53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +11
53 ppt ?

Wesele - hucznie czy tylko dla rodziny (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wesele - hucznie czy tylko dla rodziny

Napisał(a): Andziaaa1 -

Dziękuję za opinię, a jeżeli chodzi o temat to nie jest on spamerski tylko chciałam poznać wasze opinie na ten temat. Zastanawiam się, czy w czasach gdzie właśnie dużo osób robi duże wesela nie lepiej postawić na małą ceremonię, a zaszaleć na przykład z podróżą poślubną?
Air842
~prorok TEMAT SPAMERSKI
,------moze i spamerski ------------ ,a ja odpowiem Wesele huchuczne z rozmachem .a co ? dla dobrych i milych wspomnien......

Napisał(a): Opcy -

Andziaaa1]Właśnie tego wolałabym uniknąć :)[cytat kogo=Opcy "Zastaw się a postaw się" jak by nie interpretować tego powiedzenia.
[/cytat

W takim razie mówimy o przyjęciu weselnym, a to już nie wesele w dosłownym znaczeniu, coś jak by porównać domówkę z dyskoteką

Napisał(a): Air842 -

Opcy "Zastaw się a postaw się" jak by nie interpretować tego powiedzenia.
Wesele to piekna uroczystosc , i chetnie sie dzielilam swoim szczescie z ludzmi ,,ktorych zwyczajnie kocham.....kogo nie zaprosic ? -pana Wacka u ,ktorego przeplakalam noc w rozterce ?
pani Ewy ,,ktora byla mi radoscia i okladem na rane .?
pana Stasia ,ktory pilnowal mi psa jak bylam na wczasach ?
...a moze kumpelk z ,ktorymi wypilam zasob mojej piwnicy ...?
Jezeli zyje sie miedzy ludzmi , to tych ludzi ma sie obok siebie

A jak ? urzad? podpis ?w zwyklej sukience ze zwyklam facetem .. i dzien jak codzien ..https://www.y(...)ZRf3_J8

Napisał(a): Opcy -

Air842][cytat kogo=Opcy "Zastaw się a postaw się" jak by nie interpretować tego powiedzenia.
Wesele to piekna uroczystosc , i chetnie sie dzielilam swoim szczescie z ludzmi ,,ktorych zwyczajnie kocham.....kogo nie zaprosic ? -pana Wacka u ,ktorego przeplakalam noc w rozterce ?
pani Ewy ,,ktora byla mi radoscia i okladem na rane .?
pana Stasia ,ktory pilnowal mi psa jak bylam na wczasach ?
...a moze kumpelk z ,ktorymi wypilam zasob mojej piwnicy ...?
Jezeli zyje sie miedzy ludzmi , to tych ludzi ma sie obok siebie

A jak ? urzad? podpis ?w zwyklej sukience ze zwyklam facetem .. i dzien jak codzien ..https://www.y(...)ZRf3_J8

Dobrze mówisz dać Ci wódki .... a i zaprosić na wesele

Napisał(a): ~aga -

ja chcialam miec male wesele - najblizsza rodzina i swiadkowie. niestety - po podsumowaniu tylko tej najblizszej rodziny okazalo sie, ze nie bedzie to male wesele. a jak juz zapraszam jedna ciotke, to druga tez trzeba bo sie obrazi... i tak sie wpada w bledne kolo.

ogolnie wesele zwrocilo mi sie - wystarczylo na pokrycie wszystkich kosztow i troche kasy zostalo. ale gdybym miala raz jeszcze robic wesele to chyba taki rozmach nie jest dla mnie

Być może, chociaż mi zależałoby na ceremonii, która nie ograniczałaby się do najbliższych nie wiem 10-20 osób w rodzinie. Chodziło mi bardziej o to, że nie chcemy robić wesela na 100 czy 200 osób jak to się często zdarza :)
Opcy]
Andziaaa1 Właśnie tego wolałabym uniknąć :)[cytat kogo=Opcy "Zastaw się a postaw się" jak by nie interpretować tego powiedzenia.
[/cytat

W takim razie mówimy o przyjęciu weselnym, a to już nie wesele w dosłownym znaczeniu, coś jak by porównać domówkę z dyskoteką

Ile ostatecznie zaprosiliście gości? :)
~aga ja chcialam miec male wesele - najblizsza rodzina i swiadkowie. niestety - po podsumowaniu tylko tej najblizszej rodziny okazalo sie, ze nie bedzie to male wesele. a jak juz zapraszam jedna ciotke, to druga tez trzeba bo sie obrazi... i tak sie wpada w bledne kolo.

ogolnie wesele zwrocilo mi sie - wystarczylo na pokrycie wszystkich kosztow i troche kasy zostalo. ale gdybym miala raz jeszcze robic wesele to chyba taki rozmach nie jest dla mnie

Napisał(a): gość -

A może coś po środku? Ja miałem wesele na 80 osób,zaprosiłem tylko osoby które wiedziałem że będą się bawić a nie dogadywać.Było świetnie i wszyscy byli zadowoleni.Czasy mega imprez weselnych już minęły,jeszcze tylko po wsiach robią takie spedy w myśl zasady"zastaw sie a pokaż się"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wesele - hucznie czy tylko dla rodziny