny bo samojeden. Jednakze, ta sama liga.
Nie znam osobiście ale z tego co zdołałem poznać tutaj oceniam że inna i ani trochę niestraszna.

Koleś nie jest głupi. Nie rozumiem po co mu była w tej rozmowie szwecja i gwałty ale jakbyśmy w tej chwili stali po przeciwnej stronie barykady to z pewnością nie pozwoliłbym sobie na to żeby go nie doceniać. Wiem jednak że wszyscy popełniamy błędy i każdy jego błąd bym w rozmowie wykorzystał ;)) i chcę tutaj powiedzieć że cię rozumiem ;)

Powiedz tak szczerze. Czy ja nie wydałem ci się taką samą TĄ SAMĄ LIGĄ gdy napisałem że jestem przeciwny przyjmowaniu islamistów i co najgorsze właśnie tak a nie inaczej to umotywowałem? Nie mają tu nic do rzeczy szwedzkie gwałty ale w samym sednie sprawy uważam że ma rację.

Napisał(a): Blandare51 -

dzienpierwszy2
Blandare51
dzienpierwszy2

Nie jest weryfikacją ???
Przestańsię już wydurniać z tym swoim "szwedzkim jak polskim" pod moimi postami bo zawsze oberwiesz.

Nie masz pojęcia o szwedzkim , absolutnie żadnego.
Gadasz tam babom bzdury , to sobie gadaj...nie obchodzi mnie to.

gdybyś użył trzoszkę bardziej zaawansowanego translatora...choćby google

to by ci przetlumaczyło tak :
Zdjęcie

Nie potrzebuje zadnego tlumacza (tak nawiasem moj komputer nie tlumaczy szwedzkiego, a polski na szwedzki - taki dziwny jest). W tej czesci mowa o zgloszeniach - i zlaszajacy zglasza - nikt tego weryfikuje przed wdrozeniem sledztwa. To sledztwo wykaze dopiero jaki rodzaj przestepstwa! A caly artykul nie poswiecony jest ilosci zdarzen a ich wykrywalnosci. Nie skierowany jest, jak piszesz do Szwedek, a wszystkich kobiet ofiar przestepstw na tle seksualnym. Jakbys choc troche znal Szwecje to bzdur bys nie wypisywal!
« Wróć do tematów
Do góry strony: W Szwecji jest 20 x więcej gwałtów niż w Polsce...czy jest aż tak bardzo źle ?