1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): ~gosc -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
to jest tylko bełkot zdrajców i cynicznych prostaczków z peło patologi !
INTERIA.PL

Napisał(a): ~gosc -

~dobra rada
Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Polske zdradził,jak zawsze kosciól.czas skonczyc ze zdrajca
Ubek i zdrajca!!! Papierz go szanował bo jeszcze nie wiedział,że to taki zdrajca!!!!

Napisał(a): ~altus64 -

~gosc
~dobra rada
Polske zdradził,jak zawsze kosciól.czas skonczyc ze zdrajca
Ubek i zdrajca!!! Papierz go szanował bo jeszcze nie wiedział,że to taki zdrajca!!!!
A ty jestes durniem nie znajacym ortografii jezyka polskiego!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..