• w temacie klub szalonych

  W: Hydepark
  Dobry wieczór :)

  Jakoś tu pusto się zrobiło, każdy wpada jak po ogień, zresztą ja też, to chyba przez to zimno, każdy szybko i do domu pod koc ;)

  Jesień Panie i Panowie powymiatała cały klub jak liście z drzew;)

  Ja właśnie zaziębiona jestem, to wszystko przez to ,że nie nazbierałam tych 7 kasztanów, co mi Misiek radził, no i masz babo placek, od wczoraj coś mi siadło na gardło i czuję się dziwnie, to wszystko przez tą zdradliwą chorobę, ani to porządnie zimno ani ciepło, takie byle co .

  No to przyszłam sobie tu ponarzekać , cobym nie musiała z tą swoją chorobą sama być a teraz pożyczę Wam miłego wieczoru albo nocy , bo to już późno no i udanego weekednu, oby słońce było byle nie deszcz :)

  Pozdrawiam serdecznie każdego :)
 • w temacie za równością miłością akceptacją...

  W: Hydepark
  egle Problem w tym, ze wielu w tej innosci postrzega realne zagrozenie... nawet wegetarianizm albo jazda na rowerze moze byc odbierane jako pospolite dziwactwa... a co dopiero odmienność wiary czy poglądów politycznych.....
  To też poniekąd, ale ja myślę, że to bardziej egocentryzm, co inne odbiera się od razu gorsze wręcz złe. Weź homosekslualistów, jak dla mnie nikomu nic złego nie robą a więszość jest przeciwko nim.
 • w temacie on nie ma fejsbuka lol

  W: Hydepark
  ~AnnuitCoeptis
  Antoinette
  Zenobia45
  ~Antoinette
  Zenobia45 Antoinette No to są ludzie naszych czasów, nie masz Fejsa jesteś dziwak, życie się kręci na fejsie.
  Ja nie mam fejsa, buuuu dziwak ze mnie nad dziwakami.

  Tragedia, żeby jakiś tam fejs był znacznikiem wartości człowieka, ten świat schodzi na psy :(Chciałam poinformować, że na fejsie można tworzyć Grupy sprzedażowe, fora dyskusyjne oraz wydarzenia, które w konsekwencji prowadzą do realnych zysków w życiu realnym.
  Narzędzie jak każde inne. Wypisz się z forum, bo fejs też je posiada.
  Chciałam powiedzieć że to nie ja założyłam ten temat i to nie ja oceniam ludzi przynależności do netu. Drobiazg ale umknął Ci uwadze;-)
  Ależ wiem, że nie Ty. Natomiast jak najbardziej oceniasz.
  Kogo? Sebie owszem, nawet nazwałam dziwakiem ;)
  Przyłączam się do dziwolągów, pozdrawiam serdecznie :)
  Witam i pozdrawiam i ja :)
  Dziwny jest ten świat pełno w nich dziwolągów;)
 • w temacie Ludzie wirtualnej epoki

  W: Uczucia
  Zenobia45 Antoinette (...........................)

  Gdy nie masz prawa jazdy i samochodu, nie narzekasz na środki komunikacji i brak wygody i nie wiedzisz pozytywów z samochodu. To wszystko się zmnienia, gdy nagle masz (.....................) Przy takim sposobie myślenia, dalej żylibyśmy w jaskini;)Jak to super wyciąc jakiś fragment z całości i się do niego odnieść nie zważając na całośc;)
  Książki też tak czytasz i rozumujesz?;)
 • w temacie on nie ma fejsbuka lol

  W: Hydepark
  Zenobia45 Antoinette

  Kogo? Sebie owszem, nawet nazwałam dziwakiem ;)Wszystkich bez fejsa szufladkujesz. Nie uważam, że są dziwakami. Uważam, że dokonali takiego wyboru z jakiejś konkretnej przyczyny.
  Wiem co piszę, bo mam wśród najbliższych osoby bez fejsa i mam też takie które z niego korzystają w sposób konstruktywny.

  Podam Ci przykład:
  Mojej znajomej zginął pies.
  Utworzyła post ze zdjęciem i poprosiła wszystkich znajomych o udostępnienie.
  Pies znalazł się w ciągu godziny.
  Inny przykład:
  Kolejna znajoma sprzedała dom w swojej miejscowości w ciągu miesiąca.
  Też nie miała fejsa poprosiła córkę aby się tym zajęła na swoim profilu.
  Nie uważam, że jest dziwakiem.

  KPW?Zenka przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź na temat wątku;)

  KPW?

  Ps. to że ja nie mam fejsa nie znaczy, że nie ma go najbliższe moje otoczenie, ja go nie potrzebuję ale nie krytukuję, kogoś kto go ma zwłaszcza jak potrafi z niego korzystać.
 • w temacie Ludzie wirtualnej epoki

  W: Uczucia
  slow Mnie bardziej zastanawia hipotetyczna sytuacja, co by było, jakby netu nie było;)
  W ogóle i wcale;)
  Budzimy się rano, lapek nie daje się odpalić, smartfon nie działa, brak połączeń telefonicznych.
  Jedyne medium radio, w których słychać komunikat:
  Uwaga uwaga, ogólnoświatowa awaria. Potrwa ona przez 2 lata;)
  I niechby właśnie ten czas był precyzyjnie określony w celu analizy własnych postępowań.
  Wiele sytuacji by się zweryfikowało;D
  Gdy nie masz prawa jazdy i samochodu, nie narzekasz na środki komunikacji i brak wygody i nie wiedzisz pozytywów z samochodu. To wszystko się zmnienia, gdy nagle masz samochów, cieżko jest wtedy przestawić się na rower, czy pociąg a już na pewno na własne nogi, gdy wiesz, że w garażu stoi samochód. Ale zdając sobie sprawę, z tego że jeżdźac samochodem tylko i wyłaczniei wszędzie gdzie popadnie, narażasz się na jakiś dyskomfort zdrowotny, przemęczenie ciągłej koncentracji za kółkiem a co za tym idzie większe ryzyko spowodowania wypadku.

  Wszystko jest dla ludzi i każda inowacja , ułatwiająca życie nie jest zła, ale ważna jest umiejętność korzystania z tych dobrobytów i świadomość konsekwencji przez nadużywanie.
 • w temacie Ludzie wirtualnej epoki

  W: Uczucia
  Kajetana
  Podkreśliłam jedynie to co zauważyłam i pytam się o zdanie innych :) a ja nie rozumiem takiego bicia piany. Narzekanie dla narzekania zamiast skupić się na pozytywach i co najwyżej na nauce własnych dzieci aby umiały z tych dobrodziejstw korzystać. Reszta to strata czasu bo ludzie (niektorzy) byli, sa i będą głupi nawet gdy nie było Internetu tyle że głupota ich objawiała się w inny sposób. To nie internet robi z ludzi głupich. Oni tacy zawsze byli. Mają nowe środki i poprzez nie to ujawniają.[/cytat]

  Przecież jej nie biję, czytałaś moją startówkę, zadałam pare pytań a nie apelowałam o opamiętanie;) O pozywach internetu, też napisałam już w startówce, zwróciłam tylko uwagę na to co podouje negatywnego internet w zachowaniu ludzi i zapytałam się czy jest to dobre.

  Nie wiem, czy to że zmnienia się zapatrywanie czlowieka na drugiego człowieka przez pryzmat internetu (np. ilość lajków w necie jest powodem do tego, by kogoś sznować lub nie ) jest głupotą , jeżeli jest to ta głupota w bardzo szybki sposób się rozprzestrzenia.

  Ucząc dzieci jak najbardziej jest właściwe i chyba od tego trzeba zacząć, bo inaczej ocena kogoś jako człowieka, będzie sprowadzać się do lajków w necie. Jednak nie wiem, czy jest to możliwe, by do tego nie doszło, z jednej strony, że w dobie presji czaswoej , ludzie nie poswięcają odpowiednio dużo czasu dzieciom, z drugiej że sami podobnie się zachowują, z czego to wynika, też nie wiem.
 • w temacie Ludzie wirtualnej epoki

  W: Uczucia
  Zenobia45

  Słuchaj, tego to szkoła nie uczy. Tego rodzaju problemy rozwiązuje się w domu.
  To rodzice swoją postawą przygotowują dziecko do życia.
  Ale skoro już o tym mowa, to przeczytaj sobie post Wiosny z 1 str.
  Uliczną metodą chce "porzetrącać łapki" żartownisiom z netu. Bardzo wychowawcze, że tak napiszę.Rodzice nie są w stanie całkowicie przygotować dziecko do życia, z jednej strony, że nie dysponują taką wiedzą, z drugiej , że nie mają na to czasu, no chyba , że cp drugi rodzic, przed nim się staniem, studiuje, dydaktykę, pedagogikę i psychologię. Porównywałaś kiedyś dzieci bez edukacji z dzećmi, które ją zodby, a poźniej zachowanie tychże już dorosłych ludzi w życiu?

  Przedmiont ścisłe, takie jak matematyka, fizka rozwijają logiczne myślenie człowieka, które wykorzystuje się w życiu, choćby po to, by świadomnie i logicznie podejmować decyzję i nie mówię tu o obliczani rachuku prawdopodobieństwa z sytuacji życiowych , czy mnożeniu i dzieleniu problemów. Dzieci już w przedszkolu kolorują kolorowankę lub układając klocki uczą się logicznego myślenia.
 • w temacie Ludzie wirtualnej epoki

  W: Uczucia
  Zenobia45 Antoinette Zenobia45

  Dziwne jest to, że chcesz o tym pisać nie mając na ten temat realnej wiedzy.
  I tu jest twój problem.Dziwne jest to , że kto jak kto Ty Zenka tego nie rozumiesz. Gdyby tak było jak piszesz, trzeba by być alkoholikiem, narkomanem, zabójcą, politykiem, muzykiem itd, ipt, ect. , by móc rozmawiać o narkomanii, alkoholiźmie, morderstwie, polityce , przecież realną wiedzę posiadają ci co ich ten problem dotyczy, zgodnie z Twoim twierdzeniem;)No! Tak właśnie jest;) Oni se tam uprawiają leczenie;) W tych klubach.

  Wiesz:

  "Jestem Antośka, nie siedzę na forum od 2 dni"Musisz przynależeć do jakiegoś klubu, by rozmawiać o danym problemie, o jakimś temacie?