470
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi287
  • Ocen na +106
470 ppt ?

Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami" (288)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"

Napisał(a): ~LiśćDębu -

~JoZeWsi
Osoby światłe, społecznie zorientowane i odpowiedzialne widzą, że prawo własności nie jest prawem dowolności i anarchii, i że są prawa nad nim nadrzędne, między innymi te, które dotyczą dobra większego, czyli ogólnego, a takim dobrem jest Przyroda.
Rozbawiłeś mnie, naprawdę :) Osoby "światłe społecznie" nie piszą takich głupot jakie spłodziłeś... Marzy ci się życie w komunie, czy tam na łonie natury - proszę bardzo, ale nie za moje pieniądze i nie na moim gruncie. Zakup sobie kilkanaście hektarów ziemi i będziesz u siebie... Jak to prosto i lekko wyciągać brudne, leniwe ręce w stronę czyjejś własności... /ja nie mam, ale on ma to tak jakby moje było/. W sumie otwarłeś mi oczy nieco, chyba zacznę przepędzać ludzi z terenu mojej posesji... Bo dlaczego nie? ;)
Państwo jest strukturą społeczną, a jego obywatele żyją w myśl pewnych reguł.

Jeśli posiadasz 5-osobowy samochód, który da radę wycisnąć 220 km/h., to jednak nie możesz bezkarnie nim jeździć w terenie zabudowanym z taką prędkością, zabierając do niego 8 pasażerów, pomimo, że to twoja własność!!!

Widzę, że masz poważne problemy ze zrozumieniem podstaw dotyczących praw i reguł współżycia społecznego.
Może więc powinieneś zakupić działkę na Księżycu i tam się przenieść, by robić tam wszystko, co ci się podoba?
INTERIA.PL

Napisał(a): ~JoZeWsi -

Widzę, że masz poważne problemy ze zrozumieniem podstaw dotyczących praw i reguł współżycia społecznego.
Może więc powinieneś zakupić działkę na Księżycu i tam się przenieść, by robić tam wszystko, co ci się podoba?
Skonsultowałem się z moimi znajomymi, i uznaliśmy że z uwagi na zapotrzebowanie społeczne zaczniemy używać twojego (rodziców)mieszkania jako WC ... Nie interesuje nas to, że chcesz tam mieszkać - zakup działkę na księżycu tam nikt ci nie napaskudzi... ----Dokładnie taka jest twoja logika... A teraz zrób wyjątek od reguły i pomyśl przez chwilę... Pomyśl o prawie własności, o tym że być może kiedyś i ty będziesz miał coś na co zapracujesz i że zawłaszczanie cudzego mienia to zło... Odpisz dopiero gdy dorośniesz.

Jeszcze słowo do oszołomów piszących o tym że PIS zmieni ustawę... Nie zmieni, bo to byłby koniec PISu, będę pierwszym który "poprosi" państwo o odszkodowanie z tytułu utraty wartości gruntu, ograniczenia prawa własności et cetera... ;)

~JoZeWsi
Skonsultowałem się z moimi znajomymi, i uznaliśmy że z uwagi na zapotrzebowanie społeczne zaczniemy używać twojego (rodziców)mieszkania jako WC ... Nie interesuje nas to, że chcesz tam mieszkać - zakup działkę na księżycu tam nikt ci nie napaskudzi... ----Dokładnie taka jest twoja logika... A teraz zrób wyjątek od reguły i pomyśl przez chwilę... Pomyśl o prawie własności, o tym że być może kiedyś i ty będziesz miał coś na co zapracujesz i że zawłaszczanie cudzego mienia to zło... Odpisz dopiero gdy dorośniesz.
Jeżeli kupię działkę leśną, to potem nie będę beczał, że nie jest ona działką budowlaną.

Ty w ogóle wiesz do jakiego terenu masz prawo własności???
Z twojego bełkotu podejrzewam że NIE WIESZ, i dlatego płaczesz!

Jeżeli kupujesz rower, to potem nie narzekaj, że nie chcą ci tej twojej własności zarejestrować i pozwalać użytkować jako śmigłowca! :-)

[cytatMusisz przestrzegać reguł współżycia społecznego i zrozumieć, że interes jednostki nie może przeważać nad interesem społecznym![/cytat] Halo.... Czy ty zakumałeś już jaka jest różnica między komunizmem a demokracją? Tu ziemia... Moje nie znaczy nasze, chcesz mieć -zarób i kup. Widzę że co głupszym aktywistom spodobał się pomysł PO by za niekompetencję i nieudolność państwa płacili obywatele... PIS nie zrobił nic nadzwyczajnego, przywrócił po części normalność - nic więcej.

~JoZeWsi Jeszcze słowo do oszołomów piszących o tym że PIS zmieni ustawę... Nie zmieni, bo to byłby koniec PISu, będę pierwszym który "poprosi" państwo o odszkodowanie z tytułu utraty wartości gruntu, ograniczenia prawa własności et cetera... ;)
Oszołomem od wczoraj najgłośniej mówiącym o zmianie tej ustawy jest Prezes Kaczyński.

Nie rozumiesz tego, że każdy ma głęboko w dupie twoją zasraną działeczkę z trzema drzewkami, które chcesz wyciąć?
Tu chodzi o coś niewspółmiernie większego, niż twoje zakichane parę hektarów!
CHODZI O DOBRO POLSKIEJ PRZYRODY!!!
Lecz co to ciebie obchodzi, skoro ty dbasz tylko i wyłącznie o swoją własność?

Napisz protest do Prezydenta USA i do papieża.
Może go rozpatrzą? :))

~JoZeWsi][cytatMusisz przestrzegać reguł współżycia społecznego i zrozumieć, że interes jednostki nie może przeważać nad interesem społecznym![/cytat Halo.... Czy ty zakumałeś już jaka jest różnica między komunizmem a demokracją? Tu ziemia... Moje nie znaczy nasze, chcesz mieć -zarób i kup. Widzę że co głupszym aktywistom spodobał się pomysł PO by za niekompetencję i nieudolność państwa płacili obywatele... PIS nie zrobił nic nadzwyczajnego, przywrócił po części normalność - nic więcej.
A ty dalej swoje!

Jeśli chcesz dalej rozmawiać, proszę zapoznaj się z następującymi terminami, i poproś kogoś dorosłego aby ci je objaśnił:
- Plan zagospodarowania przestrzennego
- Zaszeregowanie gruntów
- Konstytucja RP
- Poprzednia Ustawa o ochronie przyrody
- Obecna Ustawa o ochronie przyrody.

Bez rozumienia przez ciebie podstaw dalsza rozmowa jest niecelowa i daremna.

[cytat Jeżeli kupię działkę leśną, to potem nie będę beczał, że nie jest ona działką budowlaną.

Ty w ogóle wiesz do jakiego terenu masz prawo własności???
Z twojego bełkotu podejrzewam że NIE WIESZ, i dlatego płaczesz![/cytat] Podejrzewaj do woli, to wolny kraj, ja podejrzewam że ty nie należysz do najbystrzejszych ;) ... Posiadam grunty budowlane (przed zakupem zadbałem o zmianę kwalifikacji z uwagi na chore prawo) które zadrzewiłem, moja ziemia- moje prawo ;) Z twojego bełkotu wnioskuję że brak ci argumentów... Żenada...

[cytat

Nie rozumiesz tego, że każdy ma głęboko w dupie twoją zasraną działeczkę z trzema drzewkami, które chcesz wyciąć?
Tu chodzi o coś niewspółmiernie większego, niż twoje zakichane parę hektarów!
CHODZI O DOBRO POLSKIEJ PRZYRODY!!!
Lecz co to ciebie obchodzi, skoro ty dbasz tylko i wyłącznie o swoją własność?

Napisz protest do Prezydenta USA i do papieża.
Może go rozpatrzą? :))[/cytat] Hmm może ty lubisz mieć "głęboko w dupie" ja nie -zatem nie pisz "każdy" nie każdy się spedalił ...To raz . Dwa "Tu chodzi o coś niewspółmiernie większego, niż twoje zakichane parę hektarów!
CHODZI O DOBRO POLSKIEJ PRZYRODY!!!" I wymyśliłeś swoim małym rozumkiem że za owo "dobro" ja mam płacić.... No gratuluję geniuszu."Lecz co to ciebie obchodzi, skoro ty dbasz tylko i wyłącznie o swoją własność" Ja mam jakąś "swoją własność" dbam o nią to prawda - zarobiłem i kupiłem... Co masz ty oprócz dziwnie roszczeniowej postawy? Pisałem powtórzę zakup ziemie i żądz na niej według własnych zasad, od mojej własności wara.

[cytat kogo=~JoZeWsi][cytat Jeżeli kupię działkę leśną, to potem nie będę beczał, że nie jest ona działką budowlaną.

To cytat nie moich słów, a twoich, czy tam tobie podobnego oszołoma.- Jeden debil napisał, drugi debil zacytował co jak co ale przekręcać prawdę, mataczyć i kraść to potraficie wybornie... Tracę nadzieję że nauczycie się myśleć. Nierób, gnój i leser, nigdy się nie zmieni, zawsze będzie zazdrościł i kombinował jak zawłaszczyć cudze.

Napisał(a): WednesdayTEN -

~JoZeWsi (...) zakup ziemie i żądz na niej według własnych zasad, od mojej własności wara.
Kupię se ziemię obok twojej własności i se zorganizuję tam wysypisko śmieci - rządził se będę według własnych zasad a tobie wara od mojej własności! :P

Napisał(a): ~gość -

Widzieliśmy te "skarby" przyrody, które waliły się ze starości na dachy, samochody i terror urzędników w stosunku do właścicieli posesji z domkami jednorodzinnymi. Bardzo dobrze zrobił PiS zabierając urzędasom i terrorystom pseudo ekologicznym prawo do cudzej własności. Był to komunizm w czystej postaci - zakazany w Konstytucji RP.

Napisał(a): ~gosc -

O to za daleko posuwasz sie to ze chcesz miec śmietnik w swojej posiadłości ale nie obok innych ludzi nikt nie musi wąchac twoich smrodów sa rzeczy na ktore musi byc brana poprawka o ile masz działke i tam chcesz dom budowac to drzewo moze przeszkadzac jak by nie rozwiązał drzewo wypadnie w domu wiec to co innego ale wycinka na skwerach placach to juz inne mienie tu powinno dosadzac sie drzew a nie wycinac je nie mozna tak konstrułowac ustawy co niszczy wszystko co innego twoje a co innego państwowe dwie rózne sprawy są coś co chroni nasze płuca powinno byc chronione a jak nie nasza własnośc tym bazrdziej bo park czy skwer to już gmina chyba decyduje czy tam coś wycinac czy nie a tu drzewa są na wagę złota ....................wybrany gospodarz miasta powinien zadbac o tereny zielone na swym terenie bo sprzedanie tego terenu od zaraz to musi byc uzgodnione z archytektem czy będzie komponowac się to co tam inwestor chce postawic z reszta miasta czyli nie na dziko a rozpatrzenie wszystkiego co mozna a czego nie i uwazam tu maja ludzie sporo do powiedzenia to powinno uzyskac ich akceptacje wszak w danym mieście mieszkaja miasto to siedlisko ludzi a gospodarzem jest prezydent czy tam soltys.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"