​Wiedza kluczową wartością na rynku pracy (271)

​Wiedza kluczową wartością na rynku pracy

Temat dotyczy artykułu: ​Wiedza kluczową wartością na rynku pracy

Kwalifikacje, kwalifikacje i jeszcze raz kwalifikacje - tego właśnie pracodawcy oczekują od swoich pracowników. Jak wynika z Badania Pracodawców Bilans Kapitału Ludzkiego, przedsiębiorcy są w pełni zadowoleni z kwalifikacji nieco ponad połowy (51 proc.) swoich pracowników, a 46 proc. wymaga ich zdaniem dokształcenia. Stale przybywa też właścicieli firm, którzy uczestniczą w różnych formach kształcenia, dbając o aktualizowanie i poszerzanie własnej wiedzy.

Komentarze (271)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kontra66 -

Znowu wyrabiają w Polakach poczucie niższości. Najpierw twierdzono, że Polacy są niewydajni i dlatego im mało płacą. A teraz twierdzą, że za mało mają wiedzy. Obserwuję takie o to zjawisko. Polak gdy pracuje np. do Niemczech, to staje się automatycznie bardzo wydajny, a wiedzą przewyższa większość Niemców, posiadających równorzędne wykształcenie i zatrudnionych na równorzędnym stanowisku.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): kobak -

Nie kitujcie! Wykształcenie, nawet to wyższe, i specjalistyczne nie gwarantuje wcale pracy w Polsce. Znam bardzo wiele młodych osób z wyższym wykształceniem, daremnie szukających pracy. Kolega mojej córki ze studiów, po ukończeniu Geografii na Uniwersytecie Jagiellońskim nie znalazł pracy, dalej szukając pracy, międzyczasie ukończył 5- letnie studia paramedyczne i nadal nie może znaleźć pracy! I co?????
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): pracownik -

prawie wszystkie komentarze pisza beznadziejni ludzie jecza stekaja jak im zle chcecie zmian to zacznijcie od siebie a potem wymagajcie od innych a nie na odwrot wiekszosc byla za zmiana ustroju bo zazdroscili zachodowi ale tam pracownicy nie maja czasu na pisanie glupich komentarzy tylko ciezko pracuja to maja u nas powinien w kodeksie byc zawod narzekacza wtedy byloby cacy
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Bidok polski -

Opowiem wam dowcip: mieszkam w Polsce.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ooooooko -

MOIM ZDANIEM ?? JEST NORMALNIE !! A NIE JAK ZA ,,komuny ,, lapali !! dawali skierowania do biura zatrudnienia - A CI Z KOLEI ROBOTE !! [to byl skandal ] !! zeby uczciwego czlowieka zmuszac do roboty !!! NIE TO CO DZIS !! [lut ] walczyl o ,,wolnosc ,, i lezysobie na dowolnie wybranym boku nad stawem - rzeczka - czy jeziorem !!! ZA TAKIEJ ,,komuny ,, !!! milicjant sprawdzal w dowodzie pieczatke o zatrudnieniu !!! i zadawal durne pytania - dlaczego nie ma pieczatki o zatrudnieniu ??????? [ i jeszcze straszyl ] konsekwencjami - o UCHYLANIU SIE OD PRACY !!! [ jak to dobrze ! ze narod to wyprostowal - plytkani chodnikowymi i kostka brukowa !!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): nj -

ewa twierdzi ze gospodarka sie rozpedza:) a polska rozwija:)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): buena vista -

szkolenie z zakresu metod pracy na wnuczka :)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Maciej -

Oczywiście, że kwalifikacje i wymagania idiotów i kombinatorów są najważniejsze. Musi być wykształcenie magisterskie do fakturowania, biegła znajomość języka niemieckiego w hurtowni sprzedającej mydło i powidło z elektryki (ze szczególnym uwzględnieniem producentów chińskich), matura do konserwacji powierzchni płaskich, itd. etc. A w rządzie idioci mogą nic nie umieć, muzykolog może zarządzać gazownictwem, filozof armią, socjolog sprawami wewnętrznymi, politykę zagraniczną prowadzić nieuk z podwójnym obywatelstwem. Miejsca w Internecie by brakło, by cała tą patologię wymieniać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): aqsdfgj -

Bzdury. Od daaaawna próbuję zapisać się na różne kursy finansowane np z Funduszy Europejskich. Zawsze ta sama odpowiedź: zabrakło miejsc, prosimy spróbować w przyszłym roku. Jednak trzeba zapłacić, mieć znajomości, albo megafuksa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zx -

1280 na łape, taka moda kiedyś usłyszałem.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz