• w temacie Ile mogą kosztować prawa autorskie

W: Hydepark
    Justyna260
    Air842
    Guest
    Justyna260
    Nie bardzo wiem, o co ci chodzi - nie wypieram się moich słów. Mój były zostawił mnie z niepełnosprawnymi bliżniakami na wózkach + autyzm prawie 20 lat temu. Pomimo tego, dałam sobie w życiu radę. Pracuję, skończyłam studia, mam ciekawą i dobre płatną pracę. Ale to nie znaczy, że mam zwolnić ojca z łożenia na dzieci, tym bardziej, że nie klepie biedy.

Co do dalszych zarzutów, to uważam, że są co najmniej śmieszne. Najwyraźniej masz do mnie jakaś pretensję. Może skrytykowałam kiedyś twój wpis i uraziłam twoje ego? Może mamy inne poglądy polityczne i stąd ta niechęć? A może jesteś takim właśnie ojcem, który porzucił chore dzieci, albo czuje się nie w porządku wobec byłej. Nie będę tego jednak dociekać. Na zgodę zadedykuję i wierszyk Tuwima " Na pewnego endeka, co na mnie szczeka". Jestem pewna, że rozbawi cię do łez.

Byłabym zapomniała: ja też pozwoliłam sobie przeczytać parę twoich postów i ze zdziwieniem stwierdziłam, że nie zdarza ci się za często dobrze wypowiadać o dyskutantach.
    No to te studia musiały być ze speleologii, jak prostego zwrotu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem ...
    Nie dorabiaj sobie w swojej frustracji teorii na mój temat, bo cię trochę za mało jest aby mnie analizować :P
    O takich dyskutantach to nawet czasem wolę przemilczeć niż się wypowiadać, chyba że poziom debilizmu we wpisach przekroczy granice przyzwoitości ...
    Jestes mocno nietaktowny .A szkoda , bo Justyna to bardzo fajna dyskutantka . ja bardzo lubie , Twoj kom.sprawil mi przykrosc ,ze obrazasz bez powodu .
    Dziękuję za wsparcie. Niektórzy ludzie nie mogą mnie obrazić. Do tej grupy należy ten gość.
    Moze to na zasadzie --kto sie czubi ten sie lubi--

Guest
    Air842
    Jestes mocno nietaktowny .A szkoda , bo Justyna to bardzo fajna dyskutantka . ja bardzo lubie , Twoj kom.sprawil mi przykrosc ,ze obrazasz bez powodu .
    Pozwolisz, że po przytoczonym wpisie (pierwszym lepszym) i przy głupim dorabianiu teorii, będę miał odmienne zdanie ?
    Dyskutant obraża się sam sprowadzając poziom dyskusji do poziomu dna i zamiast argumentów usiłuje rozpracowywać oponenta dorabiając teorie, które z wypowiedzi nie wynikają ...
    Pewnie jestes zdenerwowany.. wrocimy do tematu jak sie wyciszysz ........😊
  • w temacie W czym kochanek jest lepszy od meza

[cytat kogo=Guest]ot i cała prawda ..
    [image]0006H70MRYHMOIJ6[/image]
    😊😊😊 doskonale zdjecie ... po slubie wchodzimy w inny" stan"

a zdjecie z kanapa !! ...to musze przyznac ,ze tak nie osmielilabym sie wygladac bedac sama ze soba

Guest Justyna260
    Nie bardzo wiem, o co ci chodzi - nie wypieram się moich słów. Mój były zostawił mnie z niepełnosprawnymi bliżniakami na wózkach + autyzm prawie 20 lat temu. Pomimo tego, dałam sobie w życiu radę. Pracuję, skończyłam studia, mam ciekawą i dobre płatną pracę. Ale to nie znaczy, że mam zwolnić ojca z łożenia na dzieci, tym bardziej, że nie klepie biedy.

Co do dalszych zarzutów, to uważam, że są co najmniej śmieszne. Najwyraźniej masz do mnie jakaś pretensję. Może skrytykowałam kiedyś twój wpis i uraziłam twoje ego? Może mamy inne poglądy polityczne i stąd ta niechęć? A może jesteś takim właśnie ojcem, który porzucił chore dzieci, albo czuje się nie w porządku wobec byłej. Nie będę tego jednak dociekać. Na zgodę zadedykuję i wierszyk Tuwima " Na pewnego endeka, co na mnie szczeka". Jestem pewna, że rozbawi cię do łez.

Byłabym zapomniała: ja też pozwoliłam sobie przeczytać parę twoich postów i ze zdziwieniem stwierdziłam, że nie zdarza ci się za często dobrze wypowiadać o dyskutantach. No to te studia musiały być ze speleologii, jak prostego zwrotu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem ...
    Nie dorabiaj sobie w swojej frustracji teorii na mój temat, bo cię trochę za mało jest aby mnie analizować :P
    O takich dyskutantach to nawet czasem wolę przemilczeć niż się wypowiadać, chyba że poziom debilizmu we wpisach przekroczy granice przyzwoitości ...

Jezus Paradoks polega na tym , że kochanek gdy jest lepszy od męża może stać się mężem a wtedy znowu staje się gorszy.
    Niektórzy przestają się starać po ślubie i cała tajemnica . Nie bardzo wiem o jakim staraniu mowisz,Zycie musi isc normalna droga ,.czasami brakuje czasu na rozmowy do bialego rana .. Niestety... obowiazki bardzo wyczerpuja ,, czasami nie ma czasu na sen ..... brak czasu na przyzwoity posilek .. i stres tez nie sprzyja codziennemu flirtowaniu Jezusie

XXXXXXXXXXXXXXX Jezus Paradoks polega na tym , że kochanek gdy jest lepszy od męża może stać się mężem a wtedy znowu staje się gorszy.
    Niektórzy przestają się starać po ślubie i cała tajemnica . Właśnie starania odpowiadają za to że ludzie latami siedzą ze sobą i wzajemnie się unieszczęśliwiają choć rozejść się powinni natychmiast gdy okazało się że w ogóle ślubu brać nie powinni. Wszelkie próby naprawy tego czego już nie ma to tylko przedłużanie nieszczęścia. To warunki sprzyjające utrwaleniu chorego układu a z biegiem lat coraz trudniej się rozstać bo stajemy się mniej skorzy do zmian. Zapominamy też jak dobrze nam było gdy nie mieliśmy żadnego stałego partnera i perspektywa tego że możemy być sami zaczyna przerażać zamiast kusić.Mysle inaczej.

XXXXXXXXXXXXXXX Kajetana Mąż służy do obowiązków, kochanek do rozrywki i zaspokajania tego czego mężowi nie staje :P :DNo a jak ma mężowi stawać kiedy na żonę patrzy? ;)))Oj!😊 nigdy tak nie pomyslalam,ze tak mozna patrzec ...
  • w temacie Żółta koszulka Szydło.

W: Polityka
    Zeus66 aba1 Premier Beata Szydło to zdecydowanie nie moja bajka ale czepianie się koloru kostiumu
    to jak dla mnie dziecinada .Mylisz się , kolor ma znaczenie, zwłaszcza we Włoszech. Historycznie we Włoszech kolor żółty był bowiem przypisany… kurtyzanom, a w późniejszych czasach prostytutkom. Od XII wieku zaczęto wiązać kolor żółty ze zdradą i fałszem. Dlatego też w malarstwie postać Judasza przedstawiano w żółtych szatach. Ponadto kolor ten uznano za barwę wrogości, złych zamiarów i bezwstydu. Coelho ma wiele ciekawych spostrzezen ,ale juz mi sie "przeczytal" ,,,nie wnosi nic nowego zostalo mi kilka jego zlotych mysli"Lepiej nie zyc wcale niz nie kochac " tytul ksíazki "Zdrada " mocno mnie rozczalowala.

Guest Air842 Kajetana Air842 Kajetana W tym, że w kobiecie widzi tylko kobietę ;-)
    Temat nie cieszy sie powodzeniem............. bo ! jak maz moze sie przyznac ,ze " na kanapie lezy len " ,a drugi len podnieca sie flirtowaniem bez zobowiazan....
    DLATEGO obaj panowie maja te same cechy ,,,,,,,, z tym ,ze maz jest pod reka !))))))
    Mąż służy do obowiązków, kochanek do rozrywki i zaspokajania tego czego mężowi nie staje :P :D))))))))))nie mam doswiadczenia kochankowe.go .... dlatego mysle ,ze musze to zmienic )))))tylko się nie rozpędź, bo auta z dużym przebiegiem ani mąż, ani kochanek chciał nie będzie :P))))))

Kajetana Air842 Kajetana W tym, że w kobiecie widzi tylko kobietę ;-)
    Temat nie cieszy sie powodzeniem............. bo ! jak maz moze sie przyznac ,ze " na kanapie lezy len " ,a drugi len podnieca sie flirtowaniem bez zobowiazan....
    DLATEGO obaj panowie maja te same cechy ,,,,,,,, z tym ,ze maz jest pod reka !))))))
    Mąż służy do obowiązków, kochanek do rozrywki i zaspokajania tego czego mężowi nie staje :P :D))))))))))nie mam doswiadczenia kochankowe.go .... dlatego mysle ,ze musze to zmienic )))))