1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): Nico -

Nie pod stołem, wypłaty że środków publicznych są jawne, stąd poseł PO grille rządzących. Szkoda, że sami się nie chwała ile wypłacił nagród, za rzeczy których przepraszam ale nie udało się zrobić. Szkoda nerwów na całą tę klasę polityczna...

Napisał(a): gość -

WWWałęsa to idiota .Śmiem tak mówić bo pani Anna Walentynowicz to była kobieta mądrą i wspaniała uczciwa Półka .A Wałęsa to szpicel który donosił na swoich w czasach PRL.Niech ten człowiek nic w ogóle nie gada bo jest chory i tak naprawdę to nie wie on co w ogóle mówi.

Napisał(a): gość -

Odnośnie Wałęsy, zastanówcie się ile zrobił dobrego dla Kraju a ile złego,jaki miał udział w obaleniu komuny, zmiany ustroju i jaki to miało wpływ na inne kraje komunistycznej Europy. Oceńcie po podliczeniu. Każdy kiedyś skłamał każdy coś ukrywa wstydliwego, a tamte czasy były specyficzne i siuśmajtki urodzone po 1988 nigdy tego nie ogarną.

Napisał(a): gośću -

Tw. Bolek był prezydentem, ale to UB trzymało go teczkami za jaja. To daltego Kiszczakom i spółce nie spadł włos z głowy. Myślę że nie jednego "świętego" mają jeszcze w szachu. Myslisz, że dlaczego żona Kiszczaka "przypadkowo". ujawniła teczkę Wałęsy?

Napisał(a): keloimi -

gośću Tw. Bolek był prezydentem, ale to UB trzymało go teczkami za jaja. To daltego Kiszczakom i spółce nie spadł włos z głowy. Myślę że nie jednego "świętego" mają jeszcze w szachu. Myslisz, że dlaczego żona Kiszczaka "przypadkowo". ujawniła teczkę Wałęsy?
Nie wiem ale Ty na pewno wiesz wszystko :-)

Jakimi teczkami ,tymi z lat 70 =tych gdzie napisali iż nie jest przydatny ?
Nikomu włos nie spadł bo ani Wałęsa ani nikt z opozycji nawet się nie spodziewali iż komunizm tak szybko upadnie .Postulaty Solidarności dotyczyły tylko pewnych ustępstw władzy ale nie jej przejęcia .
Wszyscy teraz mądrzy i wielcy kombatanci a kiedy trzeba było komunistom powiedzieć "dość " to wysłali zwykłego robotnika Wałęsę bo sami się bali :(

Napisał(a): ~greg -

taie
Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Wprawdzie to nie moja bajka ale to nie kościół a zdradził go Papież z NRS i paru wyznawców "Złotego cielca".
Gdyby nie Walesa nigdy nie mialbym mozliwosci wyjechac Zachod.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..