245
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +-33
245 ppt ?

Widzieli mnie nago i teraz mnie straszą że to zgłoszą na policję . Nie wiem co zrobić ? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Widzieli mnie nago i teraz mnie straszą że to zgłoszą na policję . Nie wiem co zrobić ?

Napisał(a): Justyna25p -

W tym miesiącu często jeździłam nad wodę . Zawsze w to samo miejsce , czyli tam gdzie nie ma ludzi .
Rozbierałam się do naga , pływałam , i opalałam się. Parę razy byłam tam z moją koleżanką , Ale jej to nie przeszkadzało , nawet kilka razy opalałyśmy się razem nago.
Problemy zaczęły się nie dawno .
W pracy zaczęli śmiać sie ze mnie. Jak poszłam do sklepu to facet mi powiedział " a to w ubraniu dzisiaj jesteś?" .
Dołączyli się do tego sąsiedzi . Matce powiedzieli że widzą mnie często w negliżu .
Nie wiem dlaczego ? Mieszkają stosunkowo daleko , chyba że są podglądaczami.
Prawda jest taka że po pracy , po prysznicu w domu zazwyczaj nie mam nic na sobie.
Często z samego rana siedzę kompletnie nago z laptopem lub książką .
Nie wiem co robić ?

Re: Widzieli mnie nago i teraz mnie straszą że to zgłoszą na policję . Nie wiem co zrobić ?

Napisał(a): FridaKahlo69 -

Justyna25p
FridaKahlo69 Ubrać się ;))
Ale we własnym domu?
Ja po pracy wolę sobie usiąść nago przed telewizorem z filiżanką herbaty.
I chcę zapomnieć o całym dniu , nie wiem czy ty to rozumiesz
Nie masz zasłon, rolet czy żaluzji ?
Ja sporo rozumiem, choć nie wszystko, bo pewne rzeczy są tak bezsensowne, że pojąć ich się nie da :))
Wybacz wcześniejsze OT.

Re: Widzieli mnie nago i teraz mnie straszą że to zgłoszą na policję . Nie wiem co zrobić ?

Napisał(a): KingHenryHappy -

Masz w laptopie kamerkę, a w telefonie? Jeśli tak to możesz mieć wirusa lub program szpiegujący, który używa Twojego sprzętu bez uprawnień ( mikrofon, kamerka, lokalizator ) i Cie podgląda! Doradzam odwiedziny u dobrego informatyka, a na Policję to oni mogą iść jeśli mają Twoje zdjęcia nielegalnie i je rozpowszechniają bez Twojej wiedzy i zgody!

P. S. Na początek zaklej lamerkę w laptopie kawałkiem taśmy, a w wejście mikrofonowe włóż wtyczkę tzw " ślepą " .

Napisał(a): Justyna25p -

FridaKahlo69
Justyna25p
Ale we własnym domu?
Ja sporo rozumiem, choć nie wszystko, bo pewne rzeczy są tak bezsensowne, że pojąć ich się nie da :))
Wybacz wcześniejsze OT.
Mam zasłony , i to bardzo grube . Ale gdy wydaje mi się że nikt mnie nie widzi to po co się zasłaniać. Jak napisałam , to sąsiedzi dość daleko mieszkają o de mnie .
I to są ci wscipscy podglądacze

Napisał(a): Robert324 -

Justyna25p
FridaKahlo69
Justyna25p
Ale we własnym domu?
Wybacz wcześniejsze OT.
Mam zasłony , i to bardzo grube . Ale gdy wydaje mi się że nikt mnie nie widzi to po co się zasłaniać. Jak napisałam , to sąsiedzi dość daleko mieszkają o de mnie .
W takim razie na policje to Ty możesz zgłosić, że oni Cię podglądają kiedy jesteś w swoim prywatnym domu.

Napisał(a): irusio -

Justyna25p
FridaKahlo69
Justyna25p
Ale we własnym domu?
Wybacz wcześniejsze OT.
Jedna taka zgorszona poskarżyła się, że taka nagość ją uraża. Sąd dowiedział się, że mogła widzieć to urażanie z okienka dwa i pół metra nad podłogą. Jakże epatowano panią tą nagością, gdy okienko tak wysoko - zapytał sąd?
A to nic, stawiałam na krześle stołeczek - odpowiedziała uczulona na nagość.

Napisał(a): irusio -

nagości nie mona się wstydzić tylko dlatego, że kilku baranów uważa ją za szataństwo. To chorzy ludzie albo na głowę albo wiek.

Napisał(a): FridaKahlo69 -

Junani
teraz są "na prawie" ;) bądź co bądź nie w temacie ;)
pozdrawiam Cię serdecznie i żałuję, że wcześniej nie zdążyłam sprawdzić czym tak regulamin łamałaś ;) :))
No jakże nie w temacie ? Ty mnie pytasz, a ja się przed Tobą psychicznie obnażam :))
Łamałam strzelaniną w Orlando i wypowiedzią Tomka Kammela ma ten temat ;)
I zapewne swoim pozytywnym stosunkiem do gejów :P
Pozdrawiam Juna :) Do miłego w temacie, którego nie wywalą ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • widzieli mnie nag
Do góry strony: Widzieli mnie nago i teraz mnie straszą że to zgłoszą na policję . Nie wiem co zrobić ?