1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): Sisi1 -

~Krzysztof Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?
Lepiej to, niż udawać, że się w totolotka wygrało:-)

Air842

To prawda ..ale kto kogo kupil? p.Walesa UB czy UB p.Walese ? Dla mnie jest proste ten kto wygral byl lepszym cwaniakiem . Gdyby takim p.Walesa nie byl skonczylby jak bl.ks Popieluszko
Czyli popierasz sprzedawanie się, donoszenie na ludzi, byle temu komus było dobrze. Co tam inni.

Pan Wałęsa zajął by się rzeczywistością swojej rodziny. Ilez tam nieszczęść. Może na starość ( w młodości nie miał czasu swoimi dzieciom) wnukom by pomógł, porozmawiał.
Panie Wałęsa ...zamiast Polskę prostować....wyprostuj ścieżki zyciowe swojej rodziny. Ten pan nie daje rady uporządkować zycia rodzinnego, a zabiera się za porządki narodowe.
Rodzina, rodzina cię człowieku potrzebuje, Polska się sama uratuje.

Napisał(a): aliada -

Sisi1 Pan Wałęsa zajął by się rzeczywistością swojej rodziny. Ilez tam nieszczęść. Może na starość ( w młodości nie miał czasu swoimi dzieciom) wnukom by pomógł, porozmawiał.
Panie Wałęsa ...zamiast Polskę prostować....wyprostuj ścieżki zyciowe swojej rodziny. Ten pan nie daje rady uporządkować zycia rodzinnego, a zabiera się za porządki narodowe.
Rodzina, rodzina cię człowieku potrzebuje, Polska się sama uratuje.
Ten sam poziom argumentacji reprezentujesz co ci, którzy Kaczyńskiemu każą się kotem zająć albo zagubioną życiowo bratanicą. Słabe.

Napisał(a): ~zyta -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Zenada ten cały Wałęsa nic by nie zrobił bez Gwiazdy ,Walentynowicz a potem ich zdradził i zostawił samym sobom nie wierze temu gnojowi choc głosowałem na te kreature i pluje sobie teraz w twarz

Napisał(a): ~Pani Dąb -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Jesteś bardzo głupim człowiekiem.

W jednym masz rację - Bóg ukarze zdrajców i Wałęsa zawiśnie jako pierwszy na szubienicy !!!!!!!
Pani Dąb / BÓG

Napisał(a): ~aboco -

to sobie z nim załóż republikę ... księżycową

Napisał(a): ~NoPIS -

Ma rację. Ci populiści dla władzy obiecają wszystko wszystkim.
Ale obietnice mają to do siebie, że kiedyś trzeba je zrealizować, a za realizację ktoś będzie musiał zapłacić.
Jak myślicie, kto zapłaci za obietnice PIS? Wy zapłacicie w wyższych podatkach, wyższych cenach, inflacji, itd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..