599
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi155
  • Ocen na +133
599 ppt ?

Watykan zatrząsł się w posadach (156)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Watykan zatrząsł się w posadach

Napisał(a): pintapalec -

stiffnecked
stevn Zdjęcie
Popierdulka jestes nie ateista.
Stevn jest ateistycznym katolem wierzącym w biblijnego boga mściwości i morderczego sadyzmu.

Napisał(a): stevn -

pintapalec
stiffnecked
stevn Zdjęcie
Stevn jest ateistycznym katolem wierzącym w biblijnego boga mściwości i morderczego sadyzmu.
Załączniki:

Napisał(a): stiffnecked -

stevn
pintapalec
stiffnecked
stevn Zdjęcie
Zdjęcie
Chrzesciludki to takie klamczuszki, ze na klamstwo Prawda wolaja.

stiffnecked
stevn
pintapalec
stiffnecked
stevn Zdjęcie
Zdjęcie
Chrzesciludki to takie klamczuszki, ze na klamstwo Prawda wolaja.
Kłamstwo to ty już masz wytatuowane z daleka na czole.

~banita53 Czy Stevn jest złodziejem chodzi mi o Avatar ikonkę , bo to przecież ikonka Judasa . ? Przecież takie złodziejstwo podpada pod Pogaństwo . ?
Czy stiffnecked jest złodziejem chodzi mi o Avatar ikonkę , bo to przecież ikonka Stevna . ? Przecież takie złodziejstwo podpada pod Pogaństwo . ?

Napisał(a): stiffnecked -

stevn
~banita53 Czy Stevn jest złodziejem chodzi mi o Avatar ikonkę , bo to przecież ikonka Judasa . ? Przecież takie złodziejstwo podpada pod Pogaństwo . ?
Czy stiffnecked jest złodziejem chodzi mi o Avatar ikonkę , bo to przecież ikonka Stevna . ? Przecież takie złodziejstwo podpada pod Pogaństwo . ?
stiffnecked jest dobrodziejem chodzi mi o Avatar ikonkę , bo to przecież ikonka Jezusa . Przeciez chrzescijanstwo to poganstwo.

Napisał(a): gość -

Franciszek to dziwny papież. Jako osoba wierząca mam wielki kłopot z akceptacją części jego wypowiedzi. Uważa siebie za "rewolucjonistę". Przemawia przezeń jakaś buta - nie widzę w nim skromności.Epatuje troską o biednych ale co tak naprawdę nowego zaproponował gdy chodzi o rolę Kościoła w tej mierze? Tak jest z wieloma innymi sprawami. Pogubił się? Utracił wiarę?

stiffnecked
stevn
stiffnecked jest dobrodziejem chodzi mi o Avatar ikonkę , bo to przecież ikonka Jezusa . Przeciez chrzescijanstwo to poganstwo.

Napisał(a): ~pustelnik -

stiffnecked
stevn
stiffnecked
stevn
stiffnecked Watykan stwierdzil, ze to bzdura bo Scalfari nie zacytowal papieza, przy czym wymownie nie zacytowali papieza.
Schizofrenicy, paranoicy we wszystkim znaki widza.
Każdy ateista ośmieszający Biblię sam się poprzez ten gest ośmiesza.
Wciaz ci nie idzie. Mantre to sobie a nie innym powtarzaj.
Czyżby.... A ja jestem innego zdania.
Bo zes sie dobrze nie pomodlil i brakuje ci wiary. Gdybys mial tyle wiary co brudu pod paznokciami, to przynajmniej u gor mialbys posluch (gory sa bezmozgie).
LAST MINUTE : Tworki, Świecie, Branice, Lubliniec - są jeszcze wolne miejsca - polecam ;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Watykan zatrząsł się w posadach