Reklama

Wegetarianin - czyli kto? (52)

Wegetarianin - czyli kto?

Temat dotyczy artykułu: Wegetarianin - czyli kto?

Jedni stosują dietę wegetariańską z powodów etycznych, inni po prosu chcą być zdrowsi. Bywają podziwiani, albo brani za nierozsądnych. Dzisiaj wszyscy wegetarianie mają swoje święto. Ty również dowiedz się więcej o diecie wegetariańskiej

Komentarze (52)

Dodaj komentarz

kosztowni mięsożercy

Napisał(a): xxx -

Żrecie mięcho i wszystko co wam pod ryj wpadnie a potem obciążacie budżet państwa lecząc się na NFZ, bo od trzydziestki macie nadciśnienie, zawały, otyłość, podwyższony cholesterol, wasz pot śmierdzi jak skunks a uważacie się za Panów Świata.
Odpowiedzi (1)

Wegetarianizm

Napisał(a): Ewelina -

ja mam 20lat a wegetarianką jestem od dziesiątego roku życia i jest mi z tym naprawdę dobrze, ale często spotykam się z kpiną na temat wegetarianizmu.
Odpowiedzi (1)

To po co mam kły

Napisał(a): ~tak pytam? -

i jeden żołądek?Powinienem mieć siakacze i dwa żoładki.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): goRal -

wedlug mnie to glupota... zdrowy czlowiek zeby dieta byla zbilansowana musi jesc mieso warzywa i owoce... ciekaw jestem ile procent wegetarian pali papierosy...
Odpowiedzi (2)

Najgorsi są ci od etyki

Napisał(a): aqq -

Bo to szczyt zakłamania. Zwierzak może zrobić "smutne oczy" i to rusza słabą psychikę wegetarianina. A taka już marchewka nie ma możliwości bronienia się. Więc i chory umysł nie ma oporów przed zeżarciem jej. Dlaczego po prostu nie pogodzić się z rzeczywistością, że człowiek żyje kosztem innych organizmów (jak każde zwierze). Po co ośmieszać się hołdowaniem chorym zasadom?
Odpowiedź (0)

Wegetarianizm jest nienaturalny

Napisał(a): r m c -

Tak jak homoseksualizm lub celibat.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Iwa -

Nieprawdą jest to, że żyją dłużej. Słynni wegetarianie jak Linda żona Beatlesa oraz Czesław Niemen zmarli dość młodo na raka, natomiast moja mama jedząc mięso żyje już 94 lata.
Odpowiedzi (9)

Ja zrezygnowałem ....

Napisał(a): Galicjanin -

Ja zrezygnowałem z wegetarianizmu, po dziesięciu latach; w zasadzie oceniam okres wegetarianizmu, jako przejaw słabości i zmanipulowania, przez innych... Teraz jem mięso i czuje się zdecydowanie lepiej...
Odpowiedzi (1)

wegeraianie nie są katolikami !!!!!

Napisał(a): aco -

Bo gdyby Bóg chciał żeby ludzie byli wegetarianami to nie marnowałby czasu na tworzenie zwierząt domowych i ryb -wtedy odpoczywałby w szOsty i siódmy dzień
Odpowiedzi (2)

gmo

Napisał(a): wtf -

Jedzcie dalej genetycznie modyfikowane rosliny myslicie ze zwierzeta faszerowane paszami sa gorsze dla czlowieka. Powoli zaczynaja zbierac zniwo genetycznie modyfikowana zywnosc raki, nie raki itp
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz