389
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +-8
389 ppt ?

wierzycie w opinie wróżek? (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wierzycie w opinie wróżek?

Napisał(a): slodkanuta -

Moja koleżanka była ostatnio u wróżki. Wróciła zadziwiona - okazało się, ze wróżka z kart powiedziała jej wiele o jej dotychczasowym życiu i sprawach dość intymnych. Niesamowite. Zastanawiam się czy iść do wróżki, co o tym myślicie? Korzystacie z pomocy wrózek?
INTERIA.PL

Re: wierzycie w opinie wróżek?

Napisał(a): gość -

Najlepszą wróżką jest twoja własna podświadomość, wystarczy nauczyć się dobrze zadawać pytania, a potem dobrze wsłuchać się we własne wnętrze.
Najlepiej zadać pytanie tuż przed snem, otrzymasz odpowiedź rano - oczywiście nie jest to tak, że zaraz ktoś ci powie wprost, co masz robić. To będą stany uczuć, przeczuć (intuicja), głos serca, które podpowiadają... Pamiętaj mamy wolną wolę...

Napisał(a): Magnusia -

Kiedyś oglądałam program z wróżbitami i bardzo zainteresowało mnie , cóż takiego widzą w tych kartach ??? A, że jestem świata ciekawa i eksperymentować lubię, więc postanowiłam sama nauczyć się czytać z kart.
Wybrałam Runy ze względu na ich magiczna moc , wiele książek przeczytałam , wiele informacji z netu pobrałam ,aż w końcu postanowiłam troszeczkę po praktykować.
Karty " mówią " a i owszem , a sprawdzalność w moim przypadku sięga gdzieś do 70 %.
Nie to jest jednak ważne , ważne jest to ,jak dana osoba podchodzi do informacji.
Wróżbita wiele mówi ale tylko część informacji zapamiętuję odbiorca i tylko , te , które w jakiś sposób pasują do jej oczekiwań i pasują do jej sytuacji życiowej .
Byłam również raz u wróżbity , ponieważ koleżanka , tak zachwalała , że wszystkim prawdę wywróżył ,a wielu osobom go polecała.Wróżyła mi również znajoma , która od " klientów " odpędzić się nie może ,ponieważ jej wróżby i przepowiednie tak dokładnie się sprawdzają.
Niestety bardzo się zawiodłam, żadna wróżba się nie spełniła, a karty opowiadały dokładnie , to co chciałam usłyszeć :)
Jeszcze jedna ciekawostka , ludzie dokładnie pamiętają takie wróżby i po jakimś czasie ktoś mi mówi, a pamiętasz bo mi tak wywróżyłaś ??Niechby nawet rok minął , a słowa mocno padają w podświadomość ,następnie podkłada się je do jakieś tam życiowej sytuacji.Często rozmawiając ze znajomą " wróżbitką " bez kart wiem jak u kogoś dana sytuacja się potoczy dalej. Należy wykazać się dużą ostrożnością korzystając z przepowiedni wróżki ,ponieważ taka wiedza zapada głęboko w podświadomość i zbyt mocno sugerujemy się nią w dalszym życiu.
Jeżeli jest , to wiadomość optymistyczna , to dodaje nam energii do działania , jeżeli negatywna , to nastawiamy się na odbiór samych zdarzeń negatywnych.
Sugestia ma ogromną moc , którą koduje podświadomość i często przekłada na zwykłe życie. Poza tym człowiek często się uzależnia od wróżb i samodzielnie nie potrafi podejmować żadnych decyzji, co na tym zarabia tylko wróżbita.
To my sami jesteśmy kreatorami naszego życia , sami podejmujemy decyzje , które wpływają na nasze życie.Wróżka nigdy nie powie którą drogę mamy wybrać , a przyszłość zawsze i tylko zależy od nas samych.

Napisał(a): Admin -

slodkanuta Moja koleżanka była ostatnio u wróżki. Wróciła zadziwiona - okazało się, ze wróżka z kart powiedziała jej wiele o jej dotychczasowym życiu i sprawach dość intymnych. Niesamowite. Zastanawiam się czy iść do wróżki, co o tym myślicie? Korzystacie z pomocy wrózek?
Wystarczy zapoznać się z pojęciami:
1. Socjotechnika
2. NLP
3. Samospełniająca się przepowiednia

I już wszystko jasne. A chcesz być wróżką, to naucz się w.w. rzeczy stosować.

Pozdrawiam!

Napisał(a): Magnusia -

Admin
slodkanuta Moja koleżanka była ostatnio u wróżki. Wróciła zadziwiona - okazało się, ze wróżka z kart powiedziała jej wiele o jej dotychczasowym życiu i sprawach dość intymnych. Niesamowite. Zastanawiam się czy iść do wróżki, co o tym myślicie? Korzystacie z pomocy wrózek?
Wystarczy zapoznać się z pojęciami:
1. Socjotechnika
2. NLP
3. Samospełniająca się przepowiednia

I już wszystko jasne. A chcesz być wróżką, to naucz się w.w. rzeczy stosować.

Pozdrawiam!
Dokładnie zabrakło mi jednego słowa : manipulacja.

Ja uwierzyłam,poczytałam o wróżce Zinaidzie i skusiłam sie ,a teraz polecam wszystkim,którzy majaj ciężką sytuację,ona pomoże,mi pomogła,odkryła prawdę i przewidzialal zdarzenia,jestem zadowolona ,nie żałuje..(...)

Poleciłą mi tę wróżke znajoma,która spotkała ją osobiście,skorzystałąm po czase zastanawiań i wiem już ,ze mogła zaryzykować wcześniej, zwlekałam ale cieszę sie,ze zdobyłam się na odwagę,ta miła kobieta powiedziąłla mi to,czego nie mogłąm sama zauwazyc,zdemaskowałąm fałszywą osobę, ona odpowiedziałą na moje pytania.(...), zachowałąm jej numer i mogę polecić innym. H.

Poleciłą mi tę wróżke znajoma,która spotkała ją osobiście,skorzystałąm po czase zastanawiań i wiem już ,ze mogła zaryzykować wcześniej, zwlekałam ale cieszę sie,ze zdobyłam się na odwagę,ta miła kobieta powiedziąłla mi to,czego nie mogłąm sama zauwazyc,zdemaskowałąm fałszywą osobę, ona odpowiedziałą na moje pytania. ..., zachowałąm jej numer i mogę polecić innym. H. Dodam,ze ta wróżka jest z Torunia,ZInaida,ma swoją strone wnecie ... tak się kontaktowałąm z nią.

Napisał(a): tamara -

ooooooo!!! witaj! możemy sobie podać dłon!! :))))) to samo mogeę napisać o tej osobie,super wrażenie i szczera prawda,nie ma mowy tu o zadnej bajce i opowiastkach z księżyca:) miła osoba,ciepła i zaangażowana w swoją prace i bardzo kompetentna,profesjonalna moge tak powiedziec.pozdrawiam ,podziel sie wrazeniami jesli jeszcze takie beda:)

witaj! dziekuje za namiar do wróżki zinaidy,masz racje,w ogole ona ma sporo dobrych opinii,jak sie okazuje,duzo o niej czytalam,jest i na allegro ,swietne recenzje..no i musze ci powiedziec,ze sie zdobylam na odwage i napisalam,kupilam wrozbe,20zl tylko,a po tych opiniach balam sie ,ze wiecej,a tu taka niska cena, wrozba przyszla tego samego dnia po paru godzinach. zdumiewajaco trafna i realna analiza,ogolnie tez bardzo gleboka,poruszajaca, bo prawdziwa,szczera,czuje sie serce tej pani do nas ,ludzi..poswiecila mi sporo czasu na korespondencje do wrozby,chcialabym spotkac te wróżke osobiscie,jest godna polecenia,nie trzeba tu reklam,jak to mowicie,ona i tak zrobi kariere.bo ma prawdziwa moc i dar pzrepowiadania,zadnych bajek nie opowiada i nie obiecuje cudow,jak inne,mowi nawet negatywna prawde i o zagrozeniach,dzieki niej dostrzeglam wielel rzeczy wokol mnie i to sie potwierdza,bardzo sie ciesz ze trafilam na te pania,dobra,sprawdzona,prawdziwa wróżka ,tak ujme wypowiedz,taka ludzka i cierpliwa..
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wrka opinie
  • wrozka opinie
  • wrki opinie
  • wrka forum
  • czy wierzy wrkom
  • opinie o wrkach
  • opinie o wrozkach
  • wrozki opinie
  • wrka wolsztyn forum
  • wrozki forum
  • wrki forum
  • wierzycie we wrki
  • wróżki opinie
  • czy wierzyc wrce
  • czy wierzy wrce
Do góry strony: wierzycie w opinie wróżek?