Admin
Poziom 11

Admin Moderator

Mężczyzna (117)

 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  niepokorny1970
  Kłamstwo. Wysłałem tylko w ostatnich 2 miesiącach 4 lub 5 e-maili z reklamacjami dotyczącymi konkretnych usuniętych jeszcze przed ukazaniem się postów. NA ŻADEN nie otrzymałem odpowiedzi! Wcześniej wysyłałem jeszcze kilka, na które również nie otrzymałem odpowiedzi.
  Wszystkie maile wysłane z adresu na który jest zarejestrowany ten nick poza mailem z tego piątku mamy oznaczone w skrzynkach jako "odczytane" ze strzałką "odpowiedź".
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  InterWojtek222
  No to następna ciekawostka z Interii-szpiegowanie na prywatnej poczcie.....b/k

  [image]0004WTX5PU7GMUFJ[/image]
  Rozumiem, że chodzi Panu o pliki cookie, an których to zapisanie na dysku wyraził Pan zgodę wchodząc na Interię? I wchodząc praktycznie na KAŻDĄ stronę internetową?
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  Miryda

  Cały ADMIN. Może doda Pan jeszcze punkt regulaminu ? Tego mi zabrakło w Pańskiej odpowiedzi. W tym przypadku zabrakło w Panu człowieka, a wylazł ktoś kto słucha lokalnych ploteczek. A wystarczyło tak po ludzku porozmawiać .
  Ocenia Pani, nie mając nawet połowy mojej wiedzy - ilość wysłanych prywatnych wiadomości do tych osób, próśb i wyjaśnień zapełniła by kilkadziesiąt wątków na forum - bez żadnej reakcji ze strony tych osób. Notoryczny spam i ignorowanie moich próśb i poleceń.
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  InterWojtek222
  Mantra.....czy obrażanie na forum jest dozwolone.......
  Rozumiem, że odnosi się pan do siebie i obrażania innych internautów na forum?

  jak można było w ogóle dojść do takiego wniosku? To, że nie wszystkie kradzieże są karane oznacza, że są dozwolone?
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  Miryda
  Witaj Grzeszko :) Jeszcze niedawno była tutaj MATYLDA2012, która nie wytrzymała nagonki jaka jej zgotował ADMIN i zlikwidowała swój profil. Był tez Tyrystor, chłopak wielostronny taka sama sprawa. Przyglądałam się tej nagonce i powiem, że zastosowano w stosunku do tych dwojga swoistą nagonkę. Byli żli i lepsi. Wpadały "gangi" i rozwalały dziewczynie tematy w sposób ogdynarny i wulgarny. Powiem, że nawet poskarżyc się nie miała dziewczyna komu bo ADMIN chronił bandę, a nigdy nie pomagał. Zawsze była ta sama sprawa, żadnych konkretów tylko odsyłanie do regulaminu. Czy na odsyłaczach polega praca ADMINA ? Nie pisałam wtedy dużo tylko przyglądałam się co bedzie dalej no i skończyła się przygoda z Interią Matyldy2012.
  Było tutaj jeszcze wiele osób piszacych sensownie, ale odeszli. Można by tutaj napisać swoisty elaborat na temat pracy administracji. Jedno sie poprawiło, usuwanie wulgarnych i prostackich postów. Mam nadzieję, że Fela doda też swoje.
  Pozdrawiam serdecznie.Matylda2012, 2013 i 2014 - ponad 90 proc. wypowiedzi to kopiowane wypowiedzi z innych stron lub for, po wielokrotnych prośbach o zaprzestaniu w końcu zakończyło się to banem. Ciężko też nazwać działalność tego "nicka" pisaniem, ponieważ jeśli nie przeklejkami to tematy były np. zbiorem karykatur lub memów, bez jakiegokolwiek rozwinięcia i dalszej dyskusji.

  Nagonka...

  Tyrystor - spamer zaśmiecając forum wklejkami o domniemanie zaginionej dziewczynie, czasami potrafi spamować forum ponad kilkoma setkami wklejki w ciągu godziny! Zbanowane setki adresów IP, setki kont, niezliczone ilości próśb o zaprzestanie procederu, dziesiątki tysięcy usuniętych stron spamu i obraźliwych tematów.

  Nagonka...

 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  Grzeszko

  ZNOWU POSŁUGUJECIE SIĘ PAŃSTWO NIEPRAWDĄ!!!
  Jako administrator portalu macie obowiązek czuwania nad prawidłowym sposobem jego funkcjonowania i w przypadku wykrycia jakichkolwiek nadużyć w odniesieniu do prawa stanowionego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej spoczywa na Państwa barkach powinność zawiadomienia osoby przekraczającej owo prawo, że czyn przez nią popełniony jest karany z mocy określonego przepisu zawartego bądź to w Kodeksie Postępowania Karnego, bądź to w Kodeksie Cywilnym i poinformowanie, że w przypadku powtórzenia takiego łamania prawa, zgodnie z obowiązkiem nałożonym na Państwa przez ustawodawcę obowiązku, złożycie do Organów Ścigania RP zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, przez internautę, a następnie wykonanie tego kroku.
  Rozumiem, że to Pana opinia? A może wyrok sądowy w jakiejś sprawie? Przypominam, że w Polsce nie obowiązuje "precedens". Niestety ta opinia ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z Ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną - tam zawarte są prawa i obowiązki osób zarządzających usługami hostingowymi (nasze Forum). Nie ma tam paragrafu narzucającego na nas obowiązek zgłaszania jakichkolwiek nadużyć, a jedynie usunięcie zgłoszonych.

  Grzeszko
  Państwo nie zasiadacie w administracji tylko po to, aby naśmiewać się z treści pisanych przez internautów, ale PRZEDE WSZYSTKIM po to, aby czuwać nad przestrzeganiem prawa w obrębie tegoż portalu i nie łamania go osobiście!!!
  Nigdy się z nikogo nie naśmiewamy. A od przestrzegania prawa są osoby, które tym prawem są objęte. Od jego wymierzania są sądy, a od egzekwowania organy ścigania.

  My jako administracja usługi hostingowej mamy obowiązek usuwania treści naruszających prawo, co do których otrzymaliśmy faktyczne zawiadomienie.
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  InterWojtek222
  Grzeszko-czyli Admin ewidentnie łamie regulamin !! Co innego jak user X zgłośi a Y może sobie pisać i być obrażany a Admin nic na to !!!!Pan chyba ewidentnie myli dwie rzeczy: regulamin forum (nasze ustalenia zakazy i nakazy) oraz prawo RP, a dodatkowo miesza w to powództwo cywilne na podstawie określonych paragrafów z KK.

  Dla przykładu: kradzież to przestępstwo, ale nie jest ścigana z urzędu, czyli do czasu zawiadomienia policji. Publiczne znieważenie też nie jest ścigane z urzędu do czasu złożenia zawiadomienia na policję, ale tego musi dokonać poszkodowany lub osoba trzecia, ale wtedy poszkodowany musi i tak zeznać, że np. poczuł się obrażony. Na szczęście, nie ma w Polsce kar, za nie zgłoszenie obrażania kogoś.

  Zatem zapytam po raz trzeci: jaki paragraf i jakiego kodeksu lub jaki punkt regulaminu naruszyliśmy?
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  Grzeszko
  ad 1. Każdy wątek generuje dyskusję! Zwłaszcza wątek kontrowersyjny, a z całą pewnością Twój temat do takich należał!
  Moją opinię poświadczy absolutnie każdy socjolog, oraz medioznawca!
  Ja nie, więc nie każdy :)

  A co do oceny generowania dyskusji to tak jak wspomniałem - zależy to od oceny administracji. Jeśli taki stan rzeczy panu nie odpowiada nie musi Pan korzystać z naszego forum.

  Grzeszko
  ad. 2. Wątek nosił znamiona wątku personalnego, ale zgodnie z tym co byłaś uprzejma napisać koncentrował się , w głównej mierze, na problemie podniesionym przez autora.
  Nie można zatem wyrokować, że godził w dobre imię autora
  Idąc takim, niewłaściwym tokiem rozumowania administracji, nie można byłoby poddać analizie żadnego dzieła literackiego, ani sformułować pod jego adresem jakiejkolwiek krytyki, co przecież jest TOTALNYM ABSURDEM!
  Analiza dzieła literackiego, a personalny wątek na forum to dwie bardzo odległe planety i prowadzenie pomiędzy nimi analogi w celu poparcia swojego rozumowania jest niewłaściwe - dlatego, że: dzieło literackie i jego analiza ma inne cele - artystyczne i literaturoznawcze, co do tego ma wątek na forum o charakterze personalnym, który to jest zakazany w regulaminie i wywołuje zwykle niepotrzebne kłótnie?

  To równie dobre porównanie jak przeświadczenie, że na forum nie powinno być zakazu używania wulgaryzmów, bo przecież piosenkarze w swoich utworach muzycznych ich używają.
 • w temacie INTERIA ŁAMIE PRAWA INTERNAUTÓW!!!

  W: Hydepark
  aliada Uważam także za niewłaściwe przeniesienie mojego tematu ("Admin - cenzor czy strażnik regulaminu') do rzadko odwiedzanego działu "Do Admina".
  Proszę zauważyć, że zwracałam się w nim nie do Administratora, tylko do użytkowników Interii, z prośbą o ocenę moich starań o przywrócenie usuniętego tematu.

  Zwracam się także z prośbą o podanie mi powodów odebrania możliwości wypowiadania się pod moim tematem. Udzieliłem odpowiedzi. Temat został wyczerpany.