1916
Poziom 21

1916

Mężczyzna (36)

• w temacie ,, DOBRA ZMIANA" PIS DALSZE PODWYŻKI

W: Polityka
    szanel59
    Nie wszystkie podwyzki cen sa wynikiem dzialania rzadu.jednak jezeli rzad uchwala nowe prawo wodne ktore skutkuje wzrostem oplat ,lub ustawe o rynku mocy z tym samym skutkiem to kto jest winien -marsjanie?
    Wiesz dobrze, że to wdrożenie unijnych dyrektyw RDW

TR300
    coś w tym jest - PiS nie miał by połowy tego poparcia w sondażach gdyby nie wysiłek Ryszarda Petru, Grzegorza Schetyny i Mateusza Kijowskiego
    Połowa to raczej nie, jakiś procent na pewno.
    Nie wiem kto może głosować na partię która w swoim programie ma podniesienie wieku emerytalnego, likwidacje 500+, prywatyzacja sektora bankowego oraz likwidację górnictwa.

TR300
    jeszcze raz was pytam, to dlaczego drożeje żywność na zachodzie Europy? Czy też z winy PiS??????
    prosta odpowiedź - TAK lub NIE
    Pytanie jest zbędne i tak naprawdę nie wiem o czym tu dyskutować. Jeśli ktoś chce wierzyć, że to wina PiS to ma prawo podobnie jak ma prawo obwiniać PiS za własną głupotę i pisanie bzdur.
    Jeśli komuś lepiej się żyje w alternatywnej rzeczywistości to też ma do tego prawo.

Takie brednie rozpowszechniane przez przeciwników PiS doprowadziły do samodzielnych rządów partię Prezesa Kaczyńskiego, czy w kolejnych wyborach może być większość konstytucyjna? Nie wiem ale przeciwnicy PiS usilnie na to pracują dlatego nie warto im przeszkadzać ;)
  • w temacie To jest wielki sukces PiS - nie do przebicia !

~www
    1916 Rostowski twierdził, że na obietnice PiS nie ma "piniendzy" jak widać są :)
    Rostowski nie zakładał że będzie się całe społeczeństwo tak bezczelnie okradać tylko po to żeby kupić sobie poparcie . (...)
    Rostowski nie mógł niczego zakładać bo to człowiek bez kompetencji dla którego nie istniało coś takiego jak dobro budżetu co dał do zrozumienia kiedy był informowany o miliardowych wyłudzeniach podatku vat.
  • w temacie To mówicie, że za PiS-u jest tak źle, że ludzie się muszą podpalać ?

Pomijając już samo zdarzenie to media nie powinny o tym pisać aby nie znalazł się kolejny delikwent który zrobi to samo lub coś gorszego aby znaleźć się na okładkach i pierwszych stronach portali.
    Samospalenia to dosyć częste przypadku. W styczniu tego roku człowiek się podpalił bo miał zawód miłosny. W 2012,2013, 2015 również dochodziło do samospaleń w miejscach publicznych no i te z pod KPRM-u o którym mowa w temacie.

• w temacie ZASKAKUJĄCY SONDAŻ CBOS -u

Szukam w artykule zwrotu "Polacy coraz mniej zadowoleni z demokracji w wykonaniu PiS-u" i znaleźć nie mogę ;)
    Powołujesz się na CBOS który daje rządowi ponad 40% a Prezydentowi ponad 70%
    ;))
  • w temacie Smutna b. wiadomość :(

W: Uczucia
    wielokropek
    jak widac, kazda okazja jest dobra

Prowincjusz postępował identycznie dlatego zawsze miałem z nim spięcia, jednak nie przypuszczałem, że niektórzy jego znajomi posuną się do tego samego w temacie który jest dla niego pożegnaniem.

Masakra :]

Grzeszko (...) Pewne zachowania wynosi się z domu. Skoro rodzice nie nauczyli szacunku do życia i do drugiego człowieka, to już nikt inny nie ma szans tego uczynić.

Zgadzam się! Jednak nie jestem w stanie cały czas tego przypominać Tobie, jak i niektórym którzy na wątku o śmierci Prowincjusza klepią na PiS i klepią na religię.

WednesdayTEN 1916 Grzeszko (...) W ogóle uważam, że mój wpis zawierający wypowiedź, ś.p. Janka nie powinien być przedmiotem jakichkolwiek komentarzy i odniesień. (...) W ogóle to trzeba było się zastanowić zanim go zamieściłeś, być może uniknąłbyś komentarzy."To jest forum ogólnodostępne i mam prawo do własnej opinii."Nie trafiłeś z porównaniem bo to nie ja odmawiam innym prawa do komentowania moich wypowiedzi. Ale mnie nie rozczarowałeś bo wcale nie liczyłem, że cokolwiek zrozumiesz.