• w temacie Czy zwierzęta myślą? A co czują?

  W: Hydepark
  taie
  Air842
  Judas
  Blandare51
  Keramek
  taie
  Keramek Mnie bardziej fascynuje u zwierząt „zaprogramowanie na przetrwanie”. Bez zbędnych lat nauki zaraz po urodzeniu wiedzą co robić by przeżyć. Nikt nie uczy psa jak polować a jak tylko zobaczy coś co można zjeść od razu zachowuje się jak wytrawny myśliwy.
  Zgadza się - młode bociany lecą na południe o miesiąc wcześniej niż ich rodzice i wiedzą gdzie .
  Zaprogramowane w genach ?
  Zawsze zastanawiam się co potrafił by człowiek gdyby nie 20 lat i więcej intensywnej tresury.
  Wystarczy obserwowac co robi PiS... jeszcze 18 lat.......
  Dni PiSu są już policzone, wprawdzie z małą dokładnością lecz są.

  Mutanci sumarycznie zawsze skazani są na zagładę, matka natura to rozumie.
  Powiedz Judaszu co my zrobimy jak juz PiSu nie bedzie ? ?czy bedziemy walczyc z nastepna partia ?
  Pytanie nie do mnie ale się wtrącę .
  Uważasz że następni to będą takie "anioły bez skazy " ?


  Nareszcie bedzie Polska "woda plynaca
 • w temacie Czy zwierzęta myślą? A co czują?

  W: Hydepark
  Judas Blandare51 Keramek taie Keramek Mnie bardziej fascynuje u zwierząt „zaprogramowanie na przetrwanie”. Bez zbędnych lat nauki zaraz po urodzeniu wiedzą co robić by przeżyć. Nikt nie uczy psa jak polować a jak tylko zobaczy coś co można zjeść od razu zachowuje się jak wytrawny myśliwy. Zgadza się - młode bociany lecą na południe o miesiąc wcześniej niż ich rodzice i wiedzą gdzie .
  Zaprogramowane w genach ?Zawsze zastanawiam się co potrafił by człowiek gdyby nie 20 lat i więcej intensywnej tresury.Wystarczy obserwowac co robi PiS... jeszcze 18 lat.......Dni PiSu są już policzone, wprawdzie z małą dokładnością lecz są.

  Mutanci sumarycznie zawsze skazani są na zagładę, matka natura to rozumie.
  Powiedz Judaszu co my zrobimy jak juz PiSu nie bedzie ? ?czy bedziemy walczyc z nastepna partia ?
 • w temacie Już Niedługo W Kinach

  W: Hydepark
  Co jakis czas , w dniu igrzysk ludzie gromadzili sie w amfiteatrze. Dla zabawa wyypedzano na arene chrzescijan oraz wyglodniale lwy . Byla fajna zabawa, rzymianie bawili sie tryskajaca krwia , placzem ,cierpieniem Tak sobie napisalam ,wtedy jeszcze Watykanu nie bylo .a tak miedzy nawiasami wspomne ,,ktos musila chrzescjan bronic ...?
 • w temacie Czy zwierzęta myślą? A co czują?

  W: Hydepark
  no coz .......Nie da sie wszystkiego naprawic ..chociaz coraz czesciej krytykowani sa "ludzie ktorzy nosza futra z naturalnego "produktu ..
 • w temacie Fala falę goni...

  W: Hydepark
  Temat jest bardzo powazny . takie slowa " powinny byc ukarane i ode mnnie masz -18 "stateczki dostarczaja pasozytow " .Jestem przeciwna przyjmowaniu wszystkich bez jakiej kolwiek kontroli. To byl blad p.Merkel co zostalo slusznie ocenione przez ""niemozliwosc dogadania sie "" Slusznie ,ze ten kryzys rzadu odbywa sie spokojnie i bez zbednych emocji nie balabym sie o Niemcy i Francje, Rosje ... a co do Europy musza nastapic zmiany .. i nastapia .
 • w temacie MON wystosował list z pogróżkami do pentagonu

  W: Polityka
  ~gość madox66 Weź się zaloguj pacanie bo tak z tchórza to trolle płatne piszą.Uważasz, że jak się zalogujesz to mniej głupi będziesz ? nie przesadzaj Wania, turlaj się w zamknięte tematy ze swoimi pół mózgami a otwarte są dla wszystkich.Zalezy co kto wie o glupocie ? dla niektorych Kopernik tez byl "nie przy sobie bo gadal cos co nie bylo zrozumiale .. a co do logowania to taki odruch Internetowej uczciwosci , nie do konca jestesmy anonimowi ( chociaz klamcy wszedzie sie zdarzaja )
 • w temacie MON wystosował list z pogróżkami do pentagonu

  W: Polityka
  Judas Air842
  Judas Air842 Judas buc1 ~gość ble ble ble ble ble itd. sfrustrowanego lewaka.To są fakty !!!!Fakt nigdy nie jest faktem dopóki ktoś z TV Trwam lub TVP 1 tego nie potwierdzi...taka sytuacja.Skoro to tajemnica to skad wiesz? Takie tajemnice sa dla Ciebie dostepne ? To nasze Polskie wojsko ma tajemnice jak Playboy ,ktory mozna kupic w kiosku z gazetami ?Niestety, taka sytuacja że p.Antoni zdradza własne tajemnice gawiedzi, chęć zabłyśnięcia choć przez moment na scenie jako stratega w skali globalnej...bezcenne.To jego ostani podrygi bo ""dobre zmiany glosno mowia o jego odejsciu zreszta po slowach prezydenta gdyby mial honor sam by odszedChyba tak szybko Antoni nie odejdzie Przyjaciółko, to zbyt zaufany człowiek I sekretarza a wiedza jaką posiada p. Macierewicz stanowi poważne zagrożenie w PiS układankach.Pan prezydent Duda sie "zawzial
 • w temacie MON wystosował list z pogróżkami do pentagonu

  W: Polityka

  Judas Air842 Judas buc1 ~gość ble ble ble ble ble itd. sfrustrowanego lewaka.To są fakty !!!!Fakt nigdy nie jest faktem dopóki ktoś z TV Trwam lub TVP 1 tego nie potwierdzi...taka sytuacja.Skoro to tajemnica to skad wiesz? Takie tajemnice sa dla Ciebie dostepne ? To nasze Polskie wojsko ma tajemnice jak Playboy ,ktory mozna kupic w kiosku z gazetami ?Niestety, taka sytuacja że p.Antoni zdradza własne tajemnice gawiedzi, chęć zabłyśnięcia choć przez moment na scenie jako stratega w skali globalnej...bezcenne.To jego ostani podrygi bo ""dobre zmiany glosno mowia o jego odejsciu zreszta po slowach prezydenta gdyby mial honor sam by odszed
 • w temacie Moi kandydaci na przyszłego Prezydenta RP

  W: Polityka
  Zgadzam sie ,To nowy narybek w POLSKIEJ polityce ,,,ale oni sa za mlodzi ,Potrzebna jest osoba ,ktora """z nie jednego pieca chleb jadla- i tu tez sie zgadzam ,ze PO ma zle notowania ale pan TUSK ma doswiadczenie i nie da sie wyprowadzic z rownowagi ,,a i przyy okazji posprzata troche balaganu po PiSie