• w temacie klub szalonych

W: Hydepark
    gwiazdkatoja75 Serdecznie witam Wszystkich Szalonych w tym klubie :)
    I proszę o spokój....bo inaczej przełożę przez kolano i wtrząchnę na dupsko :)
    Kelluś...Esik...Wędrowiec ....pozdrawiam wiosennie...pozostałych Nieobecnych również :)

U mnie słonecznie ...wiosennie....i leniwie cosik :))
    Masz rację Gwizadjko w kłubie można sie tylko przekomarzać nie ma tu bijatyk bo jak będą to tak jak piszesz przez kolano i łubu dubu ja Ci pomoge jak co, moe albo wlać albo za kolana przytrzymać by baty były solidne;)

Cześć:)
  • w temacie Pociągniesz też….

alafair Ulotne
    jak mgła o poranku

Jasne
    jak obłok na niebie

Pachnące
    słońca promieniem

Kolorem
    tęczy migocące

W głowie mieszka
    myśli zajmuje
    w obłokach buja

Gdy mu dopomożesz.....
    spełnić się może.

teresa.wiacek@gmaill.com
    miło się czyta:)

Nie za górą, nie za rzeka ani tam gdzieś za daleką kraina. Nigdzie w dalekim świecie ale tu na miejscu, działa się ta rzecz niesamowita. Niedaleko Ciebie i mnie żyło tysiące ludzi, każdy z nich swój życiowy cel ma, dokądś darzy, czegoś szuka, coś zamierza, coś zdobywa, by swoje życie przeżyć może godnie, może tylko swobodnie, kto to wie ile życzeń mają Ci otaczający nas ludzie… Każdy z nich ma swój zawód, pracą zdobywa w życiu wyróżnienia, jeden jest bogaty drugi biedny, jeden mądrzejszy inny śmielszy. Pracują i się życia uczą, każdy po swojemu, każdy dąży do jakiegoś przez siebie wyznaczonego celu. Jest i murarz i dentysta, inżynier i stażysta, businessman i sprzedawca, krawiec i różnych lekarzy, naukowców, budowlańców i innych wyuczonych i sprawujących swoje zawody ludzi. Jeden człowiek tylko nie posiadał zawodu wyuczonego, nigdy nie starał się o to, by jakiś zawód jak inny w szkole zdobyć, przez ciężką naukę danego zawodu. Chętnie chodził do szkoły uczył się pilnie ale nie dbał o to, by zdobyć zawodową profesję, którą zdobywali inni. Wydawać by się mogło, że był to człowiek bez celu, bez potrzeb, bez życzeń, całkiem inny niż jego koledzy i koleżanki ze szkolnej ławki. Oni się uczyli, po to by coś w życiu zdobyć, może zostać kimś znanym. Jeden chciał poznać świat, inny przepłynąć wszystkie oceany, inny chciał być znanym naukowcem, inny fryzjerem inny odkrywcą a jeszcze inny politykiem albo technikiem lub znanym tancerzem. Tyle było tych życzeń wielu jego współbraci. A on chciał być tylko człowiekiem. Ciężko się uczył, by poznać dogłębnie ten życiowy fach. Przez moralność, przez etykę, pacyfizm, tolerancję ale też hedonizm, hipokryzję, pychę i egocentryzm zgłębiał swoją wiedzę. Uczył się pilnie, obserwował ludzi i ich zachowania w danych sytuacjach. Tak bardzo pragną posiąść wiedzę dotyczącą ludzi. Nie zawsze nauka była lekka i przyjemna, czasem w pocie i trudzie uczył się uczciwości i przyzwoitości, uczył się i haniebnych cech ludzkich jak: chciwość, obłuda, zazdrość itp. By znać je i potrafić odróżnić, by czerpać radość z bycia człowiekiem. Kiedyś na swojej drodze spotkał bardzo mądrego człowieka, który był wszelako uzdolniony, przez swoją ogromną wiedzę i umiejętność przyswajania nauk przyrodniczych zasłyną w świecie nauki. Posiadał kilka zawodów: był profesorem fizyki, noblistą chemii, metafizyki i doktorem biochemii. Owy mądry profesor zapytał go czym się w życiu zajmuje? A on odpowiedział: nie mam żadnej profesji zawodowej, jaką mógłbym się poszczycić ale zdobywam najważniejszy i najstarszy zawód świata. Mój zawód to CZŁOWIEK. Wciąż się uczę, by być serdecznym dla innych, stanowczym ale cierpliwym i sprawiedliwym, by w świecie, gdzie panuje fałsz i krezusowo być skromnym, by potrafić się dostosować do innych zachowując człowieczeństwo i swoje poglądy, czyli bycie sumiennym i ludzkim. Tym się od lat zajmuję i wciąż się uczę, ile już wiedzy pochłonęło mi moje życie, ile jeszcze nie poznałem z tej tajemnej księgi człowieka, ile jeszcze przede mną tego nie wiem ale wiem jedno, chce się dalej uczyć i pogłębiać to co już wiem. Kim będę na mecie mojego życia, dziś już wiem, tak jak wie 5-cio czy 15-latek, pytany kim chcesz zostać jak dorośniesz?...zawsze odpowiem : ja chcę pozostać człowiekiem, bo mój zawód to CZŁOWIEK.

-A-
  • w temacie partner A i B

W: Uczucia
    Antoinette

1. Czy jesteś za tym żeby osoby homoseksualne mogły korzystać
    ze słowa ślub ?

2. Czy jesteś za tym żeby osoby homoseksualne mogły posiadać dzieci ?

3. Czy osoby homoseksualne demoralizują młodych ludzi ?

Co to jest w takim razie ta rzkoma normalność, ktoś ją przecież ustalił i nazwał po imieniu. Świat się zmienia i każda "naormalność" też ulega zmianie, by dalej jako przyjęta normalność w świecie mogła istnieć.

Homoseksulaliści nie są nienormalni, ani chorzy, są tak samo wartoświowymi ludzmi jak hereroseksulani. Różni ich tylko orientacja seksualna. A to, że są mniejszością są "inni", bo odstepują od większości. A gdzie akceptacja, tolerancja... w zamian szykanowanie i negatywny wpłw społeczeństwa na czlowieka o odmiennej orientacji seksulalnej niż większość.

1. tak
    2. większość kobiet homoseksualistek je posiada, potajemnie ale posiada i tu jest dylemat albo obie płci definitywnie nie będą mogły mieć w takim związku dzieci albo jedna str. pozostaje pokrzywdzona.
    3. nie
  • w temacie partner A i B

W: Uczucia

1. Czy jesteś za tym żeby osoby homoseksualne mogły korzystać
    ze słowa ślub ?

2. Czy jesteś za tym żeby osoby homoseksualne mogły posiadać dzieci ?

3. Czy osoby homoseksualne demoralizują młodych ludzi ?

Co to jest w takim razie ta rzkoma normalność, ktoś ją przecież ustalił i nazwał po imieniu. Świat się zmienia i każda "naormalność" też ulega zmianie, by dalej jako przyjęta normalność w świecie mogła istnieć.

Homoseksulaliści nie są nienormalni, ani chorzy, są tak samo wartoświowymi ludzmi jak hereroseksulani. Różni ich tylko orientacja seksualna. A to, że są mniejszością są "inni", bo odstepują od większości. A gdzie akceptacja, tolerancja... w zamian szykanowanie i negatywny wpłw społeczeństwa na czlowieka o odmiennej orientacji seksulalnej niż większość.

1. tak
    2. większość kobiet homoseksualistek je posiada, potajemnie ale posiada i tu jest dylemat albo obie płci dewinitywnie nie będą mogły mieć w takim związku dzieci albo jedna str. pozostaje pokrzywdzona.
    3. nie
  • w temacie klub szalonych

ja uciekam, miłego popołudnia życzę:)

Roztańcz mnie wiosno,
    rozśpiewaj majowym wiatrem.
    Przytul szmaragdowym łanem pół,
    niech pomyka skowronka muzyka.
    W rytm tańczą łabędzie i bociany,
    niech stokrotki i bławatki