Admin
Poziom 11

Admin Moderator

Mężczyzna (116)

• w temacie Ciemno wszedzie....

W: Uczucia
    Wylogowana
    daruma73 Najbardziej porażające jest TU,wczytywanie postów....raz jest, raz nie ma ..SZOK !!
    Co zrobiłaś, że masz zdjęcie?

Ja dodałam 15 min temu i nie ma:((
    Ciekawe, że innym się udaje. Wnioski?

keloimi
    Admin
    Czy znasz słynny cytat z Paulo Coelho?

Czytaj pomoc zanim zadasz pytanie?

; )

http://forum.(...)Id,1869
    A Sznowny Admin ..... zna "cel " forum ......ma być dla userów a nie userzy dla forum !!
    Bzdurne rozwiązania i tyle a to ,że wcześniej anonsowane nic nie znaczy :((
    Mogłaby Pani rozwiąć stwierdzenie "bzdurne rozwiązanie"?

1960scorpion Za mało informacji, co i jak,
    ale z czasem, przestanę się błąkać,
    na razie mam zdjęcie ale nijak GO w profilu- nie widać:(
    [i][/i]
    Czy znasz słynny cytat z Paulo Coelho?

Czytaj pomoc zanim zadasz pytanie?

; )

http://forum.(...)Id,1869

tibskib Jeśli można, chcę napisać, że nowa forma portalu Interia jest wstrętna:-)
    Przypomina mi serwis "o2", chociaż nawet tamten przy tym, pod względem technicznym, lepiej jest dopracowany niż ten.
    Najgorsze jest to, że wybrałam to forum właśnie ze względu na jego czytelność, przejrzystą obsługę, rozbudowany profil w którym mogłam umieścić swoje myśli, zdjęcia...

Może mi ktoś powiedzieć jak wejść do galerii znajomych.pl z nowego serwisu Interia ?:)
    Jestem jak dziecko we mgle, bajzel i nowa forma serwisu nie ułatwia mi sprawy.
    Oj nie ułatwia:)
    A tak przytulnie było...Ktoś może napisać, przyzwyczaisz się, przecież to tylko forum...
    No właśnie, teraz tak sobie myślę, że faktycznie nie różni się od innych portali...
    Jestem zdegustowana.
    Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na forum oraz w regulaminie Znajomi.pl z dniem dzisiejszym serwis forum.interia.pl zosta oddzielony od serwisu Znajomi.pl

Do serwisu Znajomi.pl nadal można logować się swoimi "starymi danymi". Nowe forum jedna opiera się o system logowanie Konta Portalowego.

Co do uwag odnośnie układu i funkcjonalności (bo pisząc "techniczne" chyba to miała Pani na myśli) to:

1. Układ i grafika to indywidualna sprawa (ile osób tyle opinii i upodobań. Dając komuś do oglądnięcia jakiś proponowany układ każdy wybierze bardziej "czytelny" dla siebie. Problem polega na tym, że obecnie tak na dobrą sprawę wyznacznikiem jest to z jakich innych serwisów korzystamy, a nie czy układ jest "rzeczywiście" czytelny. Nad forum pracowali specjaliści od designu. Jeśli jednak korzysta Pani z serwisu odbiegających od naszego obecnego "stylu" to okaże się on dla Pani "nieczytelny". Proszę mi uwierzyć do czasu...).
    2. Pod względem funkcjonalnym (rzecz jasna nie w wersji beta, na której się znajdujemy) nowe forum Interii w porównaniu do innych portalowych jest najbardziej zaawansowane.