47
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń342
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +94
47 ppt ?

Wielki "Polski" Patriota Antoni Macierewicz (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wielki "Polski" Patriota Antoni Macierewicz

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Antoni Macierewicz dostał nagrodę "Patriota Roku",gratuluję ministrowi,uważam że on bardzo zasłużył na tę nagrodę.Jest to nagroda imienia Kazimierza Odnowiciela,czym się zasłużył ten renegat dla Polski? Z historii wiadomo że po śmierci jego ojca Mieszka II królem został Bolesław Mieszkowic zwany Zapomnianym,postanowił on powrócić do Pogaństwa.W Polsce wybuchła Reakcja Pogańska,lud zabijał swoich katolickich oprawców,katolickie świątynie były rabowane i palone.Kazimierz Odnowiciel siedział wtedy w Niemczech.Po śmierci króla Bolesława Mieszkowica,Kazimierz Odnowiciel razem z wojskami czeskimi,ruskimi i niemieckimi najechał na Polskę,wymordowali dziesiątki tysięcy zbuntowanych Polaków,spalili pół kraju,jak to pisał Gall Anonim "Polska była wtedy pustkowiem,trupy walały się wszędzie".Bolesław Mieszkowic był rodzonym bratem Kazimierza Odnowiciela,Bolesław był bohaterem,a Odnowiciel zdrajcą i mordercą Polaków,jak widać nie wszyscy z dynastii Piastów byli dobrzy.

Pan minister zasłużył na tę nagrodę,należy on do partii która donosiła na Polskę za granicą,czy może być coś lepszego od uhonorowania renegata nagrodą imienia innego renegata? Tylko czemu ta nagroda nazywa się "patriota roku"? Też sprowadzicie obce wojska do Polski żeby mordowały Polaków jak to zrobił wasz PiSpatron Kazimierz Odnowiciel? BRAWO PANIE MINISTRZE,niewątpliwie jest pan takim samym "patriotą" jak Kazimierz Zdrajca Odnowiciel,jest pan patriotą watykańskim.GRATULUJĘ.
INTERIA.PL

Re: Wielki "Polski" Patriota Antoni Macierewicz

Napisał(a): suja -

KMW być może antoni to potomek konrada mazowieckiego który sprowadził do Polski zakon najjaśniejszej maryi zawsze nietykanej
http://forum.interia.pl/kabaret-pod-palecem-cz2-tematy,dId,2883538#android Tu wszystko wyjaśniłem😃😃

Napisał(a): suja -

MoskiZPOPiS
suja Haha, w takim razie przyłączam się do gratulacji😋
Nie wiem co ten Macierewicz bredził podczas odbierania tej nagrody,mówił że zawsze marzył żeby być polskim patriotą.Patriotą się jest albo nie,o tym się nie marzy i nie gada,to się robi.
Tu wszystko jest jasne, jest rosyjskim szpiegiem, a więc i rosyjskim patriotą, może i chciałby być kiedyś polskim, ale rozkazy i interesy nie pozwalają..hihi

suja
MoskiZPOPiS
suja Haha, w takim razie przyłączam się do gratulacji😋
Nie wiem co ten Macierewicz bredził podczas odbierania tej nagrody,mówił że zawsze marzył żeby być polskim patriotą.Patriotą się jest albo nie,o tym się nie marzy i nie gada,to się robi.
Tu wszystko jest jasne, jest rosyjskim szpiegiem, a więc i rosyjskim patriotą, może i chciałby być kiedyś polskim, ale rozkazy i interesy nie pozwalają..hihi
Tu jest problem,bo prezes to marionetka Izraela,więc Macierewicz prawdopodobnie też

Redemptor
KMW być może antoni to potomek konrada mazowieckiego który sprowadził do Polski zakon najjaśniejszej maryi zawsze nietykanej
Zdjęcie
Takich właśnie najbardziej trzeba się obawiać.Tu widzimy minister z bożej łaski klęczy kiedy wszyscy stoją,już przeprasza swego boga za wojnę którą chce nam zrobić maniak wojenny.Wyobrażacie sobie co to by się działo gdyby pan Macierewicz był prezydentem USA? Ja boję się o tym pomyśleć,na szczęście to nie realne :)

Napisał(a): gugu77 -

MoskiZPOPiS
gugu77 Pisze się tu o agenturze....
Mój typ dla Antonia :
- agent wywiadu KRLD.
Kryptonim - Pchaj Ch.. w Czaj.(udało się z "krzaków przełożyć)
A co jeśli to chiński agent? Ten kryptonim co napisałeś jest chyba z chińskiego.
On się podszywa.
Dla zmylenia przeciwnika.

gugu77
MoskiZPOPiS
gugu77 Pisze się tu o agenturze....
Mój typ dla Antonia :
- agent wywiadu KRLD.
Kryptonim - Pchaj Ch.. w Czaj.(udało się z "krzaków przełożyć)
A co jeśli to chiński agent? Ten kryptonim co napisałeś jest chyba z chińskiego.
On się podszywa.
Dla zmylenia przeciwnika.
Agent wywiadu KRLD podszywający się pod agenta chińskiego,to ma sens,bezpaństwowiec udający polskiego patriotę.Przecież pan Macierewicz głupi nie jest,a jeśli czasami jest to on tylko udaje takiego ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wielki "Polski" Patriota Antoni Macierewicz