5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Weterynarz Warszawa gdzie (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Weterynarz Warszawa gdzie

Napisał(a): ~lucik08 -

Hej, jak wskazuje tytuł poszukuję dobrego weterynarza w Warszawie. Mój pies ma problemy chyba z krtanią, strasznie charczy, nic prawie nie je, widze, że się biedaczek męczy. Chcę jak najszybciej zabrać go do weterynarza. Gdzie znajdę dobrą klinikę, najlepiej otwartą 24h na dobę? Lokalizacja nie ma większego znaczenia, byle lekarz był kompetentny.
INTERIA.PL

Re: Weterynarz Warszawa gdzie

Napisał(a): ireneo -

Saira Naucz psa korzystać z internetu.
riposta prima sort.

Re: Weterynarz Warszawa gdzie

Napisał(a): ~domciawisiak -

Ja swojego pieska leczyłam w grudniu w klinice Vet4Pet i jestem zadowolona. Bardzo miły personel, zwłaszcza dr Nowicki okazał się swietnym specjalistą, który opracował skuteczny plan leczenia. Moja psinka ma się juz o wiele lepiej, chodzimy jedynie na wizyty kontrolne i podajemy mu leki.

Re: Weterynarz Warszawa gdzie

Napisał(a): ~Anka -

też polecam VET4PET http://www.ve(...)pet.pl/ na Grenadierów. Mają otwarte 24/7 i do tego mają świetnych specjalistów. Szczególnie dr Michał Nowicki jest wart polecenia. Ma podejście do zwierząt, ma wiedzę i doświadczenie - według mnie najlepszy weterynarz w Warszawie i okolicach. Zajmą się tam Twoich psiakiem profesjonalnie i nie będziesz musiał się martwić o swojego pieska
« Wróć do tematów
Do góry strony: Weterynarz Warszawa gdzie