327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi194
  • Ocen na +91
327 ppt ?

Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami" (195)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"

Napisał(a): ~Sam -

WOLNOŚĆ TOMKU W SWOIM DOMKU A CHAZARZY MAJĄ GÓWNO DO TEGO , jeśli nie jest to zabytek rząd precz własność Polaka jest święta ograniczone prawa własności powinni mieć tylko nie Polacy czyli np chazarzy Niemcy i Ukraińcy obcy w Polsce nie powinni mieć prawa dziedziczenia
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Polak -

~Sam WOLNOŚĆ TOMKU W SWOIM DOMKU A CHAZARZY MAJĄ GÓWNO DO TEGO , jeśli nie jest to zabytek rząd precz własność Polaka jest święta ograniczone prawa własności powinni mieć tylko nie Polacy czyli np chazarzy Niemcy i Ukraińcy obcy w Polsce nie powinni mieć prawa dziedziczenia
Nie wiem gdzie mieszkach hucule zapyziały, ale ja jestem obywatelem Polski, i Polska jest moim domem. I nikt w moim domu nie będzie mi bezkarnie niszczył przyrody!!!

I tnij wszystko jak leci na swojej posesji do gołej ziemi póki możesz!
Rządzący otrzeźwieli i zapowiedzieli poprawkę do wycinkowej ustawy.

Napisał(a): ~LiśćKlonu -

~Sam WOLNOŚĆ TOMKU W SWOIM DOMKU A CHAZARZY MAJĄ GÓWNO DO TEGO , jeśli nie jest to zabytek rząd precz własność Polaka jest święta ograniczone prawa własności powinni mieć tylko nie Polacy czyli np chazarzy Niemcy i Ukraińcy obcy w Polsce nie powinni mieć prawa dziedziczenia
Kolejny nieprzytomny, który w ogóle nie kuma o co w tym wszystkim chodzi.
Nie wiesz o tym sierotko, że pisowska ustawa pozwoliła zagranicznym deweloperom na ich machinacje? Te cwaniaki poprzekazywali ziemię "prywatnym właścicielom", którzy natychmiast wycieli przeszkadzające drzewa. Teraz ci "prywatni właściciele" "odsprzedadzą" grunty spółkom, firmom i koncernom od których je "nabyli", i "nowi właściciele" będą tam mogli robić na co mają ochotę.

Napisał(a): ~zielony -

Wszyscy płaczą nad wycinką drzew ale nikt nie neguje przepisu chroniącego jemiołę,naturalnego zabójcę drzew!!!
Popatrzcie ile drzew usycha przez tego chwasta! To jest już inwazja!
Niech by były pod ochroną poza terenami miejskimi,bo tych osmrodzonych miejskich i tak nikt nie użyje do produkcji kosmetyków i leków.
Codziennie mijam stary park w którym stoją suche i jeszcze te dogorywające piękne wieloletnie drzewa które opisane sprayem do wycinki,czekają na wyrok przez ścięcie.
Serce pęka z żalu a mózg rozsadza wściekłość że nikt nic z tym nie robi.
A wystarczyło by przepisać ustawę na nowo,oczyścić drzewa z jemioły i miliardy drzew zdobiło by nasze miasta.
Zły pomysł?

Napisał(a): ~LiśćDębu -

~zielony Wszyscy płaczą nad wycinką drzew ale nikt nie neguje przepisu chroniącego jemiołę,naturalnego zabójcę drzew!!!
Popatrzcie ile drzew usycha przez tego chwasta! To jest już inwazja!
Niech by były pod ochroną poza terenami miejskimi,bo tych osmrodzonych miejskich i tak nikt nie użyje do produkcji kosmetyków i leków.
Codziennie mijam stary park w którym stoją suche i jeszcze te dogorywające piękne wieloletnie drzewa które opisane sprayem do wycinki,czekają na wyrok przez ścięcie.
Serce pęka z żalu a mózg rozsadza wściekłość że nikt nic z tym nie robi.
A wystarczyło by przepisać ustawę na nowo,oczyścić drzewa z jemioły i miliardy drzew zdobiło by nasze miasta.
Zły pomysł?
No i fajnie, ale chyba nie myślisz, że jakikolwiek Misiewicz zasiadający teraz w Ministerstwie Środowiska wie co to jest jemioła!

Napisał(a): ~LiśćWiązu -

~jarzębinka A propos niszczycielskiej pisowskiej ustawy antyprzyrodniczej ktoś w końcu rozszyfrował, co znaczy skrót "PiS"

PiS znaczy: Piły i Siekiery
I a propos "pożytków" z ustawy Szyszki:

http://www.po(...)t-rzez/

Proszę Państwa!
Tnijmy wszystko jak leci, do gołej ziemi!
Przecież las i drzewa to nasi śmiertelni wrogowie!!!
Jak mawiał geniusz Kononowicz: Niech nie będzie niczego![i][/i]
Niech przyszłe pokolenia mówią z dumą, że PiS zastał Polskę drewnianą, a zostawił wykarczowaną.

Załączniki:

Napisał(a): ~polok -

Maja1410
~Zbigniew To dobra ustawa bo było chore to ze musiałem pytac czy mogę wyciąc własne drzewo .
Może bolec głowa tylko mieszkańców bloków z wiadomych względów
Ten na zdjęciu też wycina "własne" drzewo, tylko tyle, że ono jest również nasze ku ozdobie polskiej ziemi, którą podobno tak zajadle kochacie.
Jak państwu potrzebna ozdoba to niech zapłaci. Własność jest po to żeby decydować co potrzebne a co nie. To jakby kazać Tobie chodzić w starych butach bo są zabytkowe a za chęć zmiany kazać zapłacić sobie daninę. Do tej pory co 5 lat ciąłem drzewa i sadziłem nowe. Teraz pozwolę im rosnąć dłużej. Wysokie drzewa nie są ozdobą tylko zagrożeniem.

Napisał(a): ~polok -

~jarzębinka A propos niszczycielskiej pisowskiej ustawy antyprzyrodniczej ktoś w końcu rozszyfrował, co znaczy skrót "PiS"

PiS znaczy: Piły i Siekiery
Pewnie mieszkasz Pan w bloku skoro mówisz antyprzyrodnicza. Mój sąsiad chciał wyciąć świerk. Nie stać go było na opłatę więc stał aż któregoś dnia rozwalił dach i kawał ściany. Nie dostał odszkodowania. Czy to było lepsze dla przyrody i dla niego?

Napisał(a): ~Ubu -

[cytat kogo=tom100] Na swojej posesji mogę sobie robić co chcę - To moja posesja i nie po to jest moja , nie po to płacę za nią podatki , żeby Rządy mi mówiły czy mam drzewo wyciąć czy nie.

Tak myślała polska szlachta tuż przed rozbiorami.......

Napisał(a): ~Lucas -

~gost-ek Co je moje, to je moje ... a ciekawe ilu z tych właścicieli ziemskich to spadkobiercy biedoty albo małorolnych, którzy dostali ziemię w wyniku parcelacji majątków ziemskich po II WŚ przez tzw. władzę ludową, której ponoć teraz szczerze nienawidzą? Tak to jest, jak z dziada zrobi się pan!
Tak właśnie! Tacy ludzie są najgorsi i zepsuci. Żyją spokojnie, i jakoś tam zarabiają. Nagle stają się posiadaczami większej gotówki i zachowują się jak rozwydrzone bydło. Tacy ludzie nie są ludźmi. Ale mnie to drażni...

Napisał(a): ~Wraith -

economMNR
~Tadzik
economMNR
~Tadzik
economMNR Jak mój ojciec kupił 20 dębów i zasadził wzdłuż działki to musiał za te dęby zapłacić konkretną kasę a jak teraz są tak duże że jeden z nich niszczył mi płot to nie mogłem go wyciąć.
Teraz na reszcie drzewa się pozbyłem i mam święty spokój. Ktoś może sobie uważać że to nie tylko nasze dęby ale tylko my musieliśmy za nie zapłacić i bardzo dobrze że moglismy z nimi zrobić co chcięliśmy
To bardzo smutne, że należysz do tej grupy ludzi, która absolutnie wszystko przelicza na pieniądze...

A twój ojciec się w grobie przewraca.
Zasadził drzewa, a syn idiota je wyciął i cieszy się, jakby uczynił coś dobrego.
Na pewno w swoim życiu więcej drzew posadziłem niż wyciąłem. Wyciąłem tylko to jedno drzewo które niszczyło płot a reszta stoi. Jak mój ojciec sadził te drzewa to nikt mu ich za darmo nie dał tylko też każdy przeliczał je na pieniądze. Gdybyś sam miał zapłacić taką kasę z drzewa to też byś był zdenerwowany gdyby ci ktoś później powiedział że nie możesz ich ścinać bo to nie tylko twoje drzewa a dobro wspólne.

Mój ojciec nie przewraca się w grobie bo żyje i sam chciał żebym wyciął to drzewo.
A to ojciec nie był w stanie przewidzieć, że drzewo urośnie i będzie mu kolidowało z jego cudownym, święconym, drogocennym płotem?

Pół biedy, jeśli drzewo posadził twój ojciec, a ty za jego zgodą je wyciąłeś.
Gorzej, gdy teraz idioci w całej Polsce bezkarnie tną wszystko jak leci, bo tak im się podoba.
Drzewo mimo to że urosło nadal było z dobre 2m od płotu ale korzenie tak się rozrosły że niszczyły płot. Tego nie dało się przewidzieć, z pozostałymi drzewami nie ma problemu.

To nie ma znaczenia kto sadził drzewa, ja jestem właścicielem działki i mógłbym to zrobić nawet bez jego zgody. Ludzie będą wycinali jak bedą chcieli bo to ich własność
Ale tu nie chodzi o drzewa, które są chore, spróchniałe, zagrażają dachom albo płotom, pakują gałęzie w okno czy tam coś jeszcze. Chodzi o bezmyślne cięcie, jak to na zdjęciu. Rosło drzewo na miedzy i komu przeszkadzało? A takich przypadków jest cała masa. Ot, taki przykład: był w mieście mały skwer, rosły na nim drzewa, stały ławeczki. Wczoraj patrzę - ławeczki nadal stoją, a drzewa wyrżnięte do ostatniego. Zainteresowałam się i co się okazało? Na skwerze zamiast drzew będą teraz rosły krzaczki bukszpanu. Przecież to ręce i spodnie opadają! To i tak cud prawdziwy, że w ogóle skweru nie zlikwidowano, żeby postawić apartamentowiec.

Z kim zadała się pańska szanowna mamusia, że takiego kretyna urodziła?

~JoZeWsi [cytat Jeżeli kupię działkę leśną, to potem nie będę beczał, że nie jest ona działką budowlaną.

Ty w ogóle wiesz do jakiego terenu masz prawo własności???
Z twojego bełkotu podejrzewam że NIE WIESZ, i dlatego płaczesz!
Podejrzewaj do woli, to wolny kraj, ja podejrzewam że ty nie należysz do najbystrzejszych ;) ... Posiadam grunty budowlane (przed zakupem zadbałem o zmianę kwalifikacji z uwagi na chore prawo) które zadrzewiłem, moja ziemia- moje prawo ;) Z twojego bełkotu wnioskuję że brak ci argumentów... Żenada... [/cytat]Naprawdę nie rozumiem, dlaczego w ogóle ktoś z tobą dyskutuje. Jesteś zakutym łbem, do którego nic nie trafia. Idź poczytać wskazane dokumenty, a potem wróć i przeproś za inwektywy i swoją głupotę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"