Admminka
Poziom 15
 • w temacie Anonimowe wulgarne trolle szaleją na forum.

  W: Do Admina
  Szanowny Madox66,

  zapewniam, że po usunięciu inwektyw i wulgarnych wpisów, ich autorzy są blokowani. Forum ma taką specyfikę, że w dyskusji każdy może wziąć udział. Niestety niektórzy ludzie nie potrafią lub nie chcą przestrzegać zasad kulturalnej dyskusji. Najlepiej ignorować takich anonimowych trolli, a ich wpisy zgłaszać do usunięcia.

  Pozdrawiam
 • w temacie Seryjnie powtarzanie tematów.

  W: Do Admina
  Szanowny Panie,

  Dziękuję za zgłoszenie. Zgodnie z regulaminem, wszystkie zdublowane i powielane tematy zostają usuwane przez moderatora w możliwie najkrótszym czasie.

  Pozdrawiam
 • w temacie Logowanie się w działach innych jak Hydepark

  W: Do Admina
  Szanowny Panie,
  ze względu na wiele zgłoszeń, jakie otrzymaliśmy, podjęliśmy decyzję o udostępnieniu wszystkich kategorii Użytkownikom zarówno zalogowanym, jak i niezalogowanym. Niestety wśród osób niezalogowanych są również i takie, które nie przestrzegają zasad kulturalnej dyskusji. Staramy się przeciwdziałać takim zachowaniom na forum. Wszystkie wpisy naruszające regulamin są usuwane w możliwie najkrótszym czasie, a ich autorzy są blokowani.

  Dziękuję za zwrócenie uwagi na ten problem. Z uwagą przeanalizujemy aktywność Użytkowników niezalogowanych.

  Pozdrawiam
 • w temacie Zapomniałem hasła DO KONTA

  W: Do Admina
  Szanowny Panie,
  W sprawie poczty proszę kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: bok@firma.interia.pl

  Pozdrawiam
 • w temacie reklamy erotyczne , to nie fair

  W: Do Admina
  Szanowna Pani,
  reklamy, które się wyświetlają na stronie, są włączane automatycznie i nie wynikają z celowych działań Interii. Natomiast tematyka jest dopasowana do artykułów, które Pani ostatnio przeglądała i/lub komentowała oraz treści wyszukiwanych przez Google.

  Pozdrawiam
 • w temacie Problem kradzierz konta

  W: Do Admina
  Szanowny Panie,
  W sprawie poczty proszę kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: bok@firma.interia.pl

  Pozdrawiam
 • w temacie Zaginiony temat który miałbyć przeniesiony gdzie indziej

  W: Do Admina
  q113vX Admminka q113vX Admminka Szanowny Panie,
  o jaki konkretnie wątek Pan pyta? Proszę podać więcej szczegółów.
  Zamieściłem temat na temat polskiego hip hopu i poprosiłem admina aby ten temat w odpowiednie miejsce gdyż nie mogłem znaleść odpowiedniego miejsca. Chciałbym ten temat odszukać. Proszę podać mi gdzie ten temat się znajduje.Temat został usunięty, ponieważ zawierał wulgaryzmy. Mogę w wiadomości prywatnej przesłać tekst dla przypomnienia (niestety nie nadaje się do publikacji na forum).

  Pozdrawiam,
  AdmminkaChodzi mi o temat gdzie zawarłem 3 polskich raperów (był to temat z kategorii z polskiego hip hopu) i który chyba nie zawierał przekleństw (a jeżeli tak - nie napisane w pełni). Nie mogłem zamieścić tego tematu gdzie chciałem więc napisałem do Was. (temat o polskim hip hopie był usunięty z powodu przekleństw - proszę go nie mieszać z tym tematem).
  Szanowny Panie,
  przypominam zapis regulaminu:

  1. Wpisy zawierające obraźliwe, wulgarne, nieprzyzwoite treści, a także skróty wulgaryzmów będą usuwane. Dotyczy się to również cytowania takich wypowiedzi oraz stopki tekstowej i graficznej.

  Wątek, o którym mowa, zawiera skróty wulgaryzmów i zgodnie z regulaminem nie nadaje się do emisji. Aby uniknąć podobnych niedogodności, proszę napisać wątek z zachowaniem kultury wypowiedzi, bez używania takich zwrotów ani skrótów.

  Pozdrawiam!
 • w temacie Droga Adminko (trzecie wymagane w temacie słowo) ...

  W: Do Admina
  Guest Admminka Szanowny Guest,

  proszę o podanie w wiadomości prywatnej informacji dotyczących usuniętego tematu.

  Pozdrawiam,
  AdmminkaAleż droga Adminko,
  nie mam nic do ukrycia, aby szeptać na pw :P
  Chodzi o poprzedni temat w tym dziale, oraz o post który w tym temacie podobnie jak Lilki wywiało ....W takim razie proszę o podanie tytułu, gdyż nie mam możliwości ustalenia, który to był "poprzedni temat".

  Admminka