Admin
Poziom 11

Admin Moderator

Mężczyzna (117)

 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  Felicyta5 Tu już nie ma dyskusji...tu jest fabryka wątków. Bez sensu jest zakładanie jakiegokolwiek wątku, skoro po 30 minutach ginie...w odmętach forum.Ja wiem, że Wam chodzi, by wracać do 3- 4 strony(liczy się liczba odsłon), ale gdzie w tym wszystkim użytkownik, dzięki któremu istniejecie?
  Miłego dnia.
  Rozwijanie kolejnych podstron jest w "ajaxie", bez względu na to czy przeglądnie Pani jedną czy 100 podstron odsłona zawsze jest = 1.

  I jeszcze co do "liczenia się odsłon", to jeszcze tylko dodam, że są znacznie skuteczniejsze metody, aby to osiągnąć - dlatego też bardzo dużo stron realizuje się własnie w modelu "infinite scroll" czy to z doczytywaniem automatycznym czy bez.

  Wątek zawsze broni się sam jeśli jest ciekawy, nie ma znaczenia czy jest na pierwszej czy ostatniej podstronie, nie to jest wyznacznikiem tego, czy ludzie w nim dyskutują czy nie.

  Proszę zrozumieć, to tak jak na wyborach, tylko i wyłącznie od Pani - nie od nas - zależy czy na forum będą ciekawe wątki, mimo, że jak na wyborach, to tylko jeden głos wśród setki innych.
 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  kiker Jedno co jest pewne to na tym forum nie można dyskutować powoli tylko szybko lub wcale nikomu nie uśmiecha się wracanie do kilku stron niżej żeby zabrać głos coś napisać.Tematy szybko znikają gdyż pojawiają się kolejne i za nimi kolejne.Jest taki przepływ rożnych informacji że nie wiadomo w co kliknąć ale to wszystko wina nas wszystkich bo wszyscy piszą by pisać jak najwięcej.Może chodzi o ten Ranking czym więcej tematów tym więcej na liście top ten?

  Zastanawiam się czy nie lepszym było by dodawanie jednego tematu dziennie co zapewne nie generowało kopi,podobnych,bliskoznacznych,powtarzających się przemyśleń pod innym zdaniem?

  Każdy by mógł by się wypowiedzieć a tematów nie potrzeba nam tyle żeby no nie było by tej produkcji tematów jaka jest lepsza kaczka szpitalna czy jak zwiększyć ilość spermy itp. Co o tym myślicie ? Jak dalej będą generowane powielane,nowe tematy to nikt z tego nie skorzysta -nikt!?
  Od tego jest przycisk obserwuj temat, powiadomienia o odpowiedziach i odsłona profilu Aktywności, gdzie jak na dłoni widać gdzie i kiedy dyskutowaliśmy:http://forum.(...)omienia
 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  Felicyta5 Jeżeli mam pisać z automatem typu
  wicca


  TEMATY 37 ODPOWIEDZI 6....TO DZIĘKUJĘ BARDZO.
  Proszę zatem z takimi nie pisać :)


  Felicyta5
  Traktujecie ludzi...jak stado jełopów mających za zadanie tylko pisać, pisać...by wam posty nabijać. Rzeczywistych użytkowników jest tu dosłownie garstka.
  To dokładnie tak jak na każdym forum internetowym na świecie. Proszę poczytać o podziale grup użytkowników na forach. 90 proc. to tzw. "lurkerzy", ok 10 proc. stanowią użytkownicy, z czego zazwyczaj niewielki procent to piszący.

  Stwierdzenie o "nabijaniu postów" jest o tyle prawdziwe i ile zna Pani dalszy mechanizm generowania zysków z tego faktu. Napisanie dziesięciu tysięcy postów o porannej kawi, albo opinia nt religii z punktu widzenia czysto ekonomicznego jest warte kwotę zbliżoną do ułamków grosza.

  Felicyta5
  Ostatnio forum sprowadza się do tego typu watków...co to jest daglazja?
  I do narzekań na nas. A kto ma to zmienić? Może jakiś ciekawy temat wyjdzie właśnie spod Pani klawiatury?

  Felicyta5
  Uzytkownik wie jak tutaj zadać tego typu pytanie , ale już nie wie, jak to samo pytanie w google wpisać? Tego typu watki zakładają WASI pracownicy i dają tym samym przykład "szacunku" użytkownikom.
  A to magiczne "Google" po wpisaniu w nie tego samego to niby skąd potem wie? Hmm? Dokąd prowadzi?

  Felicyta5
  Potraficie uzytkownika zablkować, ale już takiego z pożyczkami...to niekoniecznie.
  Poważnie? Bo wyszliśmy na kawę i wątek wisiał 9 minut?
 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  Felicyta5 Wiesz admin po czym waszych pracowników rozpoznaję? Ano po tym, że w watku startowym zawsze do tekstu grafika jest dołączona i tematy są od rozwolnienia do zębów wybielania, sport, uchodźcy......wszystko co do głowy wpadnie.
  .Hugo123


  TEMATY 51 ODPOWIEDZI 75
  Donattela

  Zgłoś nadużycie »
  TEMATY 26 ODPOWIEDZI 30

  Sami zaśmiecacie to forum...watki tu pędzą jak szalone konie. Nie sposób odnieśc się do ich treści... bo po godzinie są już na 3 stronie.Ale co w związku z tym bo nie rozumiem? Ktoś zabrania tworzyć Pani świetnych i ciągnących się miesiącami dyskusji? Brakuje miejsca na forum? Cztery z ośmiu założonych przez Panią tematów to narzekanie na nas w różnym kontekście.

  Na trzecią stronę można dostać się klikając DWA RAZY w rozwiń na dole listy, a jeśli dany wątek Panią nie interesuje, to nie ma obowiązku odpowiadania w JAKIMKOLWIEK wpisie. Nie rozumiem na co nagonka? Że tematy powstają? Że się nie podobają? Najłatwiej naprawić taki stan rzeczy zakładając samemu ciekawe wątki.

  Usunięcie tematu, bo nie było w nim znaku zapytania, to rzecz jasna nadinterpretacja tego co napisałem.
 • w temacie Dlaczego nie ma debaty z innymi liderami innych partii i komitetów wyborczych razem ?

  W: Polityka
  kiker Dobrze ale dlaczego usunięto mi jeden temat o emerytach? Wklejek nie było tylko link gazety internetowej?4. Zabrania się reklamowania jakichkolwiek produktów, usług, marek i innych serwisów – zwłaszcza for internetowych. Zakaz dotyczy także reklamy ukrytej.

  5. Wątki, które nie generują dyskusji, zawierające głównie linki kierujące do zewnętrznych serwisów – w tym prośby o oddawanie głosów w konkursach, prośby o pomoc materialną czy wypełnienie ankiety będą usuwane.

  11. Zabrania się publikowania treści nie będącej wytworem osoby publikującej. Większość wpisu musi być autorskim dziełem użytkownika.
 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  Antonnia I co ?? To jest trollowanie . Wg Regulaminu . Ale któż na to zwraca uwagę ??? Chyba ta sama osoba, zwraca uwagę, która domniemany "trollom" odpowiada. A pierwsza podstawowa zasada brzmi: nie karm trolla. Zgłaszanie trolli, banowanie, blokowanie nie da nigdy kompletnie nic, jeśli będzie się je karmiło. Troll pisze po to, żeby być banowanym i blokowanym, to jest pierwszy stopień sukcesu trolla. tak trudno to pojąć, że trollom się nie odpowiada?
 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  Antonnia Hmmm...A może właściwym byłoby zwrócić uwagę autorowi uwagę i pozwolić edytować tytuł niż usuwać wątek zawierający komentarze innych ??? Czy nie można przywrócić wątku ze zmienionym tytułem ?? Może.

  Aczkolwiek, nie ma możliwości edytowania wypowiedzi, na którą udzielono już odpowiedzi. Gdyby było inaczej, prowadziłoby to do ciekawych możliwości...

  Zresztą, użytkownicy potraktowali ten temat z należytym zacięciem, odpowiedziami były: "pozdrawiam wszystkich Wielkopolan", "pozdrawiam Małopolan" itd.

  A może zamiast bez ustanku przerzucać winę na nas, że coś jest kasowane, poświęcić minutę przez założeniem tematu i zastanowić się po co go zakładam i czego oczekuję? Po prawej stronie od miejsca na wpisywania tekstu są takie "śmieszne bloczki" z podpowiedziami. Wiem, że dobre rady dla istot rozumnych są jak potwarz, ale czasem warto z nich skorzystać...

 • w temacie Generowanie - co oznacza ?

  W: Hydepark
  Antonnia
  OK ..Dziękuję za odpowiedź :)
  Niemniej na forum mamy też wątki rozrywkowe , do których nie ma potrzeby stawiać tez i antytez
  Pisałem również o tym, o wątkach rozrywkowych.

  Antonnia
  Takim wątkiem był temat użytkownika Petrescu o Ślązakach .
  Były popisy gwary śląskiej , humor śląski i rozmowy o Śląsku . Temat został usunięty i zupełnie nie wiemy dlaczego ..:(((Fajny pomysł, ale wykonanie kiepskie. Wątek brzmiał "Pozdrawiam wszystkich Ślązaków". Bez naciągania faktów i dorabiania ideologii, gdzie tu teza i zalążek dyskusji?
 • w temacie Czy Admminka to boot ?

  W: Do Admina
  Ten temat ma służyć jako prowokacja czy do poważnej dyskusji, bo nie rozumiem?

  A może to zalążek ciekawego tematu o Sztucznej Inteligencji? ;)


  Nigdy nikogo nie zlekceważyliśmy, zawsze udzielamy stosownej odpowiedzi i wyjaśnień. Niestety to, że się nie zgadzamy nie uprawnia do stwierdzeń o kasowaniu postów.

  Jeśli post łamie regulamin jest kasowany, nie ma w tym żadnej:
  - teorii spiskowej
  - opłacanych działań przez obce wywiady
  - złośliwości (na logikę, po co mamy kasować w z forum cokolwiek, skoro każdy temat czy post to dodatkowa odsłona czyli zysk?)

  Jeśli mamy poważnie rozmawiać, to proszę się odnieść do konkretnych przykładów, najlepiej na mojego maila. Od razu zaznaczam, że jeśli stwierdziliśmy, że coś naruszyło regulamin, to odpowiedź nie będzie inna (chyba, że była to pomyłka, która rzecz jasna się czasem zdarza, ale w wielkości jednej jednostki na sto innych).

  Dziękuję, za definicje dyskusji, zaraz siadamy i będziemy ją przekładać na język sztucznej inteligencji i wgrywać do bota. A tak poważnie, to definicja nie ma tu nic do rzeczy - można ją również zastosować do tematu, pełnego wulgaryzmów, który z forum zniknie natychmiast.