• w temacie W sejmie był szatan

W: Polityka
    madox66
    Air842
    ~hihi Nie wiem czy w sejmie był szatan ale na pewno był rozjuszony byk w postaci Arłukowicza. Nawet na corridzie byki nie są tak rozjuszone:))))
    A co Ci sie podoba w p.Pawlowicz ? jej agresja ? jej nietaktowny sposob wypowiedzi ? ona ,zeby powiedziec swoje zamyka oczy dla lepszego skupiennia .Skupienie jej potrzebne jest dla wyrecytowania wyuczonego tekstu ...Ona nie ma klasy , musze przyznac ,ze paniprofesor
    to taka prosta kobieta . Nie mowie o jej tuszy bo na to pracuje sie lata ,ale o braku gustu . Jej mowa jest straszna ,,ubrania straszne i sposob jedzenia ,patrzac odbiera apetyt najbardziej glodnemu
    I dla tego jest i pozostanie starą panną,podobnie jak jej guru Prezes.
    Teraz nie ma starych panien ... sa kobiety wolne ....ale jej charakter naprawde jest ciezki ..jak mozna tak sie zachowac jak ulicznica ,,,wyzywac ,ponizac ,,, pewnie chce sie dowartosciowac ..
  • w temacie Nie chcę przerywania ciąży

Babciu moherowa bardzo bym Cie chciala blizej poznac .
    Dzieci z gwaltu moga byc przekazywane ministrowi bo powiedzial ,ze wezmie Zapomnialam nazwisko moze mi pomozesz ?
  • w temacie The Times sieje panikę ...

Turcja to powazny temat i utrapienie Niemiec .. Erdogan bardzo chce wejsc do UE ,,ale sprzeciw p,Merkel wywolal wscieklosc Turcji ... Obecnie zagrozila wycofaniem wojsk ,,bo Erdogan nie pozwolil na odwiedzanie niemieckich zolnierzy .Na granicy stoi 9 milionow turkow ..DLACZEGO ? nie rozumiem przeciez wybrali demokratycznie przyszlego krola .
    Turcja prowokuje Niemcy . Bliski stosunek Turcji z Rosja to tez gra polityczna ..ale niebezpieczna
  • w temacie W sejmie był szatan

~hihi Nie wiem czy w sejmie był szatan ale na pewno był rozjuszony byk w postaci Arłukowicza. Nawet na corridzie byki nie są tak rozjuszone:))))
    A co Ci sie podoba w p.Pawlowicz ? jej agresja ? jej nietaktowny sposob wypowiedzi ? ona ,zeby powiedziec swoje zamyka oczy dla lepszego skupiennia .Skupienie jej potrzebne jest dla wyrecytowania wyuczonego tekstu ...Ona nie ma klasy , musze przyznac ,ze paniprofesor
    to taka prosta kobieta . Nie mowie o jej tuszy bo na to pracuje sie lata ,ale o braku gustu . Jej mowa jest straszna ,,ubrania straszne i sposob jedzenia ,patrzac odbiera apetyt najbardziej glodnemu
  • w temacie DOKĄD ZMIERZA PIS???

madox66 Chamsin madox66

Witaj Chamsin a co studiowałeś?Cześć Madox

Archeologię a jako że zachorowałem na awersje do układów zależności między pracownikami naukowymi w instytucie mojej Alma Mater, olałem studia doktoranckie i wróciłem do zawodowych tradycji mojej rodziny więc za kare pracuje w stadninie koni.

Gdybym wybrał komercyjne studia nie musiał bym robić tego co robił mój ojciec, dziadek, pradziadek etcArcheologia?No to nie moje klimaty grzebanie w artefaktach,a co do koni to moja sąsiadka ma trzy wierzchowce....bajera koniki,raz nawet pozwoliła mi sie przejechać ku mojemu nieszczęściu:(
    A co Ci stalo ? zlapales bakcyla czy spadles z konia?

Chamsin Air842
    Masz doskonala pamiec ..czyli nic Ci nie stoi na przeszkodzie .. Znam troche prace w stadninie moja kuzyneczka ,,, pracuje z koniami ,,,, ciezka praca ,Ciężka i niewdzięczna, jedyne co w niej jest fajne to konie, niekiedy pękam ze śmiechu na widok ich głupich pomysłów...Widzisz sam ,ze lepiej sie pracuje ze zwierzetami niz z ludzmi .... Pozdrawiam Cie serdecznie Dobranoc

Chamsin Air842

Jak ja Ci zazdroszcze ..W nastepnym wcieleniu bede robila to co Ty ...terazJak popracujesz trochę to się przekonasz czy warto, to w sumie żmudna, ciężka, czasami niebezpieczna a zawsze odpowiedzialna praca...

Czasami żałuje że nie studiowałem informatyki czy ekonomi albo czegoś w tym guście ;)
    Masz doskonala pamiec ..czyli nic Ci nie stoi na przeszkodzie .. Znam troche prace w stadninie moja kuzyneczka ,,, pracuje z koniami ,,,, ciezka praca ,

Chamsin Air842

Jestes dzisjaj bardzo aktywny .Pewnie masz wolny dzien?Miałem mieć cały wolny ale skończyło się na tym że miałem tylko wolne rano, tyle co wróciłem ze stadniny bo szef pojechał an aukcje koni, zresztą w nocy wsiada w samolot do Włoch kupować konie dla jakichś milionerów w Japonii i tyle go widzieli... I ja muszę kręcić ten cały cyrk, bez dnia wolnego (do odwołania).Jak ja Ci zazdroszcze ..W nastepnym wcieleniu bede robila to co Ty ...teraz

Chamsin dzienpierwszy2
    To jakie są fakty"

Włochy są zawalone ...imigrantami słonko :)))

We Włoszech tylko 2,64 % zarejetrowanych imigrantów ma status uchodźcy ...wiesz o tym ?

Nie mówili w TVN-24 ??

Ojej ...musiało im to umknąć ...

Wśród migrantów, którzy przypłynęli w tym roku z Afryki, najwięcej jest obywateli Gwinei, Nigerii i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Od 01.01.2017 do 01.03.2017 do Włoch przypłynęło 16.000 ...

To wzrost o 74 % w stosunku do roku poprzedniego ...

Nie mówili w tvn 24 ???

Ojej to też im umknęło ? Już ci pisałem byś pojechał z tymi fanaberiami do Brukseli a nie zawracał mi tymi bzdurami głowy.

Aha nie zapomnij wspomnieć w Europarlamencie o TVN...Jestes dzisjaj bardzo aktywny .Pewnie masz wolny dzien?
  • w temacie ktos mial stycznosc z rozszczepem wargi u dziecka ?

W: Mam dziecko
    madox66 Air842 Nie boj sie .. Ciaza to tak odmiana kobiecych uczuc i towarzyszacy Ci strach jest normalny .. Wszystkie sie boimy ,,,ale jezeli Cie cos niepokoi to idz do lekarza niekoniecznie ginekologa ,,, Wiem ,ze lekarze boja sie informowac pacjentke o jej stanie i stanie dziecka ,, jest to niewporzadku ,,ale "pieprzone sankcje narzucone przez PiS doprowadzili ,,ze lekarze sie zwyczajnie boja ...
    [b]12 tygodni [/b to malutkie dzieciatko moze jeszcze nic nie bedzie widac ... idz do lekarza ,albo i dwoch innych nie boj sie Bede sie za Twoje dzieciatko modila ,,,,, nie szukaj pomocy Internetowej ,,tu sie wiele opowiada rzeczy wyssanych z palca ...... Badz dobrej mysli i odezwij sie ....bede na Ciebie czekala Oj,dziewczyny,stare i doświadczone userki jesteście i wierzycie Botowi który napisał temat i...zniknął,może teraz pyta się jak się odchudzić w tydzień?Przecież Wam nawet nie odpowiedziała.A moze przeczyta ktos ,,kto spotkal sie z takim problemem?