603
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi157
  • Ocen na +133
603 ppt ?

Watykan zatrząsł się w posadach (158)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Watykan zatrząsł się w posadach

Napisał(a): stiffnecked -

stevn
stiffnecked
~frt
~Viper1946 Dobre, gniew boga. Taki gniew to minimum potop. A to że piekła nie ma, wie każdy z IQ 50+
Jak zaczną piekło olewać to kościól poleci z torbami.
Mam wyższe IQ ale w Boga i Kościół wierzę. Udowodnij, że się mylę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![b][/b]
Raczej nikt ci nie uwierzy. Musialbys lepiej oszukiwac.
Ja wierzę bez takich zasrańców jak ty pozbawionych opieki rodzicielskiej.
Ty jak dorosniesz, to cie bedzie mamusia ubierac do pracy. Bedziesz otoczony opieka rodzicielska do jej smierci a potem zadaniem obarczysz zone na wypadek gdyby jej bylo niewygodnie z jednym krzyzem.
INTERIA.PL

Napisał(a): stevn -

stiffnecked Ty jak dorosniesz, to cie bedzie mamusia ubierac do pracy. Bedziesz otoczony opieka rodzicielska do jej smierci a potem zadaniem obarczysz zone na wypadek gdyby jej bylo niewygodnie z jednym krzyzem.
Wynocha na zajęcia rehabilitacyjnej, a nie, będziesz się kisić w jednej kawalerce z Mamusią, która stoi na głowie, aby ci dogodzić i podstawić wszystko pod nos.

Napisał(a): ~przypominajka -

Nie trzeba już czarnoskórego Nigeryjczyka - czarny papież (jezuita) już jest. Proroctwo się spełnia!!!

Bluszcz192 Pewnie ten tynk to gniew Boży..... teraz na następnym konklawe wybiorą na następce Chrystusa na ziemi czarnoskórego Nigeryjczyka a gdy on zginie w zamachu po trzech dniach w oknie papieskim ukaże sie kolejny papież Rozłoży ręce i pozdrowi zebrany lud >> Zdrastwujtie riebiata !!! <<<< a wszyscy zebrani krzykną >> Koniec świata. !!!! To oczywiście niezbyt lotna ironia ale jak można poważnie traktować wyznanie które co chwilę zmienia swoje prawdy, zasady, i kryteria że coś jest grzechem lub nim nie jest coś tam funkcjonuje lub tego czegoś nie ma tak jakby wszystko nie zostało już jednoznacznie wyjaśnione i opisane.
No i teraz odczuwam pustkę po tym piekle obiecywanym mi wielokrotnie Miałem pomysły na pobyt tam w czeluściach bo z racji mojej częstej pracy w kuźni ogień i brud nie jest niczym złym i dziwnym.
Dziwne też jest poczytywanie kawałka odpadającego tynku jako gniew Stworzyciela który według głoszących jego wielkość może samą myślą wszystko zrównać z ziemią Czyli nie jest to gniew tylko jakaś fuszerka tynkarzy albo znak upływającego czasu
Miłego Dnia piątkowego
A dziś o zmroku zaczyna sie szabas i czas odrzucić wszelką pracę swoją i swojej rodziny i gości przebywających w naszych domach i zwierząt jucznych... i poświęcić czas do sobotniego zmierzchu rozmowom o Jahwe i Jego nakazanych prawach.

stevn
stiffnecked Ty jak dorosniesz, to cie bedzie mamusia ubierac do pracy. Bedziesz otoczony opieka rodzicielska do jej smierci a potem zadaniem obarczysz zone na wypadek gdyby jej bylo niewygodnie z jednym krzyzem.
Wynocha na zajęcia rehabilitacyjnej, a nie, będziesz się kisić w jednej kawalerce z Mamusią, która stoi na głowie, aby ci dogodzić i podstawić wszystko pod nos.
Juz ci sie lasuje, sprobuje naprostowac. Ja jestem pozbawiony opieki rodzicielskiej. To ty sie kisisz z mamusia. Teraz popros zeby wymyslila co odpowiedziec

Napisał(a): stevn -

stiffnecked
stevn
Juz ci sie lasuje, sprobuje naprostowac. Ja jestem pozbawiony opieki rodzicielskiej. To ty sie kisisz z mamusia. Teraz popros zeby wymyslila co odpowiedziec
Gówniarzu ty.... Stoi taki małolat jak ty pod klatką schodową, nierób i wałkoń i popija piwko z innymi jak on nieudacznikami.

stevn
stiffnecked
stevn
Gówniarzu ty.... Stoi taki małolat jak ty pod klatką schodową, nierób i wałkoń i popija piwko z innymi jak on nieudacznikami.
Gowniarz to cie robil. Powtarzam, nie mierz innych swoja miarka.

Napisał(a): gość -

No nareszcie doczekaliśmy się, że papież zaczyna mówić do rzeczy, tak jak my, wyznawcy Jechowy. Kto opiera wiarę na Biblii, ten od zawsze o tym wiedział, prawdziwie oddani Bogu dostąpią życia wiecznego w raju, w który przekształci się Ziemia, a notoryczni grzesznicy, nie żałujący swych czynów, po prostu nie zostaną wskrzeszeni.....to i żadna nowość.

gość No nareszcie doczekaliśmy się, że papież zaczyna mówić do rzeczy, tak jak my, wyznawcy Jechowy. Kto opiera wiarę na Biblii, ten od zawsze o tym wiedział, prawdziwie oddani Bogu dostąpią życia wiecznego w raju, w który przekształci się Ziemia, a notoryczni grzesznicy, nie żałujący swych czynów, po prostu nie zostaną wskrzeszeni.....to i żadna nowość.
Jest jeszcze nadzieja dla tej religii.

Napisał(a): ~omega -

Egoistyczny bogacz umarł i dostał się w otchłań, gdzie cierpiał okrutne męki. Bezskutecznie błagał o jedną choćby kroplę wody, która ugasiłaby dręczący go płomień. Natomiast Łazarz po śmierci został wyniesiony na „łono Abrahama”, które dla Izraelitów było synonimem nieba (por. Łk 16,19-31). Znamy inną przypowieść o chwaście posianym między dobre ziarno. Podczas żniw czeka go spalenie. „Tak będzie przy końcu świata” - mówi Jezus. „Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego” (Mt 13, 41-43). W innych miejscach Jezus opisywał w sposób symboliczny i bardzo wymowny istnienie piekła. Do tych, którzy obrażają Boga i czynią zło mówi: „Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony…” (Mk 9,42-48).

Napisał(a): ~ted -

Jakoś dotychczas nikomu nie udało się przenieść nawet pagórka - że o górze nie wspomnę... Coś lipna ta wiara w ludziach... Póki co, kiedyś udało się ruskim zawrócić bieg rzeki ale to chyba nie był cud, tylko efekt ciężkiej pracy...
Pozdrawiam.

Napisał(a): pintapalec -

A ja się zastanawiam dlaczego klika kardynalska i fanatyczni religianci nie chcą zauważyć.. Że papież Franciszek ,jako pierwszy z papieży ,chce pokazać i nauczać. Że ten bóg w którego on wierzy jest rzeczywiście bogiem miłosiernym a nie bogiem mściwym i karzącym, jak to przedstawia wiara i nauka religijna katolicka.Bo czy wiara w piekło, nie jest wiarą że bóg jest jednak mściwy i pamiętliwy o tych co w niego nie wierzą ? Nawet potrafi się mścić na potomkach do siódmego pokolenia.Czy tak postępuje bóg miłościwy i kochający ? A podobno Jezus umarł na krzyżu ,żeby odkupić wszystkie grzechy świata,popełnione przez ludzi..Odkupił wszystkie ludzkie grzechy ,ale bóg i tak wysyła grzeszników do piekła .Czy to nie jest paranoja głupoty boskiej ??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Watykan zatrząsł się w posadach