698
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57 tys.
  • Odpowiedzi126
  • Ocen na +4
698 ppt ?

Wakacje na Mazurach - gdzie jechać? (127)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wakacje na Mazurach - gdzie jechać?

Napisał(a): gość -

Mikołajki :) Uwielbiam i tęsknię. Staram się odwiedzać raz do roku, podczas rejsu po mazurach :) Fajny port, ciekawi ludzie, samo miasto jak najbardziej klimatyczne. Poznałem miasto od strony żeglarskiej i do tej metody zwiedzania, także innych miast mazurskich, serdecznie zachęcam.

Na Mazurach polecam Bogacko. Jest to typowa wioska jeśli chodzi o ciszę i spokój. Znajduje się 10km od Giżycka więc taki dystans można nawet spokojnie rowerkiem pokonać. Fajne jeziorka są w tej wiosce. Ja brałem nocleg w domku drewnianym z tej strony -http://www.ma(...)rus.pl/ ( polecam obejrzeć sobie galerię ) i gratis dostałem m. in. dostęp do łódki, którą sobie codziennie pokonywałem kilkanaście km i z której łowiłem ryby. Spędziłem też czas w domku drewnianym czy na altance gdzie był grill. Super sprawa :)

o ja jeszcze nie miałam przyjemności pojechać na Mazury, ale na pewno się tam wybiorę, bo z tego, co słyszałam jest tam bardzo pięknie i w końcu fajnie byłoby tam się wybrać. Tylko też pewnie pozostanie kłopot z tym, które z miejsc wybrać.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • polecane miejsca na mazurach forum
  • wczasy forum mikoajki
  • GDZIE WARTO POJECHA NA MAZURY
  • gdzie na mazury
  • wakacje na mazyrach
  • gdzie na mazury'
  • gdzie mozna pojechac na mazurach
  • polecane miejscowoci na mazurach
  • polecane miejsca na wakacje na mazurach
  • mazury gdzie warto jechac
  • mazury gdzie sie wybrac
  • Dobre wakacje na mazurach forum
  • mazury gdzie pojechac na wakacje
  • wakacje na mazurach forum
  • polecane miejsca na mazurch
Do góry strony: Wakacje na Mazurach - gdzie jechać?