1916
Poziom 21

1916

Mężczyzna (35)

• w temacie Smutna b. wiadomość :(

W: Uczucia
    wielokropek
    jak widac, kazda okazja jest dobra

Prowincjusz postępował identycznie dlatego zawsze miałem z nim spięcia, jednak nie przypuszczałem, że niektórzy jego znajomi posuną się do tego samego w temacie który jest dla niego pożegnaniem.

Masakra :]

Grzeszko (...) Pewne zachowania wynosi się z domu. Skoro rodzice nie nauczyli szacunku do życia i do drugiego człowieka, to już nikt inny nie ma szans tego uczynić.

Zgadzam się! Jednak nie jestem w stanie cały czas tego przypominać Tobie, jak i niektórym którzy na wątku o śmierci Prowincjusza klepią na PiS i klepią na religię.

WednesdayTEN
    1916
    Grzeszko (...) W ogóle uważam, że mój wpis zawierający wypowiedź, ś.p. Janka nie powinien być przedmiotem jakichkolwiek komentarzy i odniesień. (...)
    W ogóle to trzeba było się zastanowić zanim go zamieściłeś, być może uniknąłbyś komentarzy.
    "To jest forum ogólnodostępne i mam prawo do własnej opinii."
    Nie trafiłeś z porównaniem bo to nie ja odmawiam innym prawa do komentowania moich wypowiedzi. Ale mnie nie rozczarowałeś bo wcale nie liczyłem, że cokolwiek zrozumiesz.

GorolspozaTatyr

Zwłaszcza do obrony własnej godności i honoru,
    kiedy tak smutne okoliczności zostaną wykorzystane
    aby manipulować, prowokować a nawet upolityczniać
    w celu przypisania komuś nieprawości.
    Kiedy zaś te niecne zamiary obnażone i udowodnione zostaną
    doczekają się skwitowania obłudnym słowem "przepychanka".

Prawda,
    że to fałszerze, obłudnicy i ludzie nieprawi,
    po prostu tchórze?

Trudno jest się im zmierzyć z własnymi słabościami
    więc usilnie,
    nawet kiedy już obnażeni i bezsilni,
    potrzebują towarzystwa w przepychanym świństwie.

Niektórzy nie cofną się przed niczym, nawet śmierć przyjaciela wykorzystują do politycznych i religijnych spięć aby następnie wmawiać tym którzy zwracają na to uwagę, że to oni nie potrafią się zachować.

kimikimi
    Prowincjusz chyba nie życzyłby sobie tutaj Twojej obecności, dlatego opuść to miejsce - bardzo proszę. To jest forum ogólnodostępne i mam prawo do własnej opinii.

kimikimi

Nie złożysz ostatniego słownego pożegnania sla Prowincjusza?(...) Na to odpowiedziałem powyżej.

Grzeszko

Cała ta przepychanka, była całkowicie zbędna w niniejszym temacie...
    Szkoda, że niektórzy doszukują się zawsze jakichś podtekstów w stosunku do siebie... To taki przykład na wszech ogarniający Polaków narcyzm, wedle którego "tylko ja ma mam rację, a mój adwersarz nie ma do niej prawa"!
    Do takiej wzajemnej wrogości doprowadziły dwa lata rządów PiS!
    Co ciekawe, śp. Janek ("Prowincjusz") od samego początku sygnalizował nam, że tak właśnie się stanie, ale nikt go nie słuchał. Jakim "nam"? Nie widziałem sygnalizacji z jego strony konkretnego problemu tylko amok "anty pisowski" który trwał przez całe rządy PO + dwa lata opozycji..
    Myślę, że On teraz, z wysokości patrzy na te kolejne przepychanki i naśmiewa się nas do rozpuku... Tak czy inaczej WYSZŁO NA JEGO!

Pozdrawiam Alladynkę :-) Uśmiałem się jak nigdy po przeczytaniu twoich wpisów :D

Grzeszko

(...)
    W ogóle uważam, że mój wpis zawierający wypowiedź, ś.p. Janka nie powinien być przedmiotem jakichkolwiek komentarzy i odniesień. (...)

W ogóle to trzeba było się zastanowić zanim go zamieściłeś, być może uniknąłbyś komentarzy.

Air842 1916 Air842

Przepraszam , ,ale to moja wina .. ,ze sie nie rozumiemy .. To akurat wiem.
    -----to teraz wytlumacz mi ,,,co akurat wiesz ?Problem w tym, ze Ty nic nie rozumiesz, nawet tego co sama piszesz.

Dobranoc.