Admminka
Poziom 15
 • w temacie gdzie jest mój temat o zwiotczałym starcu?

  W: Do Admina
  Szanowny zyzio,
  proszę podać więcej szczegółów dotyczących tego wątku. Kto był autorem, jaki był tytuł, w jakim dziale był założony? Niestety po tak lakonicznej wzmiance nie jestem w stanie go odszukać, a szczegóły pozwolą ustalić przyczyny jego usunięcia.

  Pozdrawiam!
 • w temacie Zepsuta poczta internetowa

  W: Do Admina
  Szanowny Panie,

  W sprawie poczty proszę kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: bok@firma.interia.pl

  Pozdrawiam,
  Admminka
 • w temacie Nie mogę dodawać załączników

  W: Do Admina
  Szanowna Kimikimi,
  Proszę o informację, czy problemy z dodawaniem "łapek" w komentarzach w serwisie Pomponik.pl nadal występują. Ponieważ po stronie serwisu nie pojawiły się żadne nieprawidłowości.

  Jeśli chodzi o możliwość dodawania załączników na forum, proszę o podanie większej liczby szczegółów: z jakiej wersji przeglądarki Pani korzysta, czy problem pojawia się zarówno podczas próby dodawania załącznika z dysku, czy też poprzez dodania adresu, od kiedy problem występuje. Czy tylko na jednej przeglądarce, czy również na innych? A próbowała Pani na innych przeglądarkach?

  Pozdrawiam,
  Admminka
 • w temacie PROŚBA DO ADMINA

  W: Do Admina
  Szanowny Taie,
  dziękuję za wskazanie takich zachowań Użytkowników. Podejmiemy odpowiednie kroki.

  Pozdrawiam,
  Admminka
 • w temacie Tematy i ujmowanie punktów.

  W: Do Admina
  Szanowny Rafale,

  dziękuję za zwrócenie uwagi na ten problem. Niestety system w ten sposób działa, że każdy usunięty wpis przez moderatora zostaje opatrzony odjęciem punktów. Przyjrzymy się temu zagadnieniu i postaramy się wprowadzić takie rozwiązanie, aby było satysfakcjonujące.

  Pozdrawiam,
  Admminka
 • w temacie Bezkarne ubliżanie innym przez anonimowych .

  W: Do Admina
  Szanowny Rafale,

  Wypowiedzi o wrogim nastawieniu, wulgarne, poniżające czy też ubliżające innym użytkownikom, niezależnie czy zalogowanym, czy też nie, w żadnym przypadku nie są akceptowalne. Moderatorzy stoją na straży zasad etyki słowa i starają się nie dopuszczać do takich incydentów, jednak niektóre wpisy mogą pozostać niezauważone, dlatego bardzo ważne jest, aby wszystkie takie przypadki zachowań na Forum zgłaszać do usunięcia. Zgłoszenia pozwolą nam zareagować prawie natychmiast i przedsięwziąć odpowiednie kroki.

  Przypominam, że każdy zalogowany Użytkownik ma opcje oznaczenia swojego wpisu, jako tylko dla zalogowanych.

  Pozdrawiam,
  Admminka
 • w temacie protest przeciwko zalewaniu natretnymi reklamami

  W: Do Admina
  Szanowny Użytkowniku,

  takie "latające" reklamy są serwowane przez Google. Jeśli są uciążliwe, to można skorzystać z wielu dostępnych w sieci programów blokujących takie wyskakujące reklamy. Ale to już indywidualna decyzja każdego Użytkownika.

  Serwis pogodowy Interiihttps://pogod(...)ia.pl/, tworzony jest przy współpracy z AccuWeather.com. Zapewniam zatem, że nikt pogody na kolanie nie tworzy :)

  Pozdrawiam,
  Admminka
 • w temacie Kochana Adminko dlaczeego ?

  W: Do Admina
  Szanowna Air842,
  wątek został usunięty ze względu na personalny charakter wpisu.

  Pozdrawiam ciepło!