220
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +-81
220 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): ~Markuska -

~TomaszXX Powiem że tych firm jest naprawde dużó, ale na dzień dzisiejszy jest kilka fajnych firm! W sumie nawet nie żłe propozycije dają w firmiehttps://szybk(...)wka.pl/ , możesz pożyczyć 300zl wogóle bez żadnych %. Tak że nie powiem, to jest nie za bardzo zla sztuka!
no jest dużo firm, dlatego warto rozsądnie wybierac i co najwazniejsze nie dac się naciągnąć. ze swojego doświadczenia wiem że Lendon jest w porządku i że pierwsza pożyczka jest nieoprocentowana.
INTERIA.PL

Napisał(a): biegacz -

Warto brać tylko poważne kredyty gotówkowe, które są sprawdzone i dobrze opisane. Moim zdaniem trzeba najpierw poświęcić trochę czasu na zbadanie tematu. Ja do tego wykorzystuję między innymi portal Money. Mają taki fajny kalkulator: http://direct(...)owkowe/ . Warto z niego skorzystać, bo znacznie ułatwia sprawę:)

Napisał(a): ~TomaszG -

Piurtys Zawiodłem się niegdyś na chwilówkach, wolę kredyty przez internet, są szybkie i wygodne a w dodatku korzystne jeśli trafi się na dobrą firmę. Na platformafinansowa.pl miałem dobre warunki kredytu ratalnego i z takich firm wolę korzystać jeśli biorę kredyt.
To zależy na kogo trafisz jaką firmę wybierzesz... ja brałem już 3 razy chwilówkę i nie moge narzekać. Odpowiednią oferte wybrałem przy pomocy serwisu supernovafinansowa Wszystko gładko przeszło na prawdę nie mogę narzekać.

Napisał(a): ~kaska2015 -

Ja bym się wcale tak nie bała tych chwilówek, jeśli ktoś faktycznie wie, że będzie miał kasę za tydzień, czy dwa, a musi zapłacić rachunki, to powinien pożyczyć, szczególnie, że niektóre firmy udzielają pierwszych kredytów za darmo. Warto najpierw zajrzeć na stronę http://www.su(...)sowa.pl i sprawdzić dostępne opcje. Tam jest od groma ocenionych firm, więc wiadomo, która nie oszuka tak od razu ;)

Napisał(a): ~DZEre -

Jestem zdania,że nie warto ale staram się nie oceniać. Są różne sytuacje w życiu. Jednak jeśli będziecie już zdecydowani na taki kredyt to polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://www.fo(...)l/f160/

Jest to dział na forum kredytowym, w którym możecie sobie poczytać opinie o poszczegolnych firmach chwilowkowych. Takich jak wonga czy vivus. Zobaczycie co piszą o nich ludzie, którzy zdecydowali się na takie kredyty... Jakie mają opinie w temacie.

Napisał(a): oewonga -

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com pragnę zachęcić wszystkich zainteresowanych pożyczką do zapoznania się z naszą ofertą. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer swojego konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Dodam, że decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stroniehttps://www.w(...)nteria.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Napisał(a): sweetlovin -

warto brać pod warunkiem ,ze korzysta się ze sprawdzonej firmy pozyczkowej , taką np godną zaufania wg mnie jest extraportfel . raz ,ze bardzo korzystna oferta , bo tutaj jest pierwsza pozyczka dla nowych klientów do 2000 zł na 45 dni bez odsetek , tez mozna skorzsytać z refinansowania gdyby powinęła nam sie noga i nie mielbiśmy na spłatę całości kwoty w terminie.

Napisał(a): ~amazonnka -

marcelina9347 Nie opłaca się zaciągać kredytu w chwilówce, bardzo ciężko jest go później spłacić i będziesz mieć z tego tylko kłopoty
Brałam pożyczkę w Zaplo i muszę przyznać, że dobrze mi się spłacało, szybko minęło :) Dla niektórych jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli ktoś potrzebuje bardzo szybko gotówki.

Napisał(a): oewonga -

Witam! Oleszka22, wniosek o pożyczkę w naszej firmie można złożyć online na stronie internetowej wonga.com. Ponadto powracający Klienci mają również możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=interia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Napisał(a): ~Rafał -

Ja uważam że warto jest sporo teraz pożyczek za 0% a jak trzeba oddać tylko tyle ile się wzięło to czemu nie... Ja np brałam ostatnio w Lendonie i wszystko w porządku było. Pożyczyć kilka stów za 0% to lepiej niż u kumpla bo kumplowi trzeba flaszkę kupić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?