• w artykule Spróbuj zrozumieć

  W: Dziecko

  No tak, idiota się cieszy bo nie ogarnia jak nieciekawa jest sytuacja wokół niego. Normalne.

 • w artykule Spróbuj zrozumieć

  W: Dziecko

  Cóż, każdy idiota gdy brak mu sensownego argumentu wyskakuje z Hitlerem. Cóż głupku, Hitler był pionierem w np. programie antynikotynowym. Jako pierwszy wprowadził akcyzę na papierosy, prowadził propagandę nawołującą do rzucenia palenia, wprowadził zakazy palenia w wielu miejscach publicznych itp. itd. Czy wg ciebie trzeba zacząć od nowa promować palenie na każdym kroku bo pomysł o tym, że może nie być zdrowe zrodził się w nazistowskich Niemczech? Typowe "myślenie" bezmózgowca. Co do programów eugenicznych Niemcy nie byli żadnymi pionierami. Podobne programy miało wiele krajów świata między latami 20 a 70. Najdłużej Szwecja. I w tych czasach widać było wyraźny spadek chorób genetycznych. Takie są fakty

 • w artykule Spróbuj zrozumieć

  W: Dziecko

  Widać zero własnej inteligencji. Wychowano mnie na normalnych zasadach nie na typowym obecnie lewackim "wychowaniem" bezstresowym połączonym z kultem pasożytnictwa.

 • w artykule Spróbuj zrozumieć

  W: Dziecko

  A ja odmawiam prawa do życia temu czemuś? Niech sobie żyje ale za swoje albo za to co mu ktoś dobrowolnie da a nie z państwowych dotacji. Państwo nie powinno dotować czegoś co nigdy nie będzie produktywnym obywatelem, zwłaszcza gdy brakuje na ew. wsparcie tych co rokują nadzieję na pomoc krajowi w postępie. Zwłaszcza nie powinno w żaden sposób wspierać jednostek będących ciężarem dla społeczeństwa.

 • w artykule ​Kolejne zarzuty dla podejrzanego o zabójstwo ciężarnej 25-latki

  W: Fakty

  "Synek" to sobie możesz mówić do swojego podstawowego źródła dochodu z 500+, to raz. Dwa. Ty za to w ogóle nie grzeszysz inteligencją, to jest dużo gorsze. Trzy, na nic się nie "kreuję" to raz, a jak to odbiera podobny tobie debil to wybacz ale zgadnij gdzie mam? I tak znam definicję sarkazmu matole. A twoje "prostowanie" to po prostu pokazanie tego, że IQ masz na poziomie pierwotniaka, ale koniecznie chciałeś błysnąć zupełnie nieistotną w tym temacie informacją. Coś jeszcze?

 • w artykule Straż Graniczna zlikwidowała nielegalną wytwórnię krajanki tytoniowej

  W: Biznes

  Państwo NIC nie straciło. Niby jak można stracić coś czego się nigdy nie miało? A może zainwestowało w ten biznes? Raczej nie. Co najwyżej nie dostało HARACZU jaki sobie samo wymyśliło by łupić obywateli i tyle. Poza tym dostała go choćby od prądu który przy tej produkcji zużyli (nawet jakby go kradli z sieci to akcyzę producent płaci i tak od wyprodukowanego, więc dla państwa zysk.). Pominę już milczeniem wycenianie "strat" za podatki na 1,2 mln przy wartości towaru 300 tys. bo po prostu na taką skalę złodziejstwa państwowego to się nóż w kieszeni otwiera...

 • w artykule Spróbuj zrozumieć

  W: Dziecko

  Już się złażą fani ułomów. Niemoralnym jest niewyskrobanie takiego dziecka zawczasu gdy się wie, że będzie genetycznie obciążone.