327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi194
  • Ocen na +91
327 ppt ?

Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami" (195)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"

Napisał(a): Maja1410 -

~Zbigniew To dobra ustawa bo było chore to ze musiałem pytac czy mogę wyciąc własne drzewo .
Może bolec głowa tylko mieszkańców bloków z wiadomych względów
Ten na zdjęciu też wycina "własne" drzewo, tylko tyle, że ono jest również nasze ku ozdobie polskiej ziemi, którą podobno tak zajadle kochacie.

Napisał(a): ~Zbigniew -

Maja1410
~Zbigniew To dobra ustawa bo było chore to ze musiałem pytac czy mogę wyciąc własne drzewo .
Ten na zdjęciu też wycina "własne" drzewo, tylko tyle, że ono jest również nasze ku ozdobie polskiej ziemi, którą podobno tak zjadliwie kochacie.
Mało wiadomo o pochodzeniu tego zdjęcia ,tyle co autor napisał
Oczywiście zawsze są ludzie którzy zle odczytują prawo własności:))
Więc zachęcam Policję do pracy w terenie .

Napisał(a): tom100 -

Na swojej posesji mogę sobie robić co chcę - To moja posesja i nie po to jest moja , nie po to płacę za nią podatki , żeby Rządy mi mówiły czy mam drzewo wyciąć czy nie.

Ponadto z tą wycinką drzew to fikcja - bo urząd na to i tak pozwala tylko że dotychczas trzeba było za tę zgodę zapłacić.

tom100 Na swojej posesji mogę sobie robić co chcę - To moja posesja i nie po to jest moja , nie po to płacę za nią podatki , żeby Rządy mi mówiły czy mam drzewo wyciąć czy nie.

Ponadto z tą wycinką drzew to fikcja - bo urząd na to i tak pozwala tylko że dotychczas trzeba było za tę zgodę zapłacić.
Tu nie chodzi o jakieś prawno formalne rzeczy , tylko o wrażliwość na polską przyrodę. Niech Pan zobaczy na tym zdjęciu w promieniu chyba 5 km nie ma żadnego drzewa. Teraz już nic nie będzie. Spotkałem kiedyś kupę gruzu na pięknej łączce. Na jednym z opakowań pisało"jak pielęgnować trawniki" .Oznacza to, że u siebie będzie pielęgnacja a za miedzą może być śmietnik. To jest prostacka prywata.

Napisał(a): ~Naczelnik -

tom100 Na swojej posesji mogę sobie robić co chcę - To moja posesja i nie po to jest moja , nie po to płacę za nią podatki , żeby Rządy mi mówiły czy mam drzewo wyciąć czy nie.

Wybacz kolego, ale jesteś pospolitym barbarzyńcą, wandalem i sobkiem, który nie ma bladego pojęcia o poszanowaniu i ochronie przyrody.
Przez takich jak ty PIS triumfuje i niszczy kolejny społeczny obszar, który powinien być chroniony, a który za obecnej władzy ulegnie nieodwracalnej destrukcji.

Maja1410

Tu nie chodzi o jakieś prawno formalne rzeczy , tylko o wrażliwość na polską przyrodę. Niech Pan zobaczy na tym zdjęciu w promieniu chyba 5 km nie ma żadnego drzewa. Teraz już nic nie będzie. Spotkałam kiedyś kupę gruzu na pięknej łączce. Na jednym z opakowań pisało"jak pielęgnować trawniki" .Oznacza to, że u siebie będzie pielęgnacja a za miedzą może być śmietnik. To jest prostacka prywata.

Napisał(a): ~MarJola -

Widać Zbigniewie że jesteś wytrawnym dendrologiem, skoro na podstawie tego zdjęcia potrafisz ocenić, że to drzewo było chore. Może wyjaśnisz nam jeszcze na co chorowało? :))

A ja ci życzę, abyś został potraktowany dokładnie tak samo, gdy będziesz chory.

Napisał(a): ~Jesion -

Maja1410

Tu nie chodzi o jakieś prawno formalne rzeczy , tylko o wrażliwość na polską przyrodę. Niech Pan zobaczy na tym zdjęciu w promieniu chyba 5 km nie ma żadnego drzewa. Teraz już nic nie będzie. Spotkałem kiedyś kupę gruzu na pięknej łączce. Na jednym z opakowań pisało"jak pielęgnować trawniki" .Oznacza to, że u siebie będzie pielęgnacja a za miedzą może być śmietnik. To jest prostacka prywata.
Próżne Twoje starania Maju,
Bernardo założył na ten temat wątek na forum jakiś czas temu i przewidział jak będzie:
http://forum.(...)3924051
Poczytaj sobie wpisy w jego temacie.
Obecnie nasze społeczeństwo to w większości prymitywni barbarzyńcy, którzy radośnie niszczą wszystkich i wszystko, co staje na ich drodze i co im się nie podoba. Do niedawna tych prymitywów trzymały w ryzach surowe kary za niszczenie przyrody, ale teraz mogą już bezkarnie robić wszystko, na co mają ochotę.
Nadchodzące 3 lata rządów PiSu spowodują przeogromne, nieodwracalne, katastrofalne straty w środowisku przyrodniczym, w tym zwłaszcza w drzewostanach.
I kto - no i w jaki sposób - nam to wszystko potem skompensuje?
Puszcza Białowieska i miliony cennych, wiekowych drzew padną pod siekierami prostaków, którzy nie znają i nie doceniają ich wartości. I miną dziesiątki, a może nawet i setki lat, zanim przyroda powróci do stanu obecnego.
I nie ma na to rady, bo ludzie ogłupieli ze szczętem i cofnęli się w rozwoju, i już nie rozumieją, że z przyrodą trzeba żyć w zgodzie, zamiast z nią walczyć.

Napisał(a): ~Naczelnik2 -

~Naczelnik

Wybacz kolego, ale jesteś pospolitym barbarzyńcą, wandalem i sobkiem, który nie ma bladego pojęcia o poszanowaniu i ochronie przyrody.
Przez takich jak ty PIS triumfuje i niszczy kolejny społeczny obszar, który powinien być chroniony, a który za obecnej władzy ulegnie nieodwracalnej destrukcji.
No tak podoba się Peowcom państwo policyjne i świetnie ze wreszcie zostaliście odsunięci od władzy .Jakie wy macie dokonania .Grabienie obywateli i nakazy ,kradzież i dobre etaty dla pociotków .Wykończenie polskiego handlu ,przemysłu odebranie ludziom nadziei .
Nawet pieniądze z OFE poszły i dale było mało .Teraz macie problem z 500 plus bo to wam się pewnie należy,przecież tak myślicie .Koryta już niema!!!

Napisał(a): economMNR -

Jak mój ojciec kupił 20 dębów i zasadził wzdłuż działki to musiał za te dęby zapłacić konkretną kasę a jak teraz są tak duże że jeden z nich niszczył mi płot to nie mogłem go wyciąć.
Teraz na reszcie drzewa się pozbyłem i mam święty spokój. Ktoś może sobie uważać że to nie tylko nasze dęby ale tylko my musieliśmy za nie zapłacić i bardzo dobrze że moglismy z nimi zrobić co chcięliśmy

Napisał(a): ~gost-ek -

Co je moje, to je moje ... a ciekawe ilu z tych właścicieli ziemskich to spadkobiercy biedoty albo małorolnych, którzy dostali ziemię w wyniku parcelacji majątków ziemskich po II WŚ przez tzw. władzę ludową, której ponoć teraz szczerze nienawidzą? Tak to jest, jak z dziada zrobi się pan!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"