220
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +-81
220 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): ~Maja -

Mnie tam się opłacało. Akurat miałam pierwszą pożyczkę bez oprocentowania (w Lendon mają coś takiego) i faktycznie tak to spłaciłam. Potrzebowaliśmy z mężem pieniędzy jak najszybciej, dlatego się zdecydowaliśmy na chwilówkę. Bardzo się cieszę, że się nie zawiedliśmy, bo jak wiadomo, każdy kredyt przynosi obawy.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~daisy -

Myślę, że nie zawsze warto brak chwilówki, niestety nie raz sytuacja życiowa zmusza do takich decyzji i nie mamy wyjścia. W takich sytuacjach warto zapoznać się z ofertami różnych instytucji pozabankowych i wybrać tę najlepszą chociaż i to warto z kimś skonsultować. Ja z własnej ciekawości czytam na ten temat artykuły na zestawienie-pozyczek.pl, tam na bieżąco przedstawiane są ciekawe tematy w tej kwestii.

Napisał(a): ~lertdd -

Ja niedawno zarejestrowałam się w serwisie http://www.Gd(...)czka.pl i muszę przyznać, że to jest naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które planują zaciągniecie kredytu czy pożyczki. Strona pozwala bezpłatnie zapisać się na codzienny biuletyn z ofertami finansowymi, promocjami banków, nowościami na rynku pożyczek (taki przegląd przysyłany jest na email).

Napisał(a): ~Karol -

sam jestem za! naprawdę - wiem, ze koszty są wyższe, ze więcej tracimy i więcej ryzykujemy ale doskonale tez wiemy, ze w banku tak szybko kasy nie dostaniemy. może i koszt wyższy ale jak wiesz, ze za chwile będziesz mieć kasę to przecież możesz syzbciej oddać. Sam korzystam z lendona i nie narzekam - tylko pamiętaj - bierz chwilówki z głową, jak naprawdę potrzeba a nie na zachcianki

Napisał(a): ~MarcinoC -

Czy się opłąca czy nie to trudno powiedzieć - prawda jest taka, ze w trudnych sytuacjach nie liczy się kosztów. Można trafić na fajne promocje tak jak ja ostatnio w lendonie i wziąć fajną kasę za niewielkie pieniądze. Można też jednak wtopić się całkowicie i nabawić problemów. Trzeba uważać co się robić i jak!

Napisał(a): ~Jacek21 -

oczywiście ze warto, ja osobiście korzystam tylko z tych szybkich chwilówek które pierwsze są darmowe, oddaję w terminie i nic za to nie płacę, zawsze aktualną ofertę sprawdzam na www.chwileczka.pl i nigdy nie miałem problemu z tymi chwilówkami
Załączniki:

Napisał(a): ~Jantis -

Ale przecież są firmy, gdzie można bez problemu dostać normalną pożyczkę czy mały kredyt gotówkowy i to idzie normalnie przez bank, dlatego jest wszystko tak, jak być powinno. Jak ja potrzebowałem to poszedłem do Multi Sfery: http://www.mu(...)towkowy całe formalności trwały dosłownie chwilę i miałem pieniądze na koncie. Nie pchajcie się w jakieś dziwne chwilówki od parabanków.

Napisał(a): oewonga -

Kirimiri
Ganowska A widzę że dużo osób brało taki kredyt to pewnie doświadczenie w różnego typu firmach jest. Możecie powiedzieć coś np o Wonga??
Ogólnie spoko firma, bardzo szybka decyzja o przyznaniu pożyczki, oczywiście po sprawdzeniu w BIK i kasa na koncie w 15 min.
Witam! Zgadza się, kwota pożyczki może trafić bezpośrednio na konto bankowe nawet w 15 minut, po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej. W wonga.com decyzja ta podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Jeśli chodzi o naszą ofertę, to maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 1500 zł, a jej koszt to 10 zł. Pożyczka udzielana jest na okres aż do 60 dni. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stroniehttps://www.w(...)nteria.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Napisał(a): ~Kamila976 -

Z tymi kredytami na święta to nie polecam. U mnie też nie jest za ciekawie ale na ile mogę sobie pozwolic na tyle pozwalam. Znajomi biorą pożyczki np. w lendonie czy innych podobnych internetowych i są zadowoleni. Sama nie wiem czy chciałabym potem spłacać święta?

Napisał(a): ~Michał -

oczywiście, że warto ale trzeba przemyśleć dobrze sprawę. sam biorę nie raz - mam swoją firmę i czasami muszę czekać na kasę więc ratuję się pożyczką w lendonie. w ciągu kilku dni oddaję kasę i dzięki temu mam uratowaną sytuację!

Napisał(a): ~Perlon -

Wszystko zależy od wybranej firmy. Sam jakiś czas temu skorzystalem z chwilówki ale z tego powodu,że pieniądze były mi bardzo potrzebne a nie chciałem grzebać się z załatwianiem kredytu w banku ( trochę to trwa oraz trzeba dostarczyc zaświadczenie o zarobkach...).
Zdecydowałem się na skorzystanie z oferty pierwszej darmowej pożyczki. Wybrałem via sms:
https://www.v(...)sms.pl/

Jest tam możliwość pożyczenia 1000 zł za darmo jeśli spłacicie je do 3 tygodni. Sam wiedziałem,że na pewno je spłącę tak wieć dla mnie pożyczka była dobrym rozwiązaniem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?