91
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +8
91 ppt ?

Wieczór kawalerski - jakieś pomysły? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): ~Klient -

~Marian W Ja osobiście najbardziej polecam organizację wieczorów kawalerskich przez agencje eventowe. Nie ma nic gorszego niż wtopić z takim tematem. Ostatnio wieczór kawalerski zorganizowała nam agencja i jestem mega zadowolony - <a href="[url=http://http://www.dreamnight.pl/oferta/erotic-dance/">świetny striptiz we Wrocławiu.</a> Najlepsza impreza na jakiej byłem
Korzystałem z organizacji imprezy przez te biuro. Niestety oferta jaką złożyło biuro była bez pokrycia... Tancerka się spóźniła, miała być na imprezie 40 min a faktycznie była dokładnie 18 min!!! Z czego jakieś 5 min się przebierała, tyle pieniędzy za marne 13 min tańca to jakieś nieporozumienie. Podejście organizatorów... masakra, oczywiście jak przyjdzie co do czego to nikt nie odbiera telefonów. Na moje niezadowolenie co do czasu imprezy odpowiedzieli że wszystko było zgodne z planem... Nie polecam!!!!

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): ~Mirko -

Hej! Ja zawsze preferowałem spokojniejsze spotkania w najbliższym gronie ;) Na szczęście mój przyjaciel zorganizował mi kawalerski w Piance, takiej całodobowej restauracji w Warszawie. Strasznie się najedliśmy, napiliśmy, atmosfera była świetna;) a później skoczyliśmy do jednego z kumpli na wieczór w Fife ;) było super!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczr kawalerski forum
Do góry strony: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?