• w temacie klub szalonych

  W: Hydepark
  Dobry wieczór Szaleni:)

  Coś tu tak pustkami świeci, czyżby Was śnieg przysypał?;)
  No chyba, że za prezentami na święta latacie, to jeszcze mogę wybaczyć, bo tak na ostatnią chwilę, to potem może czego zabraknąć;)

  U mnie w sklepach powoli już świątecznie, choinki stoją a pełną parą przedświateczna gorączka ruszy za tydzień, bo to 1 adwent a u mnie to obchodzi się z wielką pompą i otwiera ofocjalnie przedświąteczną gorączkę. Ciastka i słodycze świąteczne w sklepach są już od września, nie kupiłam ani ani ciut, by sobie nie psuć świątecznego nastroju, ale za tydzień kupię pierwsze świąteczne pierniki .

  Śniegu nie mam ale mam za to dużo deszczu i wody przez to , no i szaro nijako jest , takie byle co za oknem. Jak tak dalej pójdzie , to kolejne Boże Narodzenie spędzę po wodzie a mikołaj przpłynie do mnie tratwą;)

  Pozdrawiam Was wszystkich i życzę miłego wieczoru a jutro udanego startu w nowy tudzień :)
 • w temacie Czy wszyscy mężczyźni po 30 + i dalej, którzy nie założyli jeszcze rodziny są jakimiś dziwakami...

  W: Uczucia
  To zależy od przedziału wiekowego obserwujących i wnioskujących;)
  Dla 50 + a już na pewno 60+ taki 30 parolatek bez rodziny będzie spostrzegany jako nieudacznik i fajtłapa, no bo taki 50 latek wychował się w innych czasach i dla niego jest to niepojęte. Ale dla takiego 30+ to normalka i nic w tym dziwnego nie widzi. Ot inne czasy i inni ludzie i inne priorytety;)

  Nie ma co się dziwić a już na pewno nie zwymyślać, tylko nauczyć się zrozumieć , że kiedyś było inaczej niż teraz jest:)
 • w temacie Jestem z miasta: "Dzień świra"

  W: Hydepark
  A ja myślę, że dopadło Cię przemęczenie , wtedy wszysto drażni i ma się swój dzień świra. Jakiegoś czasu , miałam podobnie do Ciebie, też mieszkam w mieście, wtedy tak mi ono obrzydło, że nie mogłam na nie patrzeć, czułam się w nim jak intruz nie na swoim kawałku podłogi a dziś wiem, że całe to rozdrażnienie było powodem przemęczenia i stresu.

  Dziś wielkie miasto mi nie przeszkadza a są dni, kiedy cieszę się, że właśnie mieszkam w wielkim mieście .

  Myślę, że to zależy też od człowieka, nie każdy potrafi odnaleźć się w mieście i nie każdy na wsi, nawet są typy miejsckie i typy wiejskie w podzilale psychologicznym.

  Ps. super tekst !
 • w temacie MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE lewacy, prawacy, i wszelkie wyznania...

  W: Hydepark
  egle
  rubiam76
  Antoinette Tego też lubię i dziś mi pasuje :)

  Jak Kukiz (a nie miało być politycznie :p )

  to..
  Emigranci "Na falochronie":))))

  https://youtu(...)bEhDd98  To jest kapitalne... i jak nabralo na aktualnosci...

  Musze juz isc, na rozkaz zostawic Cie... mam piekne wspomnienia bardzo udanych wakacji w Suchej Beskidzkiej... piekne czasy ...

  Dobra, spadam jak to spiewa Koma....
  Nie zapomnij rozwinąć skrzydła ;)

  Ja też już lecę ...skrzydła mam , ja co ;)
 • w temacie MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE lewacy, prawacy, i wszelkie wyznania...

  W: Hydepark
  egle]Antoinette][cytat kogo=egle [cytat kogo=Antoinette Mam kilka ale dziś pasuje ten :)


  Lubie te kawalek :)

  A lubisz Marchewkowe pole Lady Punk? Tez dobre :)Specjalnie dla Ciebie :)  Haha tez Ci wrzuciłam. Nadery z niego gosc i w dodatku rzucajacy butelkamj w publicznosc ale kryzysowa narzeczona i mniej niz zero znam na pamiec :)

  Gościu jest nie do podrobienia :)