1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +1
1 ppt ?

"Warszawa przeciwko wschodniej imigracji". (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"Warszawa przeciwko wschodniej imigracji".

Napisał(a): WOMAR1910 -

Obóz Narodowo-Radykalny zorganizował w sobotę manifestację pod hasłem: "Warszawa przeciwko wschodniej imigracji". Przed kancelarią premiera zgromadziło się kilkadziesiąt osób.
Informacje”Fala rasizmu przetacza się przez Polskę”. Protest w Warszawie
"Fala rasizmu przetacza się przez Polskę"
"Od początku napiętej sytuacji wewnętrznej na Ukrainie do Polski przybyło ponad milion uchodźców z tego kraju. Są to jednak tylko oficjalne dane, a w rzeczywistości Ukraińców może być o wiele więcej. Wśród imigrantów ze wschodu są głównie pracownicy fizyczni, którzy zaniżają stawki płac dla Polaków" – tłumaczyli członkowie ONR w komunikacie wydanym jeszcze przed manifestacją.
Podczas zgromadzenia przekonywali, że "sprzeciwiają się polityce rządu Beaty Szydło w stosunku do imigrantów ze wschodu".
INTERIA.PL

Re: "Warszawa przeciwko wschodniej imigracji".

Napisał(a): Pogrzebacz -


Ci młodzi Polacy wykazują więcej troski o Polskę i Polaków niż wszystkie partie po 89 składające się z ludzi kupczących Polską przy okrągłym stole.

PiS z jednej strony zyskał ludzi stawiając tamę przed imigrantami islamskimi, na których godziła się PO ale napływu imigrantów z Ukrainy już nie chcą tamować.

Ludzie już nie chcą wierzyć politykom, którzy mówią że dążą do wyrównania wysokości płac w Polsce z płacami na zachodzie i jednocześnie godzą się na imigracje ludzi, którzy chcą pracować za pensje niższe niż te, za które pracują obecnie Polacy.

Nie da się pogodzić wzrost płac ze wzrostem imigracji zarobkowej.

"Łapać złodzieja" najczęściej krzyczą sami złodzieje by zagmatwać obraz sytuacji.

'Rasiści', 'faszyści" krzyczą głownie media niemieckich właścicieli i folksdojcze dla których "polskość to nienormalność" bo jest im dobrze tak jak jest, czerpią z tego korzyści i nie chcą by cokolwiek się mieniło.

Z obecnej sytuacji silnym może wyjść Ruch Narodowy, a nie którakolwiek z parit lub ludzi rządzących po 89 roku.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Warszawa przeciwko wschodniej imigracji".