211
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +-81
211 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): ~krzemień -

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, nie rozumiesz kredytu chwilówki to po co o nim piszesz, ja tam wziąłem kredyt w Profi Credit i jestem w pełni zadowolony, bardzo miła obsługa i co najważniejsze, pieniądze były szybko na koncie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Nordie -

~krzemień Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, nie rozumiesz kredytu chwilówki to po co o nim piszesz, ja tam wziąłem kredyt w Profi Credit i jestem w pełni zadowolony, bardzo miła obsługa i co najważniejsze, pieniądze były szybko na koncie.
Dokładnie, kto potrzebuje niech bierze pożyczkę, zakładam ,że ci którzy nigdy nie mieli z tym do czynienia to się wypowiadają a nie wiedzą. Ja np od czasu do czasu pożyczam od nich kiedy potrzebuje.

Napisał(a): Zdzich -

~Nordie
~krzemień Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, nie rozumiesz kredytu chwilówki to po co o nim piszesz, ja tam wziąłem kredyt w Profi Credit i jestem w pełni zadowolony, bardzo miła obsługa i co najważniejsze, pieniądze były szybko na koncie.
Dokładnie, kto potrzebuje niech bierze pożyczkę, zakładam ,że ci którzy nigdy nie mieli z tym do czynienia to się wypowiadają a nie wiedzą. Ja np od czasu do czasu pożyczam od nich kiedy potrzebuje.
Czy ty jesteś naganiaczem? Jaką prowizję płacą?

Napisał(a): ~EdekTek -

Ja wolę zaufane pożyczki, bo często u mnie krucho z kasą. Wciąż szukam pracy a na głowie mam spłaty czynszu. Jeśli chodzi o najtańszą pożyczkę to polecam od Lendon. Pierwsza pożyczka nawet do 2000zł jest za darmo. Nie ma żadnego oprocentowania,także polecam.

Napisał(a): Horacy -

Zgadzam się z kolegą, ludzie idą bez pomyślunku biorą i płaczą bo coś przegapili, ja brałem sprawdzonagotowka.pl i wszystko było tak jak miało być. Trzeba czytać co się podpisuje i jeszcze rozumieć to co się czyta.

Napisał(a): ritabra -

Chwilówki nie są dobrym rozwiązaniem bo w ich umowach jest sporo kruczków prawnych dlatego trzeba na nie bardzo uważać. Tak samo jest z pożyczkami pozabankowymi mają bardzo hmm trudne w zrozumieniu umowy przez co wiele osób bierze niekorzystne kredyty. Jeżeli szukasz czegoś z przejrzystą umową powinnaś zajrzeć sobie tutaj http://mazowi(...)owa.pl/ bo mają bardzo fajną ofertę :)

Napisał(a): ~fabia -

Ja mogę polecić viasms, sama korzystałam z ich usług. Nie ma tutaj czegoś takiego, że pieniądze od ręki. Fakt, jest szybko, ale bez przesady. Poza tym nie jest to firma krzak, tylko instytucja działająca w kilku krajach.

Napisał(a): ~BartekMin4 -

Jeżeli nie ma innych rozwiązań to jednak chwilówka może być dobrym ratunkiem. Niektóre są za pierwszym razem nawet za darmo. Wiadomo lepiej jest pilnować wydatków, jednak czasami zdarzenie losu na to nie pozwala. Ja wybierałem ją przez porównywarkę supernovafinansowa.pl/ bo stworzyli ranking najlepszych opcji, oceny klientów danych firm pożyczkowych i jest mozliwość też na forum doradzić się ich specjalistów z czym to się wszystko je.

Napisał(a): Tereferee -

Jakie oprocentowanie? Jeżeli pierwszy raz wziąłbyś taką chwilówkę, na przykład w Ferratum Bank https://www.f(...)croloan, to jest darmowa, nie ma żadnych opłat dodatkowych, tym bardziej oprocentowania. Pożyczasz do 1500zł i ile wziąłeś, tyle oddajesz. :) Jest to o tyle wygodne, że nie trzeba się też ruszać w fotela, wszystko da się załatwić online i szybko otrzymasz pieniądze. :)
Załączniki:

Napisał(a): madox66 -

Tak się zastanawiam czytając ten parabankowy hejt jakim trzeba być desperatem i bankrutem aby brać tzw.chwilowki. Wiadomo że taki kredyt jest po prostu przezerany bo nikt mi nie powie że za 1000-1500 zł można robić "biznesy".Sam raz w życiu wziąłem kredyt ale w swoim banku bo potrzebowałem 20 tyś aby okazyjnie kupić samochód. Po sprawdzeniu historii mojego konta dostałam go w tym samym dniu a spłaty zadłużenia rozłożone byly na rok. Jeśli nie stać was aby odłożyć pare stowek to stać was będzie spłacić raty? ?Watpie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?