211
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +-81
211 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): johnybravoo -

Od jakiegoś czasu wyrosły jak grzyby po deszczu punkty w których można wziąć szybki kredyt czyli tzw chwilówkę. Kilka raz kusiło mnie żeby wejść i pożyczyć np dwa tysiące złotych na nowy telewizor, ale zawsze blokował mnie strach przed dużym oprocentowaniem i jakimiś ukrytymi haczykami. Co sądzicie o tych całych chwilówkach? opłaca się?
INTERIA.PL

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): Mysia3006 -

Nie opłaca się. Pożyczysz 50 zł, a będziesz musiał oddać 150 zł, a nawet więcej. Nazywa się chwilówka, bo dla tych, którzy oferują te pieniądze jest to szybki zarobek na kimś kogo (często) przyparło do muru.

Napisał(a): autor12 -

ewentualnie zapoznaj sie z pierwszymi darmowymi pożyczkami [url=http://pozyczki-za-darmo.jcom.pl/]http://pozyczki-za-darmo.jcom.pl/[/url]
Ale jak już mowa o chwilówkach czy pożyczkach krótkoterminowych to ostrzegam jak bys pożyczył te 2 tys pamiętaj ze to nie pożyczką na raty wiec trzeba oddać wszystko od razu!!
nawet przy tych darmowych 1 chwilówkach jak pożyczysz 500zł to pamiętaj ze w ciągu max 30 dni trzeba oddać całość czyli 500zł jak nie oddasz w terminie to oddasz i 800 z karami umownymi itd
wielu poniosła fantazja i płacili pożyczanie ok ale z głową!!

Napisał(a): 1916 -

brynka nie polecam ostatnio w wiadomościach tv pokazywali taką sprawę i kobieta wplątała się w takie długi przez marne 300zł że chyba zycia jej nie starczy by to spłacic
Słyszałem o tym pożyczyła 300 zł a narosło jej kilka tysięcy, do tego kobieta która przychodziła po pieniądze pracowała za darmo bo tez wpadła w taką pożyczkę i aby spłacić pracowała dla tego parabanku ściągając pieniądze od innych zadłużonych.
Dla mnie to mafia żerują na nieszczęściu innych.

Napisał(a): ~gość -

a ja uważam, że warto, trzeba tylko pamiętać o regularnej spłacie i nie ma kłopotu. Przecież wiele osób z tego korzysta! ja ostatnio wzięłam taką pożyczkę chwilówkę w Ekspres Kasa, mogę polecić, pieniądze są w ciągu 15 minut na koncie.

Napisał(a): majowa -

Na pewno nie na kupno telewizora.... to głupota zwłaszcza że po miesiącu trzeba oddać, więc jak nie masz tej kasy na telewizor to za miesiąc będziesz miał? A jeśli będziesz miał to chyba warto poczekać ten miesiąc i nie płacić olbrzymich odsetek. Za 2000zł to będzie ok dodatkowo 300zł za miesiąc. To lepiej normalnie w sklepie raty i płacić.
Takie chwilówki ratują ludzi jak im braknie na życie pod koniec miesiąca można wziąć np 200zł np. pięć dni i spłacić po wypłacie, nie trzeba biegać po sąsiadach i rodzinie. Ale tylko małe kwoty na krótki czas i mając pewność że spłacimy to w terminie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?