18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń134
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Ważne pytanie drogie Panie:) (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ważne pytanie drogie Panie:)

Napisał(a): Adek28 -

Witam drogie Panie. Mam mały problem ale olbrzymie chęci, mianowicie strasznie podobaja mi się zadbane, usmiechniete starsze ode mnie kobiety (mam 28). Nie ważne czy jest to mężatka czy kobieta po 40 czy 50. Chcę się z taką spotkać. Czy poradzicie mi gdzie ich szukać?:) nie chodzi tylko o seks lecz go nie wykluczam.
INTERIA.PL

Re: Ważne pytanie drogie Panie:)

Napisał(a): abce -

Adek28 Oczywiście, że Nie szukam pracy i nie mam zamiaru być utrzymankiem. Ciekawy sposób myślenia:)
Oczywiście , że prawidłowy sposób myślenia i poprawnie wyciągnięte wnioski . Mianowicie-łatwej i dobrze płatnej pracy trudno dostać , pewnie brak jakiegoś dyplomu a także chęci do dyscypliny pracy . Wobec tego łatwiej zadbać o aparycję i znależć pracę w połączeniu " łatwa i przyjemna ".

Napisał(a): Adek28 -

Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
"Ciekawy sposób myślenia" nie "prawidłowy"! Muszę Cię niestety rozczarować. Źle wyciągasz wnioski i w zła stronę myślisz. Owszem o dobrą pracę ciężko pod warunkiem, że nie chce się nic zrobić w tym kierunku. Osobiście, dyplomu mi nie brak i za aparycję z pewnością go nie otrzymałem lecz mogę się mylić myśląc tak jak Ty. Każdy by chcial żeby praca była łatwa i przyjemna to chyba naturalne:)

Napisał(a): abce -

Adek28 Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
"Ciekawy sposób myślenia" nie "prawidłowy"! Muszę Cię niestety rozczarować. Źle wyciągasz wnioski i w zła stronę myślisz. Owszem o dobrą pracę ciężko pod warunkiem, że nie chce się nic zrobić w tym kierunku. Osobiście, dyplomu mi nie brak i za aparycję z pewnością go nie otrzymałem lecz mogę się mylić myśląc tak jak Ty. Każdy by chcial żeby praca była łatwa i przyjemna to chyba naturalne:)
Ostatnie zdanie z Twojej wypowiedzi świadczy , że dobrze zrozumiałeś moją wypowiedz .
Układaj sobie życie wg własnego planu . Życzę powodzenia .

Napisał(a): czarnaa -

Adek28 Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
nie każdy, taki kontrabasista na przykład, wiesz ile musi się natrudzić, by nastroić swój instrument? też ma dyplomy, ale jak można się dowiedzieć na przykład ze sztuki z Jerzym Stuhrem w roli głównej, płacą niewiele. Taki kontrabasista może szukać więc starszej pani, by jej grać do ucha w zimowe wieczory w zamian za ciepłe bambosze i porsche w garażu...

gitarzysta... ten ma łatwo i lżej i dyplomów nie potrzebuje... ci to rzadziej na brydża wpadają, a szkoda....

Napisał(a): Marduk1986 -

Idź se do burdelu,stop, pewnie myślisz żeś Bolec z "Poranka Kojota",nie zapłacisz za seks,potem alfons będzie cię ścigał.Pytaj na mieście czy jakiś alfons weźmie cię pod skrzydła,może zabawisz się w żigolaka,czyli w zwykłą męską d prostytutkę. Rzeczesz że zachciewa ci się mężatek? Co za koleś, a niechby tak majątek nie był jej, czyli rzeczesz że nie miałbyś oporów w dorabianiu rogów za pieniądze tego rogacza, skup się, dorobione rogi, rozbita rodzina i dzieci bez matki,to 3 poważne powody do odstrzelenia ciebie, ja mając tylko pierwszy powód bym cię zatłukł na śmierć,udusił,autem bym cię nawet rozjechał, lub też poszukałbym Jurka Kilera albo przebiegłą Gabrielę żeby cię odstrzelili.Jaką to gnidą trza być żeby dla tych żałosnych banknotów rozbijać czyjeś rodziny.Na koniec życzę powodzenia tym z których spróbujesz zrobić rogaaczy,niech cię namierzają szybko i likwidują bez mrugnięcia okiem, to przysługa dla narodu. Głupiec jesteś,to rzeczesz że kochasz zadbane mężatki po 40,strasznie kochliwy jesteś,kilkaset albo więcej mężatek,raczej kochasz ich pieniądze heh,Cash Over Ass prostytutko ;D man bitch, haha... Kto by pomyślał :D

Napisał(a): Marduk1986 -

gość Marduk żyj dalej w tym swoim wyidealizowanym świecie a jak się obudzisz to daj znać....śmieszny jesteś
Od Marduka to ty milion kroków stój,i nie wypowiadaj jego imienia,nawet nie myśl o tym imieniu. Cztery wichry wiele mogą zniszczyć,zapytaj rozprutej Tiamat, waszej galaretowatej mateczki ukrywającej się pod pseudonimem miriam.
A widzisz,mój świat jest taki jakim ja go sobie wyobrażam,i mam rację,ciebie w moim świecie nie spotkam,jedynie wpis widzę.Ja tylko przyciągam ludzi pasujących do mego świata,niektórzy są tu tylko chwilowo, potem coraz mniej ich rozumiem,aż w końcu wcale,i wtedy znikają z mojego świata, zwyczajnie pasowali tu przez kilka miesięcy a czasem rok,i zaczęli gadać i pisać dziwnym językiem,polski ale niezrozumiały dla mnie. Ja w twoim świecie nie pojawię się nigdy,a ty łapska precz od mojego świata,nie życzę sobie żeby jakaś jakiś ktoś typu ty wypowiadał się o moim świecie, bo łajno o tym świecie wiesz. Dziękuję za uwagę, nie pisz już,nie rozumiem was :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ważne pytanie drogie Panie:)