1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): uni -

Lech Wałęsa, jak zwykle, nie zawodzi. Skomentował ostatnie decyzje PiS i nowe obietnice partii rządzących w dosadny sposób:

Internauci nie pozostawiają złudzeń - w zdecydowanej większości nie zostawiają na Wałęsie suchej nitki. Kpiny z Prezydenta nie mają końca. Mam wrażenie, że chętniej na Księżyc... wysłaliby Wałęsę. Co Wy na to?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): Air842 -

Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow

Napisał(a): taie -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Wprawdzie to nie moja bajka ale to nie kościół a zdradził go Papież z NRS i paru wyznawców "Złotego cielca".

Napisał(a): ~Krzysztof -

Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?

Sikorsky Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Lepiej dla niego samego, aby się w ogóle już nie odzywał.
Dla Ciebie bohaterem jest Kuklinski ten co przysiege zolnierza potraktowal jak NIC !

Napisał(a): stasiek -

~Jokastra
Sikorsky Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Lepiej dla niego samego, aby się w ogóle już nie odzywał.
Żenujący to jest Kaczyński ze swoimi wazeliniarzami . !
popatrz w lusterko to zobaczysz czystą postać żałosna wazelinę POpaprańców

tom100 Na szczęście Wałęsa już nic nie może...... tylko komentować .............
TO co pan Walesa mial zrobic to zrobil ,a teraz czas na odpoczynek Sam PiS walczy ,zeby ludzie pracowali krotko ----- to co nie znasz sie na ustawach pisowskich ?

[cytat kogo=~gość][cytat kogo=Sikorsky]Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Lepiej dla niego samego, aby się w ogóle już nie odzywał. [/cytat

]On cały czas myśli że rządził związkiem a nie Kaczyńscy.[/cytat

Nie tylko pan Walesa tak mysli ,ale 80% Polakow

Napisał(a): stasiek -

~Krzysztof Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?
jesteś doświadczony w tym --przez 8 lat brałeś POmafiny/////

Napisał(a): Sikorsky -

Madzia222 Skompromitowany Wałęsa powinien przeprosić Polaków (nie tylko Polaków) i skorzystać z okazji żeby zamilknąć!!!
Masz rację. Powinien. Wałęsa jest jednak tak zadufany w sobie, że jakiekolwiek przeprosiny Polaków za swoje kłamstwa nie przyjdą mu do głowy.
Dzisiaj skompromitowany Wałęsa staje po stronie tych, z którymi zawsze trzymał.
Trzeba mieć sumienie, aby tak kłamać i wodzić cały naród za nos.
Wałęsa to największe rozczarowanie we współczesnej Polsce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..