23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń76
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +68
23 ppt ?

Węgry pokonały Sorosa ... (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Węgry pokonały Sorosa ...

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

U nas o tym nie bardzo głośno, dlatego postanowiłem naświetlić pewną historię.

Otóż ...

Węgry od dłuższego czasu, wyrywają z korzeniami wszystko co śmierdzi Georgiem Sorosem.

Walka "idzie na ostre" do tego stopnia , że na ulicach Budapesztu pojawiły się takie plakaty z napisem : "nie pozwólmy aby Soros śmiał się ostatni."

Reakcja Izraela (co ciekawe Soros nie jest obywatelem tego kraju) była natychmistowa ;

Ambasador Izraela na Węgrzech Josi Amrani wezwał w sobotę władze Węgier do położenia kresu tej kampanii, która "nie tylko zawiera krytykę polityczną pewnej osoby i przywołuje smutne wspomnienia, ale też budzi nienawiść i lęk".

A na to Węgrzy :

"W reakcji na apel ambasadora Izraela węgierskie MSZ oznajmiło w sobotę, że Węgry podobnie jak Izrael będą występować przeciwko każdemu, kto stwarza niebezpieczeństwo dla kraju i obywateli. Resort zapowiedział, że rząd Węgier wszystkimi dostępnymi metodami wystąpi przeciwko spekulantowi finansowemu, jakim jest Soros, i jego organizacjom wspierającym nielegalną imigrację. "

I niespodziewanie rząd Izraela w niedzielę :

"Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapewniło o swym krytycznym stosunku do amerykańskiego finansisty żydowskiego pochodzenia George’a Sorosa. "

Mało tego , rząd Izraela poszedł za ciosem i :

"Prawnik z partii Likud, premiera Benjamina Netanyahu, twierdzi, że przedstawi projekt ustawy, którą nazywa "ustawą z Sorosa", aby zablokować darowizny lewicowym organizacjom korzystającym z finansowania zagranicznego."

I tak niejaki Georg Soros stał się wrogiem zarówno Węgier , jak i Izraela .

Nie czytaliście tego w TVN 24 ???

Przecież tę stacje finansuje Fundacja Batorego Georga Sorosa ....:D:D

U nas Soros ma się całkiem dobrze....

na podstawie żydowskiej gazety "Haaretz" :
http://www.ha(...).800601

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Węgry pokonały Sorosa ...

Napisał(a): zbigniew1933 -

Dziwne, ja zawsze myślałem że TVN jest prywatną stacją TV i jej celem jest generowanie zysków a nie strat.

A tu taki klopsik...TVN wymaga dodatkowego finansowania przez Sorosa...

Widocznie ponoszą straty.

Re: Węgry pokonały Sorosa ...

Napisał(a): madox66 -

~gość
madox66 TVN jest Sorosa? A prawicowcy na tym forum piszą że Putina....sam już nie wiem.
Własność a wsparcie finansowe to są dwie różne sprawy. Nowoczesna też ma wsparcie finansowe, KOD a niby są polskie.
0

Anonimowy trollu a może jakieś linki potwierdzające twoje rewelacje?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Węgry pokonały Sorosa ...