233
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń680
  • Odpowiedzi226
  • Ocen na +0
233 ppt ?

WARTOSC KOBIETY (227)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: WARTOSC KOBIETY

Napisał(a): -

No cóż, do tej pory nikt z przedstawicieli mojej płci nie wypowiedział się w tym temacie. Wobec tego podejmę rękawicę. Wydaje mi się,że NIKOLETKA26, ma trochę racji. Część męskiej populacji dość szybko pragnie "skonsumować" związek. Ale czy nie jest tak, że również część pań liczy tylko na szybki seks, najlepiej na pierwszej randce.
Zgadzam się, że mężczyzna powinien adorować kobietę, być dla niej miły , uprzejmy i powoli zdobywać. Jeśli później dojdą do wspólnej decyzji o seksie, będzie on napewno lepiej smakował.

Witam!!!
jestem kobieta ale pozwole sobie zabrać głos w tej kwestii , otóz uważam ,że szybkiego sexu męższczyzni oczekuja od kobiet z ktorymi nie maja zamiaru spedzic calego zycia . inaczej cala rzecz sie ma gdy zalezy im na dłuzszej znajomosci i milosci , tej na cale zycie , wtedy sa zupelnie inni .
Pozdrawiam .

bonynka Witam!!!
jestem kobieta ale pozwole sobie zabrać głos w tej kwestii , otóz uważam ,że szybkiego sexu mężczyzni oczekuja od kobiet z ktorymi nie maja zamiaru spedzic calego zycia . inaczej cala rzecz sie ma gdy zalezy im na dłuzszej znajomosci i milosci , tej na cale zycie , wtedy sa zupelnie inni .
Pozdrawiam .

nielegalna133 Nie jestem męzczyzna ale i tak odpowiem:D:D:DTo idzie tak:Nie zawsze mężczyznom chodzi tylko o sex,bo są tacy,którzy czekają aż kobieta będzie "gotowa"!No niestety są też tacy,którzy już po kilku spotkaniach chcą iść do łóżka!PANOWIE!!Trochę szacunku,kobieta ma też inne piękne wartości.. a Wy tylko o jednym!Najpierw kobieta powinna być adorowana potem trzeba się jej poświęcić a sprawy intymne dopiero aż bęszi gotowa!!
Rownież nie jestem mężczyzną. Ale zgadam się, nie wszyscy są tacy... Ci którzy potrafią dostrzedz prawdziwe piękno kobiety nie myślą o seksie, " Nawet najlepszy seks nie zastapi mi tego co mogę przeżyć duchowo " To słowa mężczyzny.

z moich doswiadczen wynika ze niczego wiecej nie mozna oczekiwac od kobiety oprocz sexu.bo do niczego wiecej sie ona nie nadaje.kobiety sa egoistkami i mysla tylko o swoich potrzebach.i oczekuja od mezczyzny ze to on bedzie im te potrzeby zaspokajal.a potrzeby faceta maja gdzies.a ztym sexem to tez nie mozna liczyc na wiele bo sie ciagle wykrecaja

W każdej wypowiedzi jest trochu Prawdy nie ma co ukrywać. Ale najpiękniejsze są wspomnienia które sie razem przeszło i zostają na długie lata w pamięći. Dla mnie sex z dziewczyną to jest po prostu już więz nie potrafie wykorzystać i porzucić.
Pozdrawiam.

Cóż mezczyzna i kobieta są inaczej przez naturę zaprogramowani. Mężczyzna do zaplodnienia jak największej ilości samic. Kobieta dązy do zatrzymania samca by zapewnic sobie i dzieciom najlepsze warunki. Wchodząc na wyższy pułap rozumowania : kobieta rzadko ma inne zaintersowania poza zdobyciemi i utrzymaniem faceta, domem , pracą - facet interesuje się seksem jak ma mało i kiepsko w domu. A wartośc kobiety ?? Tak naprawdę ? To bliskośc , czułośc, wspolne dzieci, radości troski, wedrówka przez życie we dwoje i walka razem o kazdy piekny dzień!!

witajcie
wartosc kobiety jest bardzo wazna
po pierwsze ona sama musi siebie akceptowac
po drugie musi byc akceptowana przez partnera i adorowana jesli mówic o zw. stałym
jesli takowego nie ma musi byc pewna co i z kim bedzie robiła
czy to bedzie sex na pierwszej randce jesli tak to jest byc moze bardzo zdesperowana i szuka pomocy
jesli jest pewna siebie i ceni przyjazn poczeka i ona i on
każdy tak naprawde szuka akceptacji zrozumienia adoracji az w koncu miłości
życie jest skomplikowane i trudne jak temu podobne pytania
kochani pozdrawiam was i życze słonca choc nad moja głowa same chmury...:)ale uśmiech zawsze musi być!pamietajcie.

fohelwe1 z moich doswiadczen wynika ze niczego wiecej nie mozna oczekiwac od kobiety oprocz sexu.bo do niczego wiecej sie ona nie nadaje.kobiety sa egoistkami i mysla tylko o swoich potrzebach.i oczekuja od mezczyzny ze to on bedzie im te potrzeby zaspokajal.a potrzeby faceta maja gdzies.a ztym sexem to tez nie mozna liczyc na wiele bo sie ciagle wykrecaja
jestem kobieta ale pozwole sobie do tego zdania od bardzo zdepremowanego faceta cos powiedziec!!!
Na jakie kobiety ty do tej pory trafiles mialy po 15lat???? jesli masz takie nastawienie do Kobiet to nigdy nie znajdziesz wiecej jak sex!!!!!!!
A moze jest tez u ciebie jakas winna, ze takie zle doswiadczenia do tej pory miales!!!!

Pozdrowienia i powodzenia w szukaniu pozadnej Kobiety a nie nastolatki!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: WARTOSC KOBIETY