220
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +-81
220 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): plezzo -

Navoo.. to zależy od naprawdę wielu czynników. Po pierwsze masz swoją firmę czy chcesz wziąć leasing jako osoba fizyczna? Z tego co patrzę Platforma Finansowa ma dobre warunki leasingu, ale... moze sie okazac tez tak, ze kredyt bedzie dla Ciebie lepsza opcja. Nie masz znajomego, ktory sie na tym zna i przeprowadzi z Tobą analizę? Jeśli nie to napisz do mnie - postaram Ci się jakoś pomóc...
INTERIA.PL

Napisał(a): ~stateczek -

Lendon to numer jeden wśród szybkich pożyczek. Za pierwszym razem można u nich wziąć do 2,5 tys. za 0 zł. Potem już można pożyczyć do 5 tys. Ja już trzy razy pożyczyłam od nich pieniądze, wszystko było ok, zero ukrytych kosztów. A i formalności są znikome.

Napisał(a): ~Marianka -

Firm pożyczkowych jest masa, ale trzeba uważać. Oczywiście można brać taką pożyczkę ale jak już to z sprawdzonych firm. W Pożyczkowej Sowie jest porównywarka i tam można dokładnie sprawdzić jakie są koszty i jakie będą raty pożyczki.

Napisał(a): Rajko -

Brałem kiedyś pożyczki, a dziś po tym jak skorzystałem raz z oferty leasingowej od Platformy FInansowej moge smialo powiedziec, ze leasing jest o wiele bardziej oplacalny i przede wszystkim wygodniejszy od pozyczek, a juz na pewno od tych chwilowek, ktore maja wielkie odsetki. :)

Napisał(a): ~Aress -

Można wyłowić dobre chwilówki na stronie odpowiedniapozyczka.pl. Samych chwilówek porównują jakoś 20 różnych ze sobą, także można coś sobie dobrać. Od razu warto sobie sprawdzić dokładne warunki a zwłaszcza jak wygląda kwestia opóźnienia w spłacie. Akurat oni od razu pokazują tego typu zapisy, także nie trzeba się domyślać – co się stanie jakby spłata miała się obsunąć w czasie.

Napisał(a): ~deria -

Polecam większe firmy takie jak
Vivus
Wonga
Net credit
W sumie dobre opinie zbiera również Soho Credit: http://www.po(...)opinie/

Po pierwsze nie będa kombinowały z oprocentowaniem pożyczek. Po drugie nie będzie tam az tak dużych kosztów dodatkowych i przy problemach ze spłatą pożyczki o wiele latwiej będzie z nimi negocjować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?