13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń68
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +8
13 ppt ?

w wieku 85 zmarł legendarny piłkarz (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: w wieku 85 zmarł legendarny piłkarz

Napisał(a): Marduk1986 -

darko63 ponieważ Kopaszewski nigdy nie wypierał się związków z Polską to można z pewną dozą tolerancji przyjąć, że jak dotąd był to jedyny piłkarz wielkiego REALU MADRYT mówiący po polsku
Jedynym nie był,mógł być jedynie pierwszym :D Jerzy Dudek też był w Realu Madryt,przeszedł do nich chyba w 2007 roku.Poza tym Kamil Glik był w juniorach Realu Madryt,i chyba był on tam przed Jerzym Dudkiem.

A znasz jakiegoś Polaka który grał w Realu Madryt i w FC Barcelonie? Ja znam tylko jednego, koszykarz Maciej Lampe w latach 2001-2003 grał w Realu Madryt,a w latach 2013-2015 grał w Barcelonie :)

Napisał(a): darko63 -

ok, marduk-szacun za tę korektę, pisałem ten koment z głowy jako uzupełnienie tej informacji i nie uwzględniłem Dudka jako mocno rezerwowego bramkarza, a czy on występował w "królewskich" na poważnie? a o Gliku nie wiedziałem, ale to też sytuacja podobna, Jednak "kopa" jako "realista" to był duży piłkarski format i na dodatek posługujący się polskim, ale zgoda był pierwszym, ale nie jedynym gdy uwzględni się Twoją merytoryczną poprawkę

darko63 ok, marduk-szacun za tę korektę, pisałem ten koment z głowy jako uzupełnienie tej informacji i nie uwzględniłem Dudka jako mocno rezerwowego bramkarza, a czy on występował w "królewskich" na poważnie? a o Gliku nie wiedziałem, ale to też sytuacja podobna, Jednak "kopa" jako "realista" to był duży piłkarski format i na dodatek posługujący się polskim, ale zgoda był pierwszym, ale nie jedynym gdy uwzględni się Twoją merytoryczną poprawkę
No to już wiesz o Gliku w Realu Madryt :) Kamil Glik swego czasu dostał propozycję gry w reprezentacji Niemiec,bo chyba jego dziadek był Niemcem, jednak Glik wolał grać dla Polski.
Czy Dudek występował w Realu poważnie czy nie poważnie,nie ważne, ważny sam fakt że był tam.Masz rację co do Kopaszewskiego,to był syn Francuzki i Polaka,on umiał mówić po polsku, nawet są świadkowie na to.
A pamiętasz bramkarza co się nazywał Peter Schmeichel? Był podstawowym bramkarzem Manchesteru United, kończył karierę chyba w Manchester City.On też miał polskie korzenie :) Jego syn Kasper Schmeichel zaczynał karierę w Manchester City,też jest bramkarzem,ale chyba nie zrobił takiej kariery jak ojciec.

darko63 jak już piszemy o piłce nożnej, to w mojej części Łodzi jest wielka radość bo Widzewek:) wygrał z Legią II aż 3:0, a rywal zza miedzy umoczył u siebie i już tylko jest 6pkt. różnicy czyli gonimy ich aż do derbów !!!
Z Legią II oczywiście :) Z Legią II to i my wygrywaliśmy w starej trzeciej lidze, był czas że chyba Artur Boruc tam grał, lub nawet Wojciech Kowalewski :) Nie widziałem waszej tabeli,szkoda że Widzewa nie ma w ekstraklasie.CW CWK CWKS Legia :)

darko63 cały czas kombinuję na podstawie tego sezonu 2004/2005 komu lokalnie kibicujesz i jeśli Twój klub to Świt Nowy Dwór Maz. to przecież teraz jesteśmy w tej samej lidze i wtedy też
Przecież to i tak nie ma żadnego znaczenia :) W sumie to już nie kibicuję, choć mecze Legii Warszawa czasami oglądam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: w wieku 85 zmarł legendarny piłkarz