1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): ~gosc -

~gość
Sikorsky Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Lepiej dla niego samego, aby się w ogóle już nie odzywał.
On cały czas myśli że rządził związkiem a nie Kaczyńscy.
A tak naprawde było? Podobno karzełkowi swietnie sie spalo do południa przy poszumie czołgowych gąsienic na ulicach 13 Grudnia . I taki niby dowodził zwiazkiem Solidarnosc?
INTERIA.PL

Napisał(a): ~qqa -

Bolęsa to może komentować poziom jumania kur w Popowie albo oceniać poziom wypłat w srebrnikach czy odpowiedni do wielkości zdrady. Ewentualnie na targach "Wiatr i woda" może wybrać motorówkę roku, parametr konieczny motorówka musi sforsować mur o wysokości 2m.

Napisał(a): ~dziadek -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
za stalinem też w Polsce płakano i rozpaczano

Napisał(a): ~Olo -

Air842
Sikorsky Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Dla Ciebie bohaterem jest Kuklinski ten co przysiege zolnierza potraktowal jak NIC !
Przysięga taka jest nieważna!!!

Napisał(a): taie -

~Olo
Air842
Dla Ciebie bohaterem jest Kuklinski ten co przysiege zolnierza potraktowal jak NIC !
Przysięga taka jest nieważna!!!
Czy ja wiem gimnazjalisto? - nikt mnie z niej nie zwolnił .
A Kukliński na wojnie stanął by przed plutonem egzekucyjnym ale pagony zdarto by mu przed śmiercią a nikt bo go z grobu nie wyciągał by zdegradować jak nekrofile z PZPPiS
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..