Admminka
Poziom 16
 • w temacie PYTANIE DO ADMINA !!!!!!!

  W: Do Admina
  Najmocniej przepraszamy Pana za to, co się stało. Temat już został przez nas przywrócony.
 • w temacie zapytanie do administratora !!!!!!!!!!!!

  W: Do Admina
  Autor tematu założył go w celu nabijania sobie statystyk - w ciągu kilku minut pojawiło się 20 odpowiedzi także autorstwa założyciela wątku. Później zakładane były kolejne tematy, gdzie także nabijano odpowiedzi. Celowe generowanie statystyk i "nabijanie" punktów może skutkować ostrzeżeniem, lub w przypadkach ekstremalnych - banem, o czym jest mowa w regulaminie.
 • w temacie Problem z awatarem, PRIV-em i nickiem.

  W: Do Admina
  ~Gość
  Admminka
  WLW Admminka

  Mogłabym jeszcze prosić o zrobienie screena? Ponieważ te ikony znikają tylko i wyłącznie w momencie, gdy użytkownik jest wylogowany... Przepraszam, ale jestem takim samoukiem komputerowym i nie wiem jak zrobić tego screena. Ale mimo wszystko dziekuje za okazana pomoc. Bardzo dziekuje.
  Trzeba kliknąć jednocześnie ctrl i print screen na klawiaturze, a potem w paincie wkleić screena, zapisać i załączyć do posta :)
  Ja nie mogę kliknąć jednocześnie w dwa miejsca bo mam tylko jedną myszkę. Czy muszę mieś do tego drugą?
  Ciężko byłoby Panu kliknąć myszką na klawiaturze :) przycisk ctrl i prt screen znajdują się na klawiaturze.
 • w temacie Moderatorze gdzie są moje dzisiejsze tematy?

  W: Do Admina
  Punkty regulaminu, które zostały złamane:

  Jeden temat:
  4. Zadbaj przynajmniej o podstawy ortografii i interpunkcji w swojej wypowiedzi. Duża ilość znaków zapytania, wykrzykników czy odstępów miedzy wierszami nie wygląda zbyt dobrze. Nie pisz dużymi literami – wpisy złożone w większości lub w całości z dużych liter będą usuwane.

  Drugi temat:
  11. Zabrania się publikowania treści nie będącej wytworem osoby publikującej. Większość wpisu musi być autorskim dziełem użytkownika.

 • w temacie Interia - zablokowane komentarze

  W: Do Admina
  Niewidoczne komentarze to wina najnowszej aktualizacji programu blokującego reklamy. Po wyłączeniu tego programu komentarze będą widoczne.