122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +37
122 ppt ?

Wampiryzm w społeczeństwie (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wampiryzm w społeczeństwie

Napisał(a): ~rhth -

~gośc O naprawdę w; przenośni od dawna tu wchodzę a to czytam a to coś napiszę nie w celu aby komuś przywalic bo uważam ze to nieetyczne jest a moja kultura osobista nie pozwala mi robic tak wredne rzeczy i nie raz widziałem co człowiek pisze pierwsze słowa postu pełna kultura ale potem już hamulce puszczają i ujawnia się kto taki kundel co to wchodzi i chce byc wielki wiedzą ; gogle a może to co miał w pracy to teraz tu odreaguje bo mu szef dowalił i o czym to świadczy o jednym mały człowiek biedny nie wartościowany i tu swe żale i nerwy oddaje innym za nic bo tak chce już nie mówiąc o swoistej kulturze w takich postach jest widoczna pogarda do ludzi pod każdym względem liczą się co odsłony czy inne durne spory ludzi a przy tym ludzi masa niszczonych jest nie dlatego ze chce taki człowiek aby taki baran mu ubliżał ale po prostu wejdzie w dobrej wierze a tu proszę nic nikomu nie robi a słowa daj d... i inne tak podle i wredne że ma się wrażenie że to jest żul z co piwo chla pod budką a nie a to pan redaktor a może inna 'persona' a może inny czyli człowiek oczytany rozgarnięty a zachowuje się tak że taki co chla piwo zaraz powie o mój krajan taki mój jak i ja i to się nazywa sprawne urządzenie dla wielu cwaniaków zwykłych co to wejdzie i musi się odstresowac za nic na innych i nikt mu nic nie zrobi bo nie ma siły na to zwykłe nawet nie grozby a słowa a ze wulgarne wszak to mała szkodliwośc czynu społecznego jak by powiedziała nam ;policja; ...............dzień dobry ......................on/ona/ono
W sieci można łatwo być chamem

Napisał(a): ~GOSC -

Doprawdy po swych znajomych tylko jakoś nie przemawia to do mnie a obcych nie bierzesz pod uwagę i to wielu na prostej zasadzie w pracy w domu ktoś mi przywali wchodzę tu i walę obcego na zasadzie wszak co mi po tym nie zna mnie nie dojdzie do tego kim jestem a wiele razy to prawdziwa szycha w świecie biznesu czy w tv a może ktoś z gazety i zgadnij jak walą wszystkie to proste jest ma się męczyc ze stresem dowali komu i od razu lepiej tak każdy młody robi i to od lat wali na oślep gdzie popadnie a jak sam/ sama o to już granic nie ma wcale nikt nie płacze za uszami jeśc nie wola to dopiero ma pole do popisu tak jest od lat to nie nowośc na skale światową a dziś 'siec; diabelski dla wielu wynalazek i tu jest pole do popisu znają się wszyscy nie ludzie z ulicy ale' jasnowidze' i wszak od czego są duchy co donoszą im o wszystkim i potwierdza to a inni jedni boją się ducha i to bardzo a inny nie wierzy ze są bo jak nie widzi ani słyszy go co ma wierzyc w coś czego nie widzi a ci o to zaraza istna forum każdego a tam gdzie urzędują jasnowidze każdego zniszczą bo tak się leją o władzę i kasę kto wygra kto pierwszy i wszystkie duchy potwierdzają że tak jest to jasnowidze zawsze prym wiedli tu w ;'sieci'; a ludzie jak ludzie zanim coś zrobił leciał dac zarobic takiej osobie i potwierdza to a ta wykorzystała lub wykorzystał wielu i w duchu myśli ale głupi człowiek ciekawe ile to kasy wyciągnę na nim sam duch potwierdza to działało od lat ale nie udała się klątwa komuś /potwierdza/ bo robili wszyscy dla kasy i potwierdza to duch nie udała się duchy zwiały a teraz podpowiadają wszystkie na zasadzie jesteśmy wiemy podpowiadamy oni wiedzą ale ty nie bo nigdy z duchami nie babrałeś się potwierdza to a że widzą na te ich gierki bo duchy to duże dzieci same klątwę robią i ją ściągają dawno o tym powiedziały dla nich zabawa ale dla ludzi masa kasy z kieszeni a dla jasnowidze tuczenie się pieniędzmi jak to zawsze byli bardzo bogaci ludzie oni kilka razy gdzieś w roku jechali za kasę naiwnego i potwierdza to wystarczy popatrzec na to w tv co jest' szeptunki czy tam wiedzmy 'babka za darmochę coś robi i nie ma nic a te dwie młode siksy kasy jak lodu bo duchami podpiera się każda i sam duch potwierdza wiec jak on nie ma już żadna duchów i do pracy każda jak choinka ubrana tyle ma biżuterii to biznes na skalę światową maja wszystko ci medialni wróżbici od domu po dobre samochody czy kasy masa duch potwierdza to a że był u takiego /duch/ wiele widział ma rozeznanie w tym ...................on/ona/ono

Napisał(a): Trybcio -

6 lat spedzilem w zwiazku z toksyczna dziewczyna.... dojechala mnie psychicznie tak ze zamknalem sie w sobie i odcialem od znajomych i od swiata po czym gdy juz nie mogla dalej zywic sie moim cierpieniem bo powiedzialem dosc tego to odeszla....Jesli ktos jest dobry i zyczliwi z natury musi sie pilnowac bo skonczy tak jak ja.

Napisał(a): ~Basia -

Chciałabym się odnieść do wypowiedzi na forum, bo w większości są mi one bliskie.
Nie popieram, nie pochwalam "niskiego" czepiania się innych, w myśl zasady - po co ma mieć lepiej ode mnie, a przywalę i zetrę uśmieszek z twarzy.
Ale, niestety, takie zjawisko jest częste. Co dnia obserwuję objawy tej bezinteresownej ludzkiej złośliwości.

PS. jeśli mogłabym coś poradzić, to nie pisz wypowiedzi w formie jednego rozbudowanego zdania, bo po pierwsze trudno się czyta, secundo - niełatwo wyłuskać meritum i sens Twojej opinii.

Pozdrawiam serdecznie

Napisał(a): ~huui -

Trybcio 6 lat spedzilem w zwiazku z toksyczna dziewczyna.... dojechala mnie psychicznie tak ze zamknalem sie w sobie i odcialem od znajomych i od swiata po czym gdy juz nie mogla dalej zywic sie moim cierpieniem bo powiedzialem dosc tego to odeszla....Jesli ktos jest dobry i zyczliwi z natury musi sie pilnowac bo skonczy tak jak ja.
Trzeba się nauczyć mówić nie i odsuwać się od niektórych ludzi. Piszę to też do samej siebie.

Napisał(a): ~uiiu -

~GOSC Doprawdy po swych znajomych tylko jakoś nie przemawia to do mnie a obcych nie bierzesz pod uwagę i to wielu na prostej zasadzie w pracy w domu ktoś mi przywali wchodzę tu i walę obcego na zasadzie wszak co mi po tym nie zna mnie nie dojdzie do tego kim jestem a wiele razy to prawdziwa szycha w świecie biznesu czy w tv a może ktoś z gazety i zgadnij jak walą wszystkie to proste jest ma się męczyc ze stresem dowali komu i od razu lepiej tak każdy młody robi i to od lat wali na oślep gdzie popadnie a jak sam/ sama o to już granic nie ma wcale nikt nie płacze za uszami jeśc nie wola to dopiero ma pole do popisu tak jest od lat to nie nowośc na skale światową a dziś 'siec; diabelski dla wielu wynalazek i tu jest pole do popisu znają się wszyscy nie ludzie z ulicy ale' jasnowidze' i wszak od czego są duchy co donoszą im o wszystkim i potwierdza to a inni jedni boją się ducha i to bardzo a inny nie wierzy ze są bo jak nie widzi ani słyszy go co ma wierzyc w coś czego nie widzi a ci o to zaraza istna forum każdego a tam gdzie urzędują jasnowidze każdego zniszczą bo tak się leją o władzę i kasę kto wygra kto pierwszy i wszystkie duchy potwierdzają że tak jest to jasnowidze zawsze prym wiedli tu w ;'sieci'; a ludzie jak ludzie zanim coś zrobił leciał dac zarobic takiej osobie i potwierdza to a ta wykorzystała lub wykorzystał wielu i w duchu myśli ale głupi człowiek ciekawe ile to kasy wyciągnę na nim sam duch potwierdza to działało od lat ale nie udała się klątwa komuś /potwierdza/ bo robili wszyscy dla kasy i potwierdza to duch nie udała się duchy zwiały a teraz podpowiadają wszystkie na zasadzie jesteśmy wiemy podpowiadamy oni wiedzą ale ty nie bo nigdy z duchami nie babrałeś się potwierdza to a że widzą na te ich gierki bo duchy to duże dzieci same klątwę robią i ją ściągają dawno o tym powiedziały dla nich zabawa ale dla ludzi masa kasy z kieszeni a dla jasnowidze tuczenie się pieniędzmi jak to zawsze byli bardzo bogaci ludzie oni kilka razy gdzieś w roku jechali za kasę naiwnego i potwierdza to wystarczy popatrzec na to w tv co jest' szeptunki czy tam wiedzmy 'babka za darmochę coś robi i nie ma nic a te dwie młode siksy kasy jak lodu bo duchami podpiera się każda i sam duch potwierdza wiec jak on nie ma już żadna duchów i do pracy każda jak choinka ubrana tyle ma biżuterii to biznes na skalę światową maja wszystko ci medialni wróżbici od domu po dobre samochody czy kasy masa duch potwierdza to a że był u takiego /duch/ wiele widział ma rozeznanie w tym ...................on/ona/ono
Nie ma duchów, są to demony tak naprawdę

Napisał(a): ~uhu -

~Grzegorz J Pewne grupy społeczne lubią korzystać i pasożytować na czyimś życiu. Niszczą ludzi bawiąc się przy tym bardzo dobrze. nie ponoszą za to żadnych konsekwencji. Są fałszywi.
Nie wiem, jakie grupy masz na myśli, z resztą to nieważne co do istoty sprawy. Obecnie bardzo łatwo kogoś napiętnować i dręczyć, skrzykując się przez sieć. Nie mam szacunku do ludzi, którzy dręczą innych, nieważne: za forsę czy z czystego sadyzmu. Napisano, że nie ma nic skrytego, o czym by nie miano się dowiedzieć- tacy ludzie nie będą mieli się gdzie schować w dzień sądu ostatecznego.

Napisał(a): ~ktoś -

Sikorsky
~hju
Sikorsky Prosty mechanizm. Jeśli ja nie jestem szczęśliwy i nie potrafię być szczęśliwy to dlaczego ktoś inny miałby być szczęśliwy?
Zawiść i zazdrość ludzka to temat stary jak świat.
To forum to też taka platforma do pojechania sobie po ludziach, najczęściej po takich co wiadomo, że się nie obronią.
Każdy w pewien sposób zazdrości czegoś komuś, ale nie każdy jest zdolny do tego, aby tą zazdrość zamanifestować, w złorzeczeniu, w uprzykrzeniu, czy po prostu w złośliwości.
Zobacz, jak pięknie byłoby bez tego. Każdy by tylko skorzystał
Wyzbycie się w ogóle negatywnych emocji z siebie bardzo ułatwia życie. Nie tylko sobie, ale i bliskim. To jednak udaje się tylko nielicznym :)
PRZEWAŻNIE LUDZIE SĄ WREDNI
jest garstka ludzi życzliwych jeden drugiemu człowiekowi im dłuzej zyje tym bardzie sie o tym przekonuję

Napisał(a): ~Któż jak Bóg -

Sikorsky
~hju
Sikorsky Prosty mechanizm. Jeśli ja nie jestem szczęśliwy i nie potrafię być szczęśliwy to dlaczego ktoś inny miałby być szczęśliwy?
To forum to też taka platforma do pojechania sobie po ludziach, najczęściej po takich co wiadomo, że się nie obronią.
Każdy w pewien sposób zazdrości czegoś komuś, ale nie każdy jest zdolny do tego, aby tą zazdrość zamanifestować, w złorzeczeniu, w uprzykrzeniu, czy po prostu w złośliwości.
Wyzbycie się w ogóle negatywnych emocji z siebie bardzo ułatwia życie. Nie tylko sobie, ale i bliskim. To jednak udaje się tylko nielicznym :)
.

Znów coś przekręcasz i pachnie mi to New Age - "pozytywne myślenie" t droga do opętania i do utraty swego sumienia. Złych emocji nie można się "pozbyć", można jedynie całkowicie nad nimi panować dzięki szczeremu stanięciu przed Bogiem w prawdzie o sobie i dzięki trwaniu w łasce uświęcającej, prosząc Pana Jezusa, by przymnożył nam spokoju i cierpliwości dla ludzi trudnych. A jeszcze lepiej zapraszać Ducha Świętego do swojego serca.

Napisał(a): ~gość -

~Któż jak Bóg
Sikorsky
~hju
.

Znów coś przekręcasz i pachnie mi to New Age - "pozytywne myślenie" t droga do opętania i do utraty swego sumienia. Złych emocji nie można się "pozbyć", można jedynie całkowicie nad nimi panować dzięki szczeremu stanięciu przed Bogiem w prawdzie o sobie i dzięki trwaniu w łasce uświęcającej, prosząc Pana Jezusa, by przymnożył nam spokoju i cierpliwości dla ludzi trudnych. A jeszcze lepiej zapraszać Ducha Świętego do swojego serca.
Chyba nie rozumiesz w ogóle Jezusa. On nie służy do proszenia, przyjmowania do serca, obdarzania łaskami czy sądzenia kogokolwiek. Podał w czasie swojego nauczania o co w tym chodzi i wcale nie jest to trudne do ogarnięcia.
A powiedział tak: Miłujcie się wzajemnie. Miłujcie nieprzyjaciół waszych. Jak żądają płaszcza oddajcie też koszulę. Przebacz 77 razy. Nadstaw drugi policzek. Weź swój krzyż i chodź za mną. Jest tu coś o mieniu złych emocji? Czy raczej przeciwnie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wampiryzm w społeczeństwie