16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń121
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +10
16 ppt ?

Wiem dlaczego tow. Jarosław nie jest premierem. Chcecie wiedzieć? Nie, no to wam napiszę. (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wiem dlaczego tow. Jarosław nie jest premierem. Chcecie wiedzieć? Nie, no to wam napiszę.

Napisał(a): ireneo -

Strach. Tak, to ta przeszkoda. On jest wielkim tchórzem. Nie wiem jak poradzi sobie ze śmiercią, bo będzie musiał się z nią spotkać bez ochraniarzy. Ale to jego problem. Póki jednak żyje to generuje koszty na ochronę. Boi się jak żaden prezes w Europie dlatego tak się ochrania. Nawet w sejmie. Ze strachu nie chce premierować. Wystraszyła go perspektywa trybunału, a miał do niego blisko za krótkie, nieudolne premierowanie. Tchórzostwo jest więc powodem tego wstydliwego wyjątku, że lider nie premieruje.
Biedna to partia której przewodzi taki cykor.
INTERIA.PL

Re: Wiem dlaczego tow. Jarosław nie jest premierem. Chcecie wiedzieć? Nie, no to wam napiszę.

Napisał(a): buc1 -

tom100 .. jak byłbyś szczery t

o wyjawiłbyś nam wszystkim czego się TY BuC boisz.-
Mistrzu, Irek, ani ja niczego się nie boimy, ani PiS- u, ani dyktatury małego. Jeno mały prezes się boi odpowiedzialności i dlatego zasłania się marionetkami.

Re: Wiem dlaczego tow. Jarosław nie jest premierem. Chcecie wiedzieć? Nie, no to wam napiszę.

Napisał(a): tom100 -

buc1

Mistrzu, Irek, ani ja niczego się nie boimy, ani PiS- u, ani dyktatury małego. Jeno mały prezes się boi odpowiedzialności i dlatego zasłania się marionetkami.
A skąd mistrzu wiesz czego się boi mały prezes-?- i czy czegokolwiek się boi.?- bo na pewno nie WAS z Irkiem, ani WASZEJ pisaniny.

buc1

Pewnie, liczy, że powie - ja tylko sugerowałem niezobowiązująco, niczego nie podpisywałem.

Napisał(a): Judas -

Oczywiście że nieuzasadniony strach przed gawiedzią motywuje Jarozbawa do chowania się za plecami swoich kukiełek, to one będą wystawione na odstrzał w razie nadmiernego "sukcesu" gospodarczego jaki oglądamy rozmiłowanym wzrokiem już na codzień.

Strach hamuje prezesa przed założeniem konta w banku ( ze względu na spiski finansjery) oraz przed ślubem ( inna orientacja seksualna a u nas na razie nie wolno się facetom żenić)

Judas Oczywiście że nieuzasadniony strach przed gawiedzią motywuje Jarozbawa do chowania się za plecami swoich kukiełek, to one będą wystawione na odstrzał w razie nadmiernego "sukcesu" gospodarczego jaki oglądamy rozmiłowanym wzrokiem już na codzień.

Strach hamuje prezesa przed założeniem konta w banku ( ze względu na spiski finansjery) oraz przed ślubem ( inna orientacja seksualna a u nas na razie nie wolno się facetom żenić)
jego - samotna wyspa wskazuje na strach przed ludźmi. Może kryć chorobę i dobrze byłoby szybko zdiagnozować. Przecież in ma dostęp do prezydenta i premiera. Do komtura toruńskiego a i do panny sałatkowej.

tom100 .. jak byłbyś szczery to wyjawiłbyś nam wszystkim czego się TY BuC boisz.-
A ty utrzymujesz go jak I sekretarza kc pis? Zajmij sie sobą nie trolluj

Napisał(a): tom100 -

ireneo
tom100 .. jak byłbyś szczery to wyjawiłbyś nam wszystkim czego się TY BuC boisz.-
Sekretarzem kc to wasz Tusk był .- i dalej jest.
Lewacja zawsze musi mieć swojego pana . Kiedyś była nim Moskwa, teraz jest Bruksela.

Napisał(a): ~gość -

tom100
ireneo
Lewacja zawsze musi mieć swojego pana . Kiedyś była nim Moskwa, teraz jest Bruksela.
no zobacz jaki ten Tusk zmienny . kiedys moskwa a teraz Bruksela
dobrze ze wasz prezes nie zmienia poglądów bo kiedys moskwa i teraz moskwa

Napisał(a): Judas -

ireneo
Tak to już jest z forumowymi biedakami, dziwnym trafem zniewoleni pisem popierają I sekretarza w ciemno, przepełnieni bojaźnią bożą.

Z braku argumentów usilnie odwracają koty ogonami nie bacząc na wiek ani płeć wyszukują prymitywne "haki" na swoich rozmówców nieudolnie trollując.

Napisał(a): ~1GOSC -

~gość
tom100
ireneo
no zobacz jaki ten Tusk zmienny . kiedys moskwa a teraz Bruksela
dobrze ze wasz prezes nie zmienia poglądów bo kiedys moskwa i teraz moskwa
bo on kocha braci moskali to jego dziecinstwo dlatego tylko moskwa
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiem dlaczego tow. Jarosław nie jest premierem. Chcecie wiedzieć? Nie, no to wam napiszę.