133
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +19
133 ppt ?

Walka z Dudą w KFC (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Walka z Dudą w KFC

Napisał(a): ~yyy jasne -

Zastanawia mnie, że zbiorowa amnezja "obrońców" TK, którzy nie pamiętają jak odchodząca władza w 2015r w popłochu zmieniała "prawo" żeby "bezstronny" trybunał miał 14 z 15 sędziów z ich namaszczenia. Wtedy nikt nie widział w tym problemu....

Napisał(a): WednesdayTEN -

~bumcykcyk Pan Prezydent ma w 100% rację. Które grabie od siebie grabią? Było PO też miało swoich ludzi wszędzie (...)
Nudna ta śpiewka z tym "PO to, PO tamto"... Nudne to i słabe. Wszak obecny obóz rządzący miał przynieść zupełnie nową jakość, prawda?

Napisał(a): ~GOŚĆ -

olianka Według mnie trochę się skompromitował tą wypowiedzią, nie potrafił się obronić, dopiero Agata Duda stanęła w obronie męża.

No i ten tekst Dudy na koniec: Rozumiem, że nie może się pani pogodzić z tym, kto wygrał wybory...

trochę śmiesznie...
Jak gdyby nie wiedział że te niby wygrane wybory to dzięki jego obiecankom gruszek na wierzbie. Naiwni dali się nabrać, więc jaka to duma z wygranych wyborów dzięki oszustwom.

Napisał(a): ~OLO -

~ikiv Jakim trzeba być BURAKIEM nie szanując prawa do prywatności.
ON NI JEST PRYWATNĄ OSOBĄ, JEST JAK NAJBARDZIEJ OSOBĄ PUBLICZNĄ I PYTANIA MOŻNA MU ZADAWAĆ. TYLKO W PUTINOWSKIM I IM PODOBNYCH PANSTWACH JEST ODWROTNIE. CZY TO ZNACZY ŻE MY NALEŻYMY DO TYCH PUTINOWSKICH?

Napisał(a): gogoracy -

Oby jak najwięcej ludzi jak ta Pani, prezydent podkreślę doktor nauk prawnych UJ, zaczął z wysokiego pułapu przypomnę od ułaskawienia kamińskiego i jego popleczników przed ostatecznym prawomocnym wyrokiem sądu, a prezydent twierdzi że mógł skorzystać z prawa łaski. Zastanówmy się co ten prezydent wygaduje, on ułaskawił kogoś kto nie był skazany jeszcze, a więc ułaskawił go od niewinności. Czy to przystoi doktorowi nauk prawnych???? Jestem zwykłym magistrem ale mnie na pierwszym roku uczyli logiki, nie wiem czego uczył się prezydent.
Później juz poszło, prezydent zaprzysiężył sędziów TK w nocy o 1:00, tak mu się spieszyło gdyż nazajutrz o 9:00 TK miał wydać wyrok dotyczący tzw. wyboru na przyszłość kilku sędziów.
Przepraszam bardzo, prezydent kompromituje się na całej linii, teraz jak zmienili sobie skład TK to zasłania się nim że tylko TK ma prawo wskazać co jest zgodne a co nie jest z Konstytucją RP. To błazeństwo prezydencie.
Już ostatnie wydarzenia a mianowicie zaproponowanie pytań referendalnych dotyczących zmiany Konstytucji RP przez prezydenta to mniej niż zero intelektu, chociaż przypomnę jest doktorem nauk prawnych UJ.
Pytania referendalne nie dość że ich część pyta się o rzeczy które są już zapisane w Konstytutcji RP to inne zaś są zbyt kazuistyczne jak na akt prawny jakim jest Konstytucja RP. Mianowicie, chociażby wpisanie do Konstytucji RP świadczenia 500 +, to powiedzmy sobie szczerze, jest to tak szczegółowy zapis że jak za 5 lat będziemy chcieć 1000+ darować wybranym to nie będzie to możliwe bez zmiany Konstytucji RP. Jak zmieni się sytuacja gospodarcza to nie będzie można tego ruszyć ani w dół ani w górę.

Mając na uwadze powyższe zaznaczę jeszcze jedno prezydent rozdał 2 mln zł na nagrody dla swoich ludzi w kancelarii prezydenta przez rok, podczas gdy poprzednik jego 800 tys zł przez 5 lat.
Wiedział o czym mówi prezydent w kampanii "ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie"...

Napisał(a): ~no ja -

~Darek
olianka Według mnie trochę się skompromitował tą wypowiedzią, nie potrafił się obronić, dopiero Agata Duda stanęła w obronie męża.

No i ten tekst Dudy na koniec: Rozumiem, że nie może się pani pogodzić z tym, kto wygrał wybory...

trochę śmiesznie...
Chamy chama wybrały to jak cham się prezentuje i chamów reprezentuje. Nie widzę nic niestosownego w zachowaniu chama.
Sam jesteś cham:(:(

Napisał(a): KingHenryHappy -

Jak na prawnika ma kiepskie pojęcie o prawie !!!
Ułaskawienie kogoś bez PRAWOMOCNEGO wyroku sądowego. Tego nawet Wałęsa nie robił. Więc albo Wałęsa był mądry albo miał dobrych doradców !!!

Napisał(a): KingHenryHappy -

WednesdayTEN
~bumcykcyk Pan Prezydent ma w 100% rację. Które grabie od siebie grabią? Było PO też miało swoich ludzi wszędzie (...)
Nudna ta śpiewka z tym "PO to, PO tamto"... Nudne to i słabe. Wszak obecny obóz rządzący miał przynieść zupełnie nową jakość, prawda?
I jak wiele spraw przeciwko " zbrodniarzom z PO " się toczy !!!

P. S. Stary POPiS - owy numer dla GAWIEDZI !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Walka z Dudą w KFC