Komentarze (55)

Dodaj komentarz

Napisał(a): zainteresowany -

a te nowe oszczędności emerytalne zostaną skonfiskowane jak urosną do odpowiedniego poziomu czy jak poppadnie
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Emeryt 70 -

Gdzie mogę znaleźć panią LEWICKĄ? Chcę ją rozliczyć z kłamstw, które głosiła 20 lat temu, jak namawiała nas do OFE... Tak samo kiedyś znajdziecie tych, którzy was namawiają do PPK... LUDZIE... Nie dajcie się w to wciągnąć. To wasze zabezpieczenie na starość. Wszystko wam UKRADNĄ!!!
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): madzia 30 yo -

A może niech każdy pracujący ma KONTO do którego TYLKO ON ma dostęp... TYLKO ON. Oprocentowane tylko o inflację... On zadecyduje w co zainwestować, on zadecyduje czy w ogóle inwestować... Czy ma spoczywać jak w skarpecie... Czy kupić bezpieczne obligacje, czy kupić akcje na giełdzie. Jeśli nie inwestuje, żadna złotówka nie ma prawa zniknąć... Co roku rewaloryzację ma mieć dopisaną. Koszty administracyjne powinny być minimalne, mniejsze niż zysk z oprocentowania z inflacji... Sam więc poniesie ryzyko swoich decyzji. Dlaczego tak nie zrobią? Odpowiem - BO NIE MOGLIBY NIC UKRAŚĆ....
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): zz -

dla tych co jeszcze będą długo pracować - przestańcie pisać bzdury
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mokwa -

Oddajcie nam nasze składki zbierane przez 40 lat. Nie zabierajcie ich dla Rydzyka.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tak są nauczeni -

Za późno. Młodzi będący już na rynku pracy nie dadzą się ponownie zrobić w maliny. Oni już rządowi RP nie wierzą. To jest pokolenie żyjące teraz i nie myślące o starości, o tym co będzie jutro.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kasa -

Czy to będą moje pieniądze, czy znów będą "państwowe"?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): W -

A co to to WEI ? Jakiś instytut , firma z W-wy , jacyś mityczni eksperci ? Kto konkretnie , kto tak uważa ? Znowu jacyś tajni współpracownicy funduszy inwestycyjnych , może udziałowcy ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Piotrek -

A za 6 lat nie będzie za ci kupić obywateli podczas wyborów i znów braknie kasy i zabiorą nam to co uzbieraliśmy na tych programach.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz