• w temacie A MINISTER MACIEREWICZ MIANOWAŁ OKOŁO SETKĘ PISOWSKCH PÔŁKOWNIKÓW

W: Polityka
    buc1
    Air842 Daj link bo nie moge znalezc .Macierewwicz przeciwstawil sie prezydentowi ?
    Witaj Air. Mój wpis jest na podstawie debaty, w TVN24, tam były wypowiedzi politologów, oraz wysokich stopniem wojskowych.
    Do mianowania pułkowników nie potrzeba zgody prezydenta.
    Nigdy nie piszę bzdór. Ale nie wiedziałem, że szanowni państwo
    ,z PiS znają ortografię. A teraz już wiem, że niektórzy trochę znają.
    A o stylistyce wolę nie wspominać.

Pozdrawiam Air, ale Ty też mnie lubisz?
    A coz to ......zebralo Ci sie na lubienie ?😊😊😊😊
  • w temacie MERYTORYCZNA I PODSTĘPNA WYPOWIEDŹ PREZYDENTA DUDY

buc1][cytat kogo=Soraya A może tak lepiej byłoby wstawić przemówienie prezydenta. Niech odbiorcy sami ocenią czy wypowiedź podstępna. Prezydent w swoim przemówieniu sygnalizuje również walke polskich żołnierzy w 1920 r.
    Genialne przemówienie prezydenta.
    [/cytat

Sorayo, przedstawiłem mój punkt widzenia i własną interpretację tego
    przemówienia. Pewnie każdy oglądał i wyciągnie własne wnioski.
    Przemówienie było dobre,- lecz umiejętnie wytykające Macierewiczowi błędy i brak tolerancji wobec zwolnionych oficerów opozycyjnych, cytat,, armia nie jest prywatna".A dowodem jest, brak akceptacji dla przedstawionych nominacji przez Macierewicza. Dobre posunięcie pana
    prezydenta, ponieważ wojsko nie jest własnością PiS-u

Inaczej to rozumiem ! strach o wlasna skore czyni czlowieka nieprzewidzalnego !
    Pozdrawiam.

Soraya Air842

Obrażają? A małoznek Niemiec cię nie obraża?Nie!! nie obraza !!jestesmy pokoleniem gdzie nie mielismy wplywu na to co sie dzialo ... ciocie mojego meza zgwalcil polski zolnierz !!!!!! ,, dziecko z tego gwaltu bylo wychowanie w milosci .i w wierze katolickiej .Wojna to straszne czasy ...i niech sie nigdy nie powtorza
    ciocię twojego meżą Niemca. a ile było zgwałocnych Polek...to o tym już nie wspominasz.
    Ty już jak Róża Thun.:-)[/cytat]

A jakie to jest wytlimaczenie ! przemoc ,, gwalt , z kazdej strony jest podly i niegodny czlowieka myslacego !ale Ty nie rozumiesz !jestes taka do tylu idaca ,,,,,,,,

Soraya Air842

BO nie wymienia nazwisk POLAKA ! ale Ty tego nie zrozumiesz ,,,Twoje tradycje rodzinne nie siegaja tak daleko ;,,,,,,,,,,No na pewno są inne, niż twoje.
    Wybacz, Ja nie byłam resortowym dzieckiemPewnie Cie meczy kompleks "malosci ,a czym sie roznie policja od milicji dzialaja takimi samymi systemami ...... gina ludzie ,palowani sa na ulicy ,,, dzieci sortu ? to dzieci z wielkimi rodzinnymi tradyciami .... rozumiem ,, Twoj but "

Soraya Air842

Mamy inne wartosci moralne i politczne !!!!!! Precz takimi mowami !!!one mnie obrazaja !! Obrazaja moja rodznie ,ktora walczyla za WOLNA POLSKE !!!!!!!Obrażają? A małoznek Niemiec cię nie obraża?Nie!! nie obraza !!jestesmy pokoleniem gdzie nie mielismy wplywu na to co sie dzialo ... ciocie mojego meza zgwalcil polski zolnierz !!!!!! ,, dziecko z tego gwaltu bylo wychowanie w milosci .i w wierze katolickiej .Wojna to straszne czasy ...i niech sie nigdy nie powtorza

Soraya Air842

Taktownie ? mysle ..ze to przemowienie niszczy nasza ODWAGE !POLSKA ODWAGE W jaki niby sposób niszczy nasza ODWAGE !POLSKA ODWAGE?BO nie wymienia nazwisk POLAKA ! ale Ty tego nie zrozumiesz ,,,Twoje tradycje rodzinne nie siegaja tak daleko ;,,,,,,,,,,

Soraya]Air842 [cytat kogo=Soraya A może tak lepiej byłoby wstawić przemówienie prezydenta. Niech odbiorcy sami ocenią czy wypowiedź podstępna. Prezydent w swoim przemówieniu sygnalizuje również walke polskich żołnierzy w 1920 r.
    Genialne przemówienie prezydenta.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 A Polska nie ma swoich BOHATEROW " NIe ma!!!!!! ,,takie przemowienie niszczy nasza dume narodowa ... DZIADZUSIU moj kochany bohateierze POLSKI niech Cie BOG ma w opiece za to ,ze walczyles za POLSKA wolniosc !!!!Nie szukaj dziury w całym. Uważam, ze wszyscy zostali dowartościowani.Mamy inne wartosci moralne i politczne !!!!!! Precz takimi mowami !!!one mnie obrazaja !! Obrazaja moja rodznie ,ktora walczyla za WOLNA POLSKE !!!!!!!

Soraya Laila44 Prezydent Duda dobrze i zrozumiale wypowiedział się.Co to jest 16 dni szkolenia i dostać potem ostrą broń.Tyle czasu szkolenia to dobre do nauki młócenia...cepem.Macierewicz chyba zapomniał kto jest zwierzchnikiem Polskiej armii.Prezydent Duda coraz bardziej staje się moim prezydentem.Pan prezydent bardzo taktownie, acz zdecydowanie podkreslił, kto jest zwierzchnikiem sił żbrojnych w Polsce.:-)Taktownie ? mysle ..ze to przemowienie niszczy nasza ODWAGE !POLSKA ODWAGE